ПлакалаВАвто• 18 августа 2025
Переговоры. Что будет дальше? Я ничего не понимаю, что решили вообще?
То все херня, Бубочке нужно сбавлять потужність і незламність, я понимаю что он боится заморозки или окончания войны не меньше чем путин но прийдется, кстати я так и не слышал от него четкого призыва остановить боевые действия на линии фронта и развести войска, не считая ’мне 42, я не лох’ он все рассказывает про незламнисть и потужнисть, бла,бла,бла, ни метра нашей земли врагу,... походу еще месяц такой потужности и депутаты с министрами сами пойдут воевать, ну или прийдется пойти на непопулярные шаги - отправить на фронт мусоров и ТЦК, сегодня был реальный холод в трусах когда узнал что еще двое знакомых в сочи ушли, походу все кого бусифицировали после нового года - убежали с учебных полигонов...
Magnifique_• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Мова не про Притулу. А про військових, якими ви маніпулюєте
Ви вже забули про що запитували ? То перечитайте.
Ответ дляNoella_
Замість прямої відповіді , ви щось придумуєте, приписуєте мені свої фантазії, і намагаєтесь викрутитися, а воно не виходить.
Якої відповіді, про що? Ви мені написали- навіщо я спілкуюся на форумі? всі 13 років? Тому що є тут люди, з якими можна спілкуватися. Це ж зрозуміло.
І є тут свій вайб, емоції , періодичні качелі,і це не узагальнення поняття. Тим паче форум текучій
Якщо вам дуже цікава я, то завжди можете писали в лічку, дозволяю, бо тут якісь особисті питання привалюють наразі. При тому, що зміст Теми губиться взагалі, і скоро навіть окремих груп з ким спілкуватися не буде.
Будуть нецікаві незмістовні срачі. Напевно комусь так подобається і на це є попит.
Може б люди і висловили думки стосовно подій вчорашніх і новин сьогодні, але вже не хочуть писати через засилля тролінгу, ботів, уходу від тем і т д , якихось охот на відьом.
Ответ дляalex-3f3c
Ото ви придумали. Депутати підуть. Я б хотіла на це подивитись
Ответ дляNoella_
Чи мається на увазі ваша група для спілкування, яка ото про порошенківські горішки і про бурятів без кінця торочить? То для них ви копіпастите?
Не знаю, про що ви
Як про Маню, то в її темах нецікаво, ( можна тільки діалог вести , як якусь думку на сторінках побачу і є що сказати дописувачу в темі )
І там свій вайб теж, кого вона тролить і хто за нею бігає і відповідає, теж своя гра. Взаємозалежність , можна і охарактеризувати
Ответ дляLudaSHS
Ви про що взагалі, навіщо мені ваша лічка і дозволи?)) Ви це серйозно? На прямі запитання не відповідаєте, намагаєтесь викручуватися, робите вигляд що не розумієте про що вас питають... Та мені все зрзуміло з з самого початку.
Ответ дляLudaSHS
Не знаю, про що ви
Та ви дійсно загралися ... Це всього-на-всього віртуальний жіночий форум про все і ні про що. І смішно, коли люди які нездатні логічно підтримати простий діалог, роздають діагнози
Ответ дляNoella_
Знову по рибу гроші
Я вам і не писала, це ви напросилися на діалог і щось особисте випитуєте взагалі, Поза темою.
іншим вище про каруселі вже відповіла. І до того ж Адміни зробили гарний інструмент на сайті - блок користувача, і вас нічого не змусить читати мої пости.
А я тут обговорюю події в Овальному кабінеті, і путіна, і умови і т д
Всього то
На простому жіночому форумі
Всього то
На простому жіночому форумі
Ответ дляLudaSHS
Знову по рибу гроші
Всього то
На простому жіночому форумі
Всього то
На простому жіночому форумі
Так і інші обговорюють, у форматі саме жіночого форуму. А у вас якісь незадоволення з цього приводу і дивні претензії- фантазії на ходу.
Я ні про що у вас не просила, не потрібно поводитись так, наче дописувачі прийшли до вас на кухню)