В гости звали?• 19 августа в 19:26

Підійшов познайомитись майже бомж

Сьогодні виходжу з магазину, стаю коло лавочки щоб поправити сумки. Поруч два рази пройшов якийсь недолугий дядько.

Ходе туди-сюди. Я питаю що йому треба?
А він каже - я хотел в вамі пазнакомітся
Я кажу ну по перше в мене є чоловік, по друге за російську мову хочеться на тебе плюнути(
Якщо хочете знайомитись з жінками в Україні, то вивчіть мову. Хоча справа була не в мові насправді. Так стало огидно.

Чи то я така вже страшна та погана, що такий бомж захотів познайомитись.
Танцепесенная• 19 августа в 20:37
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
Шмоточницаца• 19 августа в 20:39
Ответ дляТанцепесенная
Удалено администрацией...
Танцепесенная• 19 августа в 20:39
Ответ дляШмоточницаца
Удалено администрацией...
Танго утрьох• 19 августа в 20:42
Ответ дляВ гости звали?
Жах
да вот именно жах - это было быть недоразвитой шоб пойти с чужим мужиком куда то в безлюдное место , сестра сказала што ей сразу стало перед глазами как она валятся убитая в кустах , она развернулась и начала тикать и там тоже люди шли , может это и спасло пишу честно мы часто вспоминает такие случаи не понятные , но потом все ясно становится шо млогло быть
Потринділиця• 19 августа в 20:42
Со мной на днях тоже пытался знакомиться бомж, правда, немецкий, и подбуханый ещё )
Что-то говорит-говорит мне, говорю-не понимаю я, не говорю по-немецки. Он:’Инглиш?’ И начинает на английском говорить. Думаю, нормальный такой бомж, со знаниями языков
Потом с помощью телефона выяснили, кто я, где мой муж. Дружно назвали х@йла х@уйлом,и расстались почти друзьями)
Я поржала только.
автор В гости звали? • 19 августа в 20:43
Ответ дляПотринділиця
Я поржала только.
Ну це позитивна історія)
Шмоточницаца• 19 августа в 20:44
Ответ дляТанцепесенная
Удалено администрацией...
Слава Богу,я на рідній землі в колі рідної мови з дитинства.
автор В гости звали? • 19 августа в 20:45
Ответ дляТанго утрьох
Зараз дуже багато психічно хворих чоловіків.
Звісно і жінки є, але випадків вбивств чи знущання серед жінок менше.
Потринділиця• 19 августа в 20:46
Ответ дляВ гости звали?
Ну це позитивна історія)
Да. Он мне ещё конце так красиво пожелал удачи в Германии, чтоб у меня все было хорошо.
Правда, погрустнел, когда узнал, что у меня муж есть
Но прикольный бомж)
Танго утрьох• 19 августа в 20:48
Ответ дляВ гости звали?
те кто не сталкивался с таким просто не поймет меня - не верьте чужим мужикам не знакомым и не идите в гости в чужