В гости звали?• 19 августа 2025
Підійшов познайомитись майже бомж
Сьогодні виходжу з магазину, стаю коло лавочки щоб поправити сумки. Поруч два рази пройшов якийсь недолугий дядько.
Ходе туди-сюди. Я питаю що йому треба?
А він каже - я хотел в вамі пазнакомітся
Я кажу ну по перше в мене є чоловік, по друге за російську мову хочеться на тебе плюнути(
Якщо хочете знайомитись з жінками в Україні, то вивчіть мову. Хоча справа була не в мові насправді. Так стало огидно.
Чи то я така вже страшна та погана, що такий бомж захотів познайомитись.
Ходе туди-сюди. Я питаю що йому треба?
Мошей ницца• 19 августа 2025
Ответ дляЛюблю порядок
да-да )
а еще третья тема о дедушках в 30, и все один, не покладая ног, ваяет ))
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Удалено администрацией...
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляМошей ницца
да-да )
Я не пишу російською, в мене навіть клавіатури немає російської. Від всього російського мені зле.
Вумна, аж страшно• 19 августа 2025
О, третья серия после Что с современными бабами и Почему мужики в 30 уже деды.
Кнопкотиць• 19 августа 2025
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
Він вам щось погане сказав, зробив? Вам не здається, що ви якась надто агресивна?
No problems• 19 августа 2025
Ответ дляЛюблю порядок
эта тема поярче)
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляКнопкотиць
Я агресивна до всього російського, не можу себе стримати.
фан L.O.S.T.• 19 августа 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Он уже ниже отписался
О))) я тоже про того на велике подумала😂
Кнопкотиць• 19 августа 2025
Ответ дляВ гости звали?
Ви ж самі написали, що справа не у мові. Ви агресивна не до мови і до російського, ви агресивна до людини, яка нічого поганого вам не сказала і не зробила.
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляКнопкотиць
А потім якусь дівчину знаходять у валізі за смітнику.
No problems• 19 августа 2025
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
бычка здесь вы, самая настоящая, а ваша выдуманная тема дно!
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляКнопкотиць
Він заговорив до мене російською, це погано.
No problems• 19 августа 2025
Ответ дляВ гости звали?
вначале выучи украинский, видно двойки были в школе
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляNo problems
Чиста правда моя тема
Кнопкотиць• 19 августа 2025
Ответ дляВ гости звали?
Як це пов´язано? Може ви не в курсі, що ман´яки зазвичай виглядають навіть привабливо
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляNo problems
Ні
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляКнопкотиць
Хто з них був привабливим?)
Танго утрьох• 19 августа 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Он увидел у Вас сумки полные, прикинул, что бабло есть
Хотел попасть к Вам домой, а потом, пока вы пойдете в туалет, загрести хавку и смотаться)
По следам одной темы
вы точно подумали как я , у меня начал выдирать сумку вор и по виду бомж и уголовник это было безлюдное место на территории частной стоматологической пол -ки , они сначала шли сзади 2е а потом один сказал работаем я слышала слова , но не оглянулась начала идти быстрее второй меня догнал и схватил сзади за сумку я уцепилась со всей силы там были деньги моб тел и документы , так что автор думайте о реальности больше , а не о сексуальных наваждениях и не объясняйте кому то что у вас есть муж вору это не интересно ему интересны стали ваши сумки и кошелек ну и телефон, моя счастье что навстречу шли люди и я вырвала сумку и начала бежать по улице это был день время после обеда часа 4 дня
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляТанго утрьох
Я взагалі не думала про сексуальне. Як те чмо могло мене привабити?) Навіть подумки.
За те що міг пограбувати, то може бути.
Вероятненько• 19 августа 2025
Ответ дляВ гости звали?
Ні, я відразу на нього визвірилась. Хоча зазвичай я не агресивна, не знаю що на мене найшло
Всі хто топлять за мову стають агресивними, так шо ви просто вписалися в коло)
ПрипоРошенная• 19 августа 2025
Не хочу вас огорчать, но видимо вы соответствуете этому мужчине. Себя объективно редко видно. Сейчас все насмотрятся инстаграма, приклеят ресницы и уже красотки. А оно ж видно по одежде, прическе, вот даже по вашей грамотности и слогу видно, что вы не фонтан
Кнопкотиць• 19 августа 2025
Ответ дляВ гости звали?
За те що міг пограбувати, то може бути.
З таким успіхом ви можете думати про кожного перехожого, і про жінок до речі теж, і про бабусь.
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляВероятненько
Маю право топити за мову, а чоловік за неї зараз воює.
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Дякую, ваша думка дуже важлива.
ПрипоРошенная• 19 августа 2025
Ответ дляВ гости звали?
Слушайте, нам много лет насильно навязывали русский язык, давайте не будем трогать мовный вопрос
ПрипоРошенная• 19 августа 2025
Ответ дляВ гости звали?
Дякую, ваша думка дуже важлива.
Выходит, что очень, раз вы ее спросили. Я советчица и я вам ответила
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляКнопкотиць
До чого тут перехожі? Ви тему читали? Дядько вирішив познайомитись.
Жінки, бабусі...відчуття що у вас щось з головою не туди
Пампушечка• 19 августа 2025
Тю, я как то выхожу с маршрутке, а ко мне дед какой то подходит, идем бухнем говорит!
ржала как конь
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Ну ви ж ньому пишите зараз, значить таки нав´язка вдалась)
В гости звали?
• 19 августа 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Я вам вже подякувала, цього не достатньо?