ПлакалаВАвто• 18 августа 2025

Переговоры. Что будет дальше? Я ничего не понимаю, что решили вообще?

lilul990• 19 августа 2025
Ответ длядивчинка
А ваши какие враження?))) Более того, кроме растяжки его там ещё и изнасиловали у всех на глазах под его довольное хизиканье и сдачу наших территорий, ему так понравился комплимент на счёт костюма, что он видимо готов был на все
Ну так вже як ржав путіп шо його попівнюють з серійним убивцею і відомим американським психопатом

То вде ніякий президент не переплюне
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Ви не розумієте , що ваші порівняння нерівноцінні? Бо порівнювати можна тільки однакові умови у однакові часи і інші фактори які є однаковими.
Кожні умови є унікальними , 2 абсолютно однакових умов бути не може
Але орієнтири є (по аналогії)
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Ви хочете, щоб люди роками зберігали свої дописи, щоб довести щось особисто вам? Так далеко не всіх так поглинає віртуал і не у всіх так з пам´яттю погано.
Ви щось намагаєтеся мені сказати вже місяцями, щось довести. І до чого? Нічого не в йде ні довести, ні при переходах на особисті досягти якихось цілей. Тому дописи , такі по структурі і формі, я в темах пропускаю. Воно мені не цікаво.
Korsika999• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Вайб групи був би цікавий, якби порівнювати дописи за ті роки, а як порівнювати?, якщо абгрейт, нові- старі. Круговорот ніків.
Що хоч можна писати і фантазувати.

І так, - мета участі в темі не дискус по питанню Автора, не розширення теми і та сама аналітика ( в мене вона та сама і ті ж джерела) , в саме - цупкування, на особисті і зведення чогось, якихось рахунків.

Я вже писала- не має ніякої мотивації у мене каруселити знову і знову і щось доводити. Але ж ні, знову захід на нове коло і по новій, не взираючи на флуд і потім видалення дописів не по темі Автора. Отже, дуже цікаве спостереження за особами, яким така форма спілкування потрібна більше, ніж діалог по темі.

І так, і є помилки в дописах, інколи забуваю редагувати, а 5 хв вже пройшло, інколи не на українській, але це не відміняє суті самого допису і думки про подію. І це завжди по темі. А ось все, що називають шакалізмом соц мереж, мене не цікавить, те що хотілося висловити в діалозі вище- я висловила.
Удалено администрацией...
Inconvenient• 19 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
А те, що ними захоплено з 2022, то таке, дріб´язки? Ви карту бачили? І скільки загинуло за це українців, знаєте?
Але ж ми насправді і не знаємо, скільки загинуло. Жахливо все це. І ще скільки загине.
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Що хоч можна писати і фантазувати.

Удалено администрацией...
Star39• 19 августа 2025
Ответ дляСоседка Маши
Как я поняла, следующая встреча Зеленский и Путиным.
Это вряд ли. Путин не будет с ним встречаться без предварительного согласования договоренностей. Смысла нет
frumoasa17• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Херсон - лінія по Дніпру. Природна перешкода, яку фізично легко не форсуєш, особливо важкою технікою
Запоріжжя - половина теж проходить по Дніпру, аналогічно вищесказаному
Донецьк - це сумарно захоплені території з 2014го, а не з 2022
Яка різниця коли, факт є фактом. І Запоріжжя по Дніпру, то там тільки невеликий клаптик, якщо просунуться. Хоч карту відкрийте і подивиться.
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Та годі вже маніпулювати тим словом капітуляція і кругом його написувати.

