Дама-мадама• 19 августа 2025
Тур в Грецию
Подскажите пожалуйста туроператора из Киева,хотим автобусный тур в Грецию или Хорватию.Не очень дорого.
Карамелька• 19 августа 2025
Хорватія буде дорожче Греції.
Вона навіть дорожче Іспанії вже років 5.
Ну і автобусом це десь дорога до 2 діб в одну сторону.
Автор, це не сильно буде схоже на відпочинок, по правді((
Краще літаком з Молдови чи Польщі
ЗабежАЛОЧКА• 19 августа 2025
Дешевше мабуть самому знайти апартаменти та забронювати місця. Апарти будуть з кухнею. Автобус.. альф тур їздить в Хорватію. Їхала з ними в Чорногорію.
Акукарача• 19 августа 2025
Подивіться тур клуб Бедняжка, у них точно э Греція, щоправда з вашого запиту незрозуміло які у вас вимогу до туру?