размахер• 18 августа в 19:37

Чи варто змінювати роботу за таких умов?

Я ще досить молода.
Маю 2 роки досвіду у цій сфері.
Доросла до рівня старшого спеціаліста.
Але платять дуже мало - 27 тисяч. Компанія - дочірня однієї великої компанії, але про це заборонено розповсюджуватись.
Пропонують перейти в дуже велику, престижну компанію на нижчу посаду. Але зарплата 40 тисяч.
Чи варто переходити в іншу компанію, спускатись до низу і починати все заново?
lkuty• 18 августа в 19:38
Если уже этот вопрос возник - пробуйте конечно.
Попадалочка• 18 августа в 19:38
Конечно стоит
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 августа в 19:39
такой молодой специалисте не грех и спуститься вниз
Дівчина Гілмор• 18 августа в 19:40
Зарплата головне, чи запропонують таку ще раз? Навряд чи, втратите шанс. Стосовно посади, на новому місці, згодом, буде підвищення
Ms. Сама прямота• 18 августа в 19:40
Так
Байрактара• 18 августа в 19:41
Звичайно переходьте. І не сумнівайтесь
Говорю-балакаю• 18 августа в 19:43
Стоит. Если на должности ниже предлагают 40 тыс, то потенциал роста в должности и зарплате есть, я бы такие перспективы не упускала.
Миллениалка• 18 августа в 19:44
Переходите на 40 тысяч и стройте карьеру там.
Неначасі• 18 августа в 19:45
Конечно, зп первостепеннее.
КрестьянинДиор• 18 августа в 19:45
Почему нет? Вам 13 тыс+ совсем не нужны?
Подвійна веселка• 18 августа в 19:46
Ці назви посад - така умовність)) в якій сфері ви працюєте, що для вас це важливо?
Я ще розумію там з менеджерської посади на експерта пониження і то таке)
Пушкининиана• 18 августа в 19:46
Так это что вам важнее, должность или зарплата. Нужны деньги, соглашайтесь, параллельно ищите должность, которую хотите, с большей зарплатой.
Туфли в чешуе• 18 августа в 19:53
Нижча пасада то фуууууу
Краще залишайтесь начальником двірника де один працівник...ніж на посаду якогось заступника єпла
Забрала і не сказала• 18 августа в 19:54
Звісно. Це велика різниця. Смысл триматися за посаду, яка не годує
Перспектива зростання є?
А я женатая• 18 августа в 19:59
Гріє осінь калина. Білу зиму - хуртовина ... Я така ще молода! Вибачте, перше, що прийшло в голову.