Передумови є для чого? І далі гинути людям, поки ’аналітики’ у інтернеті проштовхують своє бачення відірване від реальних подій?
1. від писанини ’аналітиків’ взагалі НІЧОГО не змінюється
2. люди гинуть, тому що ОДНА людина не хоче зупинити війну . Це - хуйло. І ще пару людей (президенти США та зах.країн) не можуть/не хочуть натиснути на нього з усієї сили.
3. Від Зеленського, України, українців найменше залежить - роблять усе, що можуть
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Але орієнтири є (по аналогії)
За потребою можна будь-що тягнути за вуха як орієнтир по аналогії )) звичайнісінькі примітивні маніпуляції. Як кажуть в народі - тягнути сову на глобус
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляInconvenient
Я читала, що розбіглися не без сприяння Американців, а порівнювати радянське озброєння з озброєнням США, даруйте. Свого часу багато читала в Ньюсвік, я навіть не знала, що таке може бути. І супутникової розвідки в них не було.
І ми і москалі ЗАРАЗ воюємо танками, БТРами, БМП, деякою артилерією 60х, 70х років . Тому ті самі Т-72 і СКАДи на озброєнні іракської армії в 1991-2003 - це була нормальна зброя
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Апель-синка• 19 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Напишіть коротенько шо там порішали
Решили, что решалы будут и дальше решать...
как-то о чём-то договариваться. за мир во всём мире.
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Я дуже обурена цим🧐😀🫣 що Вам приходиться переживати такі різноманіття почуттів на сайті , читаючи мене.
Але що зробити? Нічим не можу допомогти, 😀тому і в цьому колі ставлю .
Бо це не по темі Автора.
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
От власне - що подивіться, яка лінія проходить по Дніпру (яке дуже важко перетнути)
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Цем дуже альтернативне трактування того, що відбувається. На кого воно розраховано? Останній пункт взагалі відірваний од реальності
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Перед тим, як кричати ’караул, все пропало’ - теж варто глянути, як розвиваються події і зрівняти їх з іншими аналогічними.
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Точно так само, як і ваше
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Бо це не по темі Автора.
Удалено администрацией...
frumoasa17• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Частина Запорізької області ще не до Дніпра, тому вони можуть і дійти. І вийде ще більший процент захоплення.
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Бо це не по темі Автора.
Удалено администрацией...
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ми усі маємо карту і можемо побачити, що сам північ Запорізької області - не по Дніпру.
’Щодо можуть і дійти’ - так можуть. До північного заходу Донеччини вже 4-ий рік ’доходять’. Або 12-ий рік, якщо рахувати з 2014го (початку захоплення Дон. області)
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Я не кричу, я просто не заперечую реальність- намагаючись щось намацати і притягнути з інших війн, щоб приліпити як горбатого до стіни. А ці аналогії- чиста маніпуляція. Коли вони будуть не потрібні, то знайдуть інші аналогії, зовсім протилежні.
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Це виключно ваша думка, яка збігається з позицією Трампа в лютневій зустрічі , коли ’у вас немає карт’
Вчора вже така позиція від Трампа не звучала
Залишилося лише вас переконати)))
Inconvenient• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Я писала про найсучаснішу зброю, яку використовували США у війні з Іраком. Я не військовий спеціаліст, але з того, що читаю, то зараз успіх досягається більше за рахунок дронів і супутникової розвідки. І даруйте, ні ви, ні я особисто не воюємо, тому право голосу у нас обмежено.
frumoasa17• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Вже чули про чмобіків. Зараз не 2022 рік. І останній прорив показав, як все крихке.
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
Залишилося лише вас переконати)))
рандомний набір фраз з претензією на гумор. Ваш допис не містить логічної прив´язки до мною написаного. Але це і не дивно. Звичайно тактика бота. А я думаю, чого це Мані не видно. А воно он що ))
viter33• 19 августа 2025
Ответ дляInconvenient
1.зараз така війна, що якщо немає 10-20 кратної переваги в живій силі (а її нема навіть у москалів), то воюють дронами.
2. ні про яке право голосу , звісно, не йдеться - це лише дописи на форумі , від яких НІЧОГО не залежить
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Нових методичок поки не видали, то дістали наративи 2022 року, що є максимально безглуздим.