ПлакалаВАвто• 18 августа 2025

Переговоры. Что будет дальше? Я ничего не понимаю, что решили вообще?

Flower Girl23• 19 августа 2025
Ответ дляЧомучка
Ну так йому й треба. Воно збитий пілот і його треба переобирати і судити навіть якщо завершить війну на більш-менш прийнятних умовах.
Если я правильно поняла - Зеля пока останется на троне, если выполнит все требования Трампа...
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Тоді запитання,чому раніше не сів за стіл переговорів з тим чортом лисим?Чого чекав?
А ’чорт лисий’ готовий сідати за стіл?
Наче раніше була вимога - ’лише після повної капітуляції України (дипломатичною мовою - демілітаризація, денацифікація, усунення першопричин,....)’
Якщо зараз Трамп + європейці зможуть посадити чорта лисого за стіл - було б супер
І то розуміємо, що не раніше пізньої осені - зими (зараз у них з наступом все ок, ніхто його зривати не буде)
Natka A.• 19 августа 2025
Ответ дляЧомучка
Ви знаєте чому саме ці ділянки вимагає хуйло? Там стоять укріплення-фортеці, зроблені ЗСУ за всі ці роки. Їх неможливо взяти військовим шляхом щоб пройти далі.
І дивіться - хуйло не погоджується перед ними по лініїї фронту зупинитися, йому конче потрібно щоб ми віддали саме ці вже укріплені.

Ви ж розумієте чому - щоб вигнати шляхом ’перемовин’ наших звідти і потім спокійно собі йти далі - що ЗСУ зробить на голій землі? Як тримати оорону. Отожбо, в тому й задумка...
Да. Там дуже великий укріп район з підземними спорудами. Його рашці просто так не пройти.
А от далі вже степ і нічого немає.
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
А ’чорт лисий’ готовий сідати за стіл?
Як не готовий? Тут, на сайті, 3 роки повторюється, що путін за мир зразу і по лінії фронту, що тільки свисне - він за мир, договір
Jul-Ap• 19 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Путин всегда подчёркивал,что встречаться и договариваться он с Зеленским будет,а вот подписывать итоговые документы нет.
И ещё вопрос,а для Зеленского встреча с Путиным не будет гигантским политическим поражением? Вам бы об этом переживать
Нет.
Не Зеленский начинал войну с призывом к военным свергнуть украинскую власть.
Ситуация с Набу и сап намного больший имиджевых провал для него.
Встречаться, чтобы не подписывать, ибо нелегимный...сивсл встречи тогда какой?
Дождливая• 19 августа 2025
Ответ дляDumky
Так намагаються. Різними способами.
На даний час робиться не можливе просто.
Але ми безсилі, якщо не буде союзників.
Так їх і не буде, роззуйте вже очі на четвертому році, які союзники? Обісцяна Європа та сєшєа, челобитную бьющие?
str.v• 19 августа 2025
Ответ дляNatka A.
А от далі вже степ і нічого немає.
це вам в смарагдовому маратоні показали?
якість укріплень фігова, рівень розкрадання бюджетних коштів - максимальний.
LudaSHS• 19 августа 2025
А головне знову, економіка рф.
Завжди це було головним.
Колос тримається, ресурси є, завдяки посередникам обходу санкцій і Азіі, але таки реальні переговори почнуться тільки коли цей колос буде шатати більше. І тут важіль є і у Трампа ( він його не використовує, а тільки грозить) і у Ес, вони тіньові схеми і торг з рф ведуть.
Тому ми бачимо числені статі, дописи що переговори на зиму, всі чекають щодо стану економіки рф. Я не про падіння загалом, а про реальні колапси в галузях, які таки можуть наблизити мир.
Yuljwa• 19 августа 2025
Ответ дляЧомучка

