ПлакалаВАвто• 18 августа 2025

Переговоры. Что будет дальше? Я ничего не понимаю, что решили вообще?

Honda-• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Громадянин України, який під час війни розмовляю смердючою мовою - це ворог і крапка.
Удалено администрацией...
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляAntoninaya1
Чий пост 544 : То я почую відповідь: чому КОЖЕН військовий просить про донати українською мовою?
Не кожен, а багато. То чому ж вони просять українською мовою, а не смердючою?
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляHonda-
Удалено администрацией...
Місто - ні, місто українське, віддати росії її законних громадян. А місто залишити Україні
Honda-• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Удалено администрацией...
Did Panas• 19 августа 2025
Сєпаррскіє нарратіви : захищати українську мову і викорінювати вонючу 🤣🤣🤣
О_Юми• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Мені таке право дає Конституція, де чітко вказано, що російська і інші мови - це мова нацменшин
Удалено администрацией...
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляHonda-
Удалено администрацией...
alex-3f3c• 19 августа 2025
То все херня, Бубочке нужно сбавлять потужність і незламність, я понимаю что он боится заморозки или окончания войны не меньше чем путин но прийдется, кстати я так и не слышал от него четкого призыва остановить боевые действия на линии фронта и развести войска, не считая ’мне 42, я не лох’ он все рассказывает про незламнисть и потужнисть, бла,бла,бла, ни метра нашей земли врагу,... походу еще месяц такой потужности и депутаты с министрами сами пойдут воевать, ну или прийдется пойти на непопулярные шаги - отправить на фронт мусоров и ТЦК, сегодня был реальный холод в трусах когда узнал что еще двое знакомых в сочи ушли, походу все кого бусифицировали после нового года - убежали с учебных полигонов...
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляО_Юми
Удалено администрацией...
Хлопці точно стоять не за вонючу мову
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Мова не про Притулу. А про військових, якими ви маніпулюєте
Ви вже забули про що запитували ? То перечитайте.
Honda-• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Удалено администрацией...
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляNoella_
Замість прямої відповіді , ви щось придумуєте, приписуєте мені свої фантазії, і намагаєтесь викрутитися, а воно не виходить.
Якої відповіді, про що? Ви мені написали- навіщо я спілкуюся на форумі? всі 13 років? Тому що є тут люди, з якими можна спілкуватися. Це ж зрозуміло.
І є тут свій вайб, емоції , періодичні качелі,і це не узагальнення поняття. Тим паче форум текучій
Якщо вам дуже цікава я, то завжди можете писали в лічку, дозволяю, бо тут якісь особисті питання привалюють наразі. При тому, що зміст Теми губиться взагалі, і скоро навіть окремих груп з ким спілкуватися не буде.
Будуть нецікаві незмістовні срачі. Напевно комусь так подобається і на це є попит.

Може б люди і висловили думки стосовно подій вчорашніх і новин сьогодні, але вже не хочуть писати через засилля тролінгу, ботів, уходу від тем і т д , якихось охот на відьом.
О_Юми• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Куди краще разом з путіним захищати вонючу мову, скажіть?
Удалено администрацией...
mymoly• 19 августа 2025
Ответ дляalex-3f3c
Ото ви придумали. Депутати підуть. Я б хотіла на це подивитись
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляMagnifique_
Чому військові, коли звертаються про донати, просять українською мовою? Дайте хтось відповідь.
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляNoella_
Чи мається на увазі ваша група для спілкування, яка ото про порошенківські горішки і про бурятів без кінця торочить? То для них ви копіпастите?
Не знаю, про що ви
Як про Маню, то в її темах нецікаво, ( можна тільки діалог вести , як якусь думку на сторінках побачу і є що сказати дописувачу в темі )

І там свій вайб теж, кого вона тролить і хто за нею бігає і відповідає, теж своя гра. Взаємозалежність , можна і охарактеризувати
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляHonda-
Удалено администрацией...
Розколоти українців українською мовою 🤣🤣🤣
О_Юми• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Хлопці точно стоять не за вонючу мову
Але й не за таких внутрішніх ворогів, що намагаються розколоти суспільство зсередини.
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляО_Юми
Удалено администрацией...
Ще раз пересвідчуюсь, що ’какаяразніца’ - це приховані ждуни.
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляО_Юми
Розколоти українське суспільство українською мовою не вийде, його можна розколоти тільки вонючою
О_Юми• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Удалено администрацией...
Noella_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS

Ви про що взагалі, навіщо мені ваша лічка і дозволи?)) Ви це серйозно? На прямі запитання не відповідаєте, намагаєтесь викручуватися, робите вигляд що не розумієте про що вас питають... Та мені все зрзуміло з з самого початку.
Noella_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Не знаю, про що ви

Та ви дійсно загралися ... Це всього-на-всього віртуальний жіночий форум про все і ні про що. І смішно, коли люди які нездатні логічно підтримати простий діалог, роздають діагнози
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляО_Юми
Удалено администрацией...
Щоб не казали, що це росіяни. Військовим - шана й повага, вам - ні.
alex-3f3c• 19 августа 2025
Ответ дляmymoly
Підуть, аж бігом якщо люди відмовляться воювати, якщо позаду будуть заградотряди з мусорів або ТЦК, або навпаки...
Did Panas• 19 августа 2025
Люди, ми не закінчимо цю війну, доки буде ’какаяразніца’. Війна не закінчиться тільки на територіях.
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляNoella_
Знову по рибу гроші
Я вам і не писала, це ви напросилися на діалог і щось особисте випитуєте взагалі, Поза темою.
іншим вище про каруселі вже відповіла. І до того ж Адміни зробили гарний інструмент на сайті - блок користувача, і вас нічого не змусить читати мої пости.
А я тут обговорюю події в Овальному кабінеті, і путіна, і умови і т д
Всього то
На простому жіночому форумі
Did Panas• 19 августа 2025
Питання про мову - це свій/чужий. Якщо на 11 рік ви захищаєте шось російське - ви працюєте на ворога. І так, українців не можна роз´єднати українською мовою, як француза - французькою, як німця - німецькою. Роз´єднати можна тільки смердючою мовою.
Noella_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Знову по рибу гроші
Всього то
На простому жіночому форумі
Так і інші обговорюють, у форматі саме жіночого форуму. А у вас якісь незадоволення з цього приводу і дивні претензії- фантазії на ходу.
Я ні про що у вас не просила, не потрібно поводитись так, наче дописувачі прийшли до вас на кухню)
О_Юми• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Як це мені ні, я ж дописую українською?