Майданщица• 19 августа в 13:54
Ви вірите гадалкам із тік-ток)))
Там же досить багато людей. Це терапія особиста чи реальність?
Молода і нерозважлива• 19 августа в 15:51
Ответ дляПукимончиг
Это все предположения и получается из люди адаптируют под себя и так фантазия
Фантазія і інтуїція це різне.Інтуіція дає правдиву інформацію на відміну від фантазії.
Бандитка Сью• 19 августа в 16:17
Є знайома, яка покинула роботу в школі, купила карти таро і завела акаунт у тікток. Тому ні, не вірю😂 Хоча, можливо, це тому, що я взагалі не вірю гадалкам)
Майданщица
• 19 августа в 16:20
Ответ дляБандитка Сью
Слухайте. В школі з/п у вчителя не погана. Раз так зробила, значить воно того варте)) Чи собі спробувати))) і нашо ті вісім років освіти)))
Бандитка Сью• 19 августа в 16:23
Ответ дляМайданщица
Отож😂
Думала, що в нас із чоловіком усе добре, але він раптово почав пізно повертатися додому, ховав телефон. Я сходила з розуму від ревнощів. Подруга порадила пані Ольгу. Чесно, спершу не вірила. Вона сказала прямо: “У нього є інша, але це швидкоплинно. Він повернеться”. Так і сталося. Було боляче почути правду, але краще гірка правда, ніж невідомість. Дякую за відвертість і допомогу. Тел.: +380994733577