Конечно.
Разницы с точки зрения российского законодательства между Донецкой и Херсонской областями аж никакой.
Отдайте Донецкую, потому что они будут биться об неё лбом ещё лет 10, потом Украина, типа, нарушает договоренности и они идут за остальным лёгким походным маршем, как планировали в 2022.
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Це лише ’тут, на сайті’
По факту - у нього Крим + 4 укр.області в складі раші (згідно їх конституції)
+ величезний перелік передумов щодо ’усунення першопричин конфлікту’ і цей перелік весь час змінюється та доповняється.
А після виконання усього цього - так, він за мир)))
Чомучка• 19 августа 2025
Ответ дляFlower Girl23
Яким дивом? Трамп нам вибори заборонить чи що?
Чомучка• 19 августа 2025
Ответ дляstr.v
Не смішіть. Військових спитайте і не поширюйте дурню.
Jul-Ap• 19 августа 2025
Ответ дляstr.v
И потому рашисты 3,5 года оккупировать не могут?
Как раз на Донбассе укрепы очень толковые.
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляstr.v
І саме тому ’друга армія світу’ за 3,5 роки війни не може 2 області захопити
США захопили весь Ірак (чуть меншої площі, ніж Україна) за 20-40 днів в 2003-му
Чомучка• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
А головне знову, економіка рф.
Завжди це було головним.
Додам ще цікаве, що слухала вчора - Аляска.
3,5км від рф. Хуйло прибуває на військову базу і йому демонструють червоний килим та кілька десятків американських бомбардувальників, серед яких оті невидимки, що розбомбили ядерні сховища в Ірані)
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Це лише ’тут, на сайті’
Отож, тут свій вайб.
До початку серпня прямі мови були тільки з Херсонською і Запоріжською, зараз знову про вкидам у Змі, типа Рейтарс писали що пуйло згоден подвинутися шодо цих областей але ???, Там була епічна стаття що Трамп чуть би не перервав зустріч на Алясці, коли почув знову про ці області, ( що може бути роботою піарників Трампа і все а не реалією, ну через велику критику в змі Трампа за Аляску)

Так поки рф юридично не вирішать в Думі, з своєю конституцією, то те все балачки і туман.
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляЧомучка
Тут битує думка, що у Трампа компромат на Оп і тому зеля пляше під їх дудку
І як скажуть англосакси так і буде , типу того
Правда є ще контр течія, яка каже про Оман і що Зе пляше під дудку Кремля. ( ну це хоч про те все з 2019 і вату зелених, ’ мир в очах пуйла’)
Ol-a• 19 августа 2025
Ответ дляNatka A.
А от далі вже степ і нічого немає.
у вас явно никого нет на том направлении. Иначе бы не писали чушь с марафона.
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Отож, тут свій вайб.

В раші все вирішує хуйло
Як він скаже - так і буде ( і з думою, і з конституцією)
Тому якщо буде достатній тиск (політичний, економічний, військовий) на хуйла - ВСЕ можливо.
Звісно, пізньої осені або взимку, коли на самокатах не поїдеш по полю
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляЧомучка
Так
Типу позиція сили, але перестаралися, вийшло як всігда..це побито світлинами американських військових стелящих дорожку
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
В раші все вирішує хуйло
Тобто дивитися на діі, а не триндьож оцей скажемо так , пʼєси ’ перемовини’
Чомучка• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Так
і сльозливим листом меланки, в якому насправді ні слова про укр дітей, як нам кажуть
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
п’єси, перемовини - це теж частина дій
Особливо з такими, як Трамп
Antoninaya1• 19 августа 2025
Ответ дляЧомучка
Військових, що там чи політруків з телевізору, яких ви транслюєте? Думки кардинально протилежні.
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
п’єси, перемовини - це теж частина дій
Особливо з такими, як Трамп
Ну театральність для Трампа важлива, безперечно
Вчора він вкусив свою пілюлю, геній і важливий, всі приїхали.
LotusA• 19 августа 2025
Ответ дляДон Пэдро
Зеленский же не может самолично отдать эти области
Нужен будет референдум, это ж не все так просто
А с 14 года как было?
Отдали молча и все
Чомучка• 19 августа 2025
Ответ дляAntoninaya1
Менше свій ТВ дивіться, а читайте військових, якщо власних нема; благо зараз їх десятки ведуть власні блоги та канали - і буде у вас реальна картинка
Чомучка• 19 августа 2025
Ответ дляLotusA
А с 14 года как было?
Отдали молча и все
Це як? І чого ж вони ще й досі в нашому складі?
Фрау Донна Роза• 19 августа 2025
я уже устала что то понимать и во что то вникать
ощущение какой то пьесы, которую разыгрывают плохие актеришки по давно написанному сценарию
но ботоксную морду этого хуйла я бы разодрала, а потом потужного за компанию
Bennd• 19 августа 2025
Ответ дляАвокада
говорят что зельц с пу встретятся до конца августа( предположительно),а потом втроем.
Думаю не встретятся, хуйло уже сказал сразу делегации, а потом начнется по некоторым пунктам согласия нет и тд и тп, первопричины не устранены и договорятся договариваться дальше