Сама купляю квіти• 18 августа 2025

Вы - умная? бесят ли вас тугодумы?

В общем, я обычно быстрее соображаю, чем некоторые окружающие. Благодаря мозгам смогла построить неплохую карьеру, но весгда есть куда расти.
Вопрос - вас бесят откровенно те люди, которые тормозят? Те, у которых уходит в два раза больше времени, чтобы обработать информацию. Вы уже знаете ответ на вопрос, а они только в начале ответа(
автор Сама купляю квіти • 18 августа 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
чому ви думаєте, що у вас висока соображаловка
бо швидко підбираєте шаблонні відповіді про штани і зверхність до людей, які мають іншу позицію і вибір в житті?
як ви визначили безполезна в мене життя?
ну а что вы полезного делаете?
Вы же только что сказали, что ваша цель - наслаждаться жизнью за чужой счет?
Радуга-дуга• 18 августа 2025
Вважаю себе розумною, кмітливою, але є розумніші.
Не дратують. Мало що в принципі дратує.
Я розумію, що всі різні, і ті люди, які повільніше думають, кращі в іншому.
В роботі часто зустрічаю і розумніших за себе і тих, хто більш повільно думає. Просто більш детально пояснюю.
Мию вікна у мороз• 18 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
ну а что вы полезного делаете?
ні, я такого не говорила.
подивіться всі мої повідомлення. Я говорила, що вцілому це не погана позиція і явно не признак тугодумності
Ответ дляМию вікна у мороз
ні, я такого не говорила.
=вибір життя, коли тебе хтось забезпечує, а ти живеш в своє задоволення=
ваша цитата.
сою не люблю• 18 августа 2025
Если долго соображают не бесят, если медленно выполняют - очень
Мию вікна у мороз• 18 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
ваша цитата.
де сказано, що це мій спосіб життя? я лише його підтримую, як вполне нормальний варіант. і не засуджую те, що відрізняється від того, що я вважаю правильним
Ответ дляМию вікна у мороз
зачем мне ваши объяснения? поддерживаете или считаете нормальным вариантом сути вашей позиции не меняет. Но из ваших слов следует, что вы даже в этом не преуспели, поскольку до сих пор не нашли выгодные штаны и шею, на которые можно присесть) поскольку ’не ваш способ жизни’ на данный момент))))))
Мию вікна у мороз• 18 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
повторю питання
чому ви вважаєте, що у вас класна соображаловка?
я поки що бачу лиш ваші спроби образити всіх навколо. і нічого прям сообразительного. навіть відповіді ваші зводяться до образ, а не до якоїсь остроумної розмови
Ответ дляМию вікна у мороз
повторю питання
Ваш ответ в стиле ’сама дура’ логичен. Но вы сюда сами пришли с какими-то обвинениями. И по кругу ходите какой раз. Вам самой не надоело?
очки_ннадо• 18 августа 2025
Нет, не раздражают. Разве что какая-то нехорошая ситуация, где надо действовать быстро. А так, в повседневности-все разные.
Мию вікна у мороз• 18 августа 2025
Ответ дляСама купляю квіти
які ж в мене звинувачування? лиш спроби дізнатись як ви визначаєте хорошу соображаловку

але відповіді не буде. Тому радійте, що ви така розумна на підходящому фоні
ЯНаПэПэ• 18 августа 2025
Да...есть такое. Я еще и делаю все быстро, терпеть не могу медлительных. А медлительных тугодумов так вообще)))
Аноним Советчик• 19 августа 2025
я сама з часом прийшла до розуміння, що я трохи (а може й не трохи) тугодум. хоча я в принципі розумна і енергійна. чи може це з віком уже так. чи ефект Данінга-Крюгера)