ПлакалаВАвто• 18 августа 2025
Переговоры. Что будет дальше? Я ничего не понимаю, что решили вообще?
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляПодрысь
древняя регистрация может и не достижение, а вот рейтинг продаж важен, это доверие. И врать мне здесь нет смысла, и нет смысла вас переубеждать в чем то. Дрброй ночи, т.к. у нас сегодня она не добрая..
Какое отношение ваш рейтинг продаж имеет к этой теме? :))
Ответ дляСhanelKa
400 тис фінів переселили з окупованих територій, це 90% всього населення там
То все - За їх бажанням. частину земель у приватних власників вилучили (з компенсацією) і передали переселенцям,
Кожна родина з Карелії отримала землю для господарства (у середньому ~2 гектари під будинок і присадибну ділянку, плюс поля), допомагали матеріалами й кредитами для зведення нових будинків і і виплачували компенсації за залишене майно. Я не кажу, що прям так все було ідеально, як вони то зараз розповідають
Але ж,
хоч місцевим фермерам було важко віддавати землю, більшість суспільства сприймала це як спільну жертву заради справедливості.
Також карельці зберегли свою культуру, але водночас стали повноправною частиною нації.
Чи можемо те саме запропонувати Донбасу ?
Але ж,
Так а зараз ті, хто виїхали з окупації шось отримали?
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
І саме тому ’друга армія світу’ за 3,5 роки війни не може 2 області захопити
США захопили весь Ірак (чуть меншої площі, ніж Україна) за 20-40 днів в 2003-му
А те, що ними захоплено з 2022, то таке, дріб´язки? Ви карту бачили? І скільки загинуло за це українців, знаєте?
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Це лише ’тут, на сайті’
По факту - у нього Крим + 4 укр.області в складі раші (згідно їх конституції)
+ величезний перелік передумов щодо ’усунення першопричин конфлікту’ і цей перелік весь час змінюється та доповняється.
А після виконання усього цього - так, він за мир)))
Тобто ви чекаєте, що Путін бігатиме за Зеленським і буде шукати умови які Зеленському повністю підійдуть?
Бо все що не подобається Зеленському і його прихильникам також, то капітуляція?
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Отож, тут свій вайб.
До початку серпня прямі мови були тільки з Херсонською і Запоріжською, зараз знову про вкидам у Змі, типа Рейтарс писали що пуйло згоден подвинутися шодо цих областей але ???, Там була епічна стаття що Трамп чуть би не перервав зустріч на Алясці, коли почув знову про ці області, ( що може бути роботою піарників Трампа і все а не реалією, ну через велику критику в змі Трампа за Аляску)
Так поки рф юридично не вирішать в Думі, з своєю конституцією, то те все балачки і туман.
От тільки вся ваша аналітика і розбилася багато раз об вайб реальності, яку ви тут активно заперечували.
Ответ дляlilul990
Ну це ваші суб´єктивні враження
А ваши какие враження?))) Более того, кроме растяжки его там ещё и изнасиловали у всех на глазах под его довольное хизиканье и сдачу наших территорий, ему так понравился комплимент на счёт костюма, что он видимо готов был на все
зона_комфорта• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Отож, тут свій вайб.
Удалено администрацией...
Ответ дляMagnifique_
Хуйло ні за ким бігати не буде, йому потрібна війна
Максимум що можливо (на мою думку) - в’ялотекучі переговори до зими, взимку МОЖЛИВО (якщо буде політичний, дипломатичний, фінансовий тиск на рашу з боку Європи і США) - зупинення військових дій по лінії зіткнення (без будь-якого визнання за рашею окупованих територій) з можливістю відновлення військових дій в будь-який момент
Ответ дляMagnifique_
Так, з 2022 захоплено неповні 4 області (2 - більше, ніж наполовину, 2 - менше, ніж наполовину)
Для розуміння темпів захоплення - німці захопили готових до війни Францію, Бельгію, Нідерланди і Люксембург за 1,5 міс.
Скільки загинуло - москалів більше, офіційних цифр наших втрат немає, тому будь-які цифри - маніпуляція того, хто їх вказує.
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
У вас своя альтернативна реальність і дивні паралелі. До чого тут друга світова війна або бо будь-яка інша? Щось подібне я читаю з мультиакаунту всім відомого тут бота, вона і за москалів так само переживає як і ви.
