ПлакалаВАвто• 18 августа 2025

Переговоры. Что будет дальше? Я ничего не понимаю, что решили вообще?

Nadiaaaa• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
В ЄС війни немає з росіянами, а в Україні - є. І з тими, що живуть в Україні також.
В Україні не живуть росіяни, в Україні живуть громадяни України
Сонная Сова• 19 августа 2025
Ответ дляviter33
1. від писанини ’аналітиків’ взагалі НІЧОГО не змінюється
2. люди гинуть, тому що ОДНА людина не хоче зупинити війну . Це - хуйло. І ще пару людей (президенти США та зах.країн) не можуть/не хочуть натиснути на нього з усієї сили.
3. Від Зеленського, України, українців найменше залежить - роблять усе, що можуть
Напишите пожалуйста что они делают? Особенно Зеленский, как человек который имеет самые широчайшие полномочия в стране.
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
⚡️ Рубіо підтвердив згоду Путіна на зустріч із Зеленським

«Сам факт, що путін каже: «Добре, я зустрінуся із Зеленським» — це велика справа», заявив він.

Держсекретар США додав, що однією з гарантій безпеки України після війни стануть міжнародні угоди — не тільки з США і не тільки з країнами альянсу НАТО.

За його словами, Вашингтон вже веде переговори з низкою європейських і неєвропейських держав, і деякі з них висловили готовність до укладення таких угод.
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Ну будемо чекати цієї події, якщо дійсно таки буде, і висувати різні припущення
Мій допис стосувався, що зараз путін, і тоді , не був згоден на заморозку по лінії фронту.
Тому зараз знову тези щодо виходу з неокупованих. І це не про фантазіі, що пуйло по лінії фронту і все.
хоча таки, ричаги впливу на пуйло міг би захід запровадити.
Full House• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Ви реально вірите в чесний прозорий всеохватний по громадянам референдум?
Референдум для того, якщо президент не може іншим шляхом відмовитися від територій. Насправді, я більше не вірю у те, що наші виборці розуміють, за що голосують. Бо не так давно й сама не розуміла, чому б не віддати Донецьку область в обмін на інші окуповані території. Здавалося, все ж просто, а виявляється, що це для нас дуже ризикований крок.
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляFull House
Ну типу так, територіальний устрій- це прерогатива всеукраїнського референдуму, але які інструменти, форма проведення зараз? В цих реаліях, ? Навіть при призупинці військового стану? А його зупинять? В чесну Дію і онлайн голосування не дуже віриться.
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляNadiaaaa
Повертаємось до статті. Державна мова в Україні - українська, російська - мова нацменшин і розмовляють нею росіяни. Тому я маю законне право ненавидіти абсолютно всіх росіян світу. Наявність українського паспорта ніколи не зробить росіянина українцем. Далі на скрінах писанина не моя, але там все дуже чітко:
Nerses• 19 августа 2025
Ответ дляFull House
Хай роблять референдум, але перед тим розкажуть людям, що ми втрачаємо неймовірно сильне укріплення, яке весь цей час стримувало будь яку спробу росіян прорватися. Його не буде. Сподіваюсь, збудують інше, поки ведуться переговори. Або стіну одразу, поки є фінансування Європи.
Вы серьезно? Если бы финансирование шло на армию , уже бы войну выиграли. Пи##ят все и не стесняются , а это цена человеческих жизней.
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляNadiaaaa
Громадянин України, який під час війни розмовляю смердючою мовою - це ворог і крапка.
Distel• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Абсолютна істина!
Full House• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Навіть, якщо референдум буде формальний, він розвʼяже руки президенту. Я вірю в те, що у верхівки разом з військовими є стратегія, як вийти з того, що маємо на зараз, з найменшими втратами. Якщо ще немає стратегії, то має бути. Бо ми прості люди зараз навіддаємо територій, аби тільки тихо було, а ворог завтра збере сили і просто зайде, бо нічого його не зупинить.
Full House• 19 августа 2025
Ответ дляNerses
Якби все крали, нічого і не було б. Якийсь ресурс є, хай від нього і відштовхуються.
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляПодрысь
для Вас - никакое, вы новорег, можете тут врать. А я не могу, помимо форума есть общение с людьми. Вы пришли подменить Татьяну и поговорить о личных качествах, как я погляжу.
Вы когда были новорегом, то тут врали? Ну так не надо всех судить по себе.

О каких личных качествах поговорить, как вы читаете? Ещё раз спрашиваю, какое отношение эта тема имеет к вашему общению с людьми в продавалке? Кроме всего, большинству это продавалка совершенно не интересна, как и продавцы-политологи, с их барахлом.
Did Panas• 19 августа 2025
Какаяразніца, чому це ви мені ставите клоунські смайлики? Вам правда не подобається? Немає такого поняття, як ’рускагаварящій украінєц’. Є або українець, або нацменшина - росіянин, який проживає на території України. Будьте готові, що до вас будуть відноситись, як до росіянина.
О_Юми• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Йдіть розкажіть то військовим, що розмовляють російською. А краще взагалі замініть їх в окопах. Бо дарма вони ризикують життям заради таких щирих українців, як ви
il-mari• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
а якщо той громадянин на нулі штурмовиком вже третій рк, теж ворог7
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляО_Юми
Ви військових не чіпайте і не маніпулюйте!
А якщо вже йде мова про військових, запитайте у тих, які були у російському полоні. Бо тепер російська мова для них тригер. І це кажуть військові, які раніше вонючою розмовляли. То ви про це не згадуєте, тільки маніпулюєте темою військових!
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ длязона_комфорта
ГІгІмон не відповідає на незручні питання, і тисне скарги на дописи з незручними фактами.
Странно. А на что жаловаться-то? На цитаты её Великой речи? Странно человек воспринимается свою славу - вот Зеленского, Жириновского, Ленина всё время цитирует все- и ничего, никто не жалуется
О_Юми• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Це ви маніпулюєте. В мене є в кого запитати, двоє добровольців з перших днів, майже весь час на нулі. Досі розмовляють російською, як і їх побратими. То якого біса вони мають захищати вашу стану дупу, що поливає їх брудом з дивану?
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляil-mari
А якщо військовий був у російському полоні і тепер його тригерить вонюча мова, то що? Як ви любите маніпулювати військовими! Вони діло роблять, а ви в тилу сидите і захищаєте вонючу мову.
Noella_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Спілкуюся з іншими групами.
Перечитайте свій допис, ви писали про вайб цього форуму. Тепер придумуєте про групи.
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляО_Юми
До чого тут військові? Я вже написала про тих, хто був у полоні і для них вонюча мова - то тригер. За них мовчите, бо це невигідно. Не зачіпайте взагалі військових
Antoninaya1• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Навіть, якщо це захисник, доброволець, що стоїть на захисті інтересів країни з початку повномасштабного вторгнення? Тільки відповідь в форматі: так чи ні, без маніпуляцій і переведення розмови в інше русло.

Російськомовний захисник України - ворог і крапка?
Did Panas• 19 августа 2025
Какаяразніца, ану дайте відповідь на просте питання.

Якщо ви вже так любите щачіпати військових, то питання: ’Чому жоден військовий не проводить збір вонючою мовою, просять зібрати гроші на щось тільки українською мовою? Чекаю на відповідь. За 3.5 роки я жодного разу не чула, щоб вони вонючою мовою просили
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляAntoninaya1

В законі України про ЗСУ вказано, що мова ЗСУ - українська.
О_Юми• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
До того, що вони в окопах спілкуються російською, і вони вже точно побільше українці, ніж ви. А у вас язик повертається називати їх росіянами. Дістали в край мовнюки. За військових в окопах вона мовчить, бо не вигідно. Як же ж так, не справжні українці захищають справжніх, поки ті воюють на диванах
Antoninaya1• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Ще раз, коротка відповідь на питання, далі я надішлю вашу відповідь в бойову бригаду брата, там на сході достатньо російськомовних. Російськомовний захисник України - ворог і крапка?
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляО_Юми
А мене дістали любителі російської. Ви поняття не маєте, де я сиджу. Любите зачіпати тему військових, то скажіть що ж ви думаєте про військових, які були у полоні і для яких тепер все російське - зло?
il-mari• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
по-перше, я не захищаю, по друге, це мій племінник, якому 30 років, він доброволець, штопани -перештопаний, має нагороди, говорить, російською, уявіть собі...коли він в нас проходив лікування, то мати дзвонила та бідкалась, що його через мову тут не будуть лікувати., але підлікували добре, ніхто не казав за мову, він зараз може бути вже інструктрором в тилу, але знову їде до своїх......а сидите ви в тилу, це ж п-ти . не мішки ворочати...
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляAntoninaya1
Військові роблять свою роботу і їм не до вивчення мов. До військових питань немає, поміж собою вони спілкуються так, як воеи вважають за потрібне. Ви сидите в тилу і ви захищаєте цю мову.
il-mari• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
а дивились , кого привозять з полону, дзвоняять додому, та говорять російською...їх куди...теж вороги...