Ответ дляMagnifique_
За москалів не переживаю абсолютно
Швидше би усі вони виздихали - було б краще усім
Але ’маємо те, що маємо’
Inconvenient• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
На бік США перейшло керівництво армії Іраку, і зброю не можна було навіть порівняти. І в ’другій армії світу’ керівництво отримало посади по блату, на наше щастя.
Ответ дляInconvenient
Ніхто не переходив на сторону США, просто все військове керівництво іраку розбіглося після взяття американцями палацу Саддама (20-ий день війни).
І Ірак мав одну з найсильніших армій в регіоні, що мала величезний реальний досвід бойових дій (ірано-іракська війна) та непогане на той час радянське озброєння.
frumoasa17• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Луганська захоплена на 99.9%, а 3 інших кожна по 75%.
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Будь-яка війна унікальна по своєму. Навіщо сюди тягнути ці дивні паралелі? Для того щоб відвести очі від незручних фактів? І в будь-якому випадку , загинувші москалі не воскресять жодного українця. Навіщо цей цинізм про ’їх загинуло більше’?
frumoasa17• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Які ’кожна з інших’ захоплені на 75% ?
Херсонська, Запорізька, Донецька.
Ответ дляMagnifique_
Вайб групи був би цікавий, якби порівнювати дописи за ті роки, а як порівнювати?, якщо абгрейт, нові- старі. Круговорот ніків.
Що хоч можна писати і фантазувати.
І так, - мета участі в темі не дискус по питанню Автора, не розширення теми і та сама аналітика ( в мене вона та сама і ті ж джерела) , в саме - цупкування, на особисті і зведення чогось, якихось рахунків.
Я вже писала- не має ніякої мотивації у мене каруселити знову і знову і щось доводити. Але ж ні, знову захід на нове коло і по новій, не взираючи на флуд і потім видалення дописів не по темі Автора. Отже, дуже цікаве спостереження за особами, яким така форма спілкування потрібна більше, ніж діалог по темі.
І так, і є помилки в дописах, інколи забуваю редагувати, а 5 хв вже пройшло, інколи не на українській, але це не відміняє суті самого допису і думки про подію. І це завжди по темі. А ось все, що називають шакалізмом соц мереж, мене не цікавить, те що хотілося висловити в діалозі вище- я висловила.
Що хоч можна писати і фантазувати.
Ответ дляMagnifique_
Для того, щоб зрозуміти, що Україна нормально захищається ( в існуючих умовах) і ’все пропало’ - точно не про сьогоднішню ситуацію.
І передумов для капітуляції нема жодних
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Що хоч можна писати і фантазувати.
Ви хочете, щоб люди роками зберігали свої дописи, щоб довести щось особисто вам? Так далеко не всіх так поглинає віртуал і не у всіх так з пам´яттю погано.
Ответ дляviter33
Тобто, стишення коли саме кремлю вигідно буде?
Khovanskaya• 19 августа 2025
Ответ дляПопельшка
Ничего он не отдаст
так уже отдал. алльо и угоду на недра подписал. мало?
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
І передумов для капітуляції нема жодних
Ви не розумієте , що ваші порівняння нерівноцінні? Бо порівнювати можна тільки однакові умови у однакові часи і інші фактори які є однаковими.
Ответ дляfrumoasa17
Херсонська, Запорізька, Донецька.
Херсон - лінія по Дніпру. Природна перешкода, яку фізично легко не форсуєш, особливо важкою технікою
Запоріжжя - половина теж проходить по Дніпру, аналогічно вищесказаному
Донецьк - це сумарно захоплені території з 2014го, а не з 2022
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
І передумов для капітуляції нема жодних
Та годі вже маніпулювати тим словом капітуляція і кругом його написувати.
Передумови є для чого? І далі гинути людям, поки ’аналітики’ у інтернеті проштовхують своє бачення відірване від реальних подій?
Inconvenient• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Я читала, що розбіглися не без сприяння Американців, а порівнювати радянське озброєння з озброєнням США, даруйте. Свого часу багато читала в Ньюсвік, я навіть не знала, що таке може бути. І супутникової розвідки в них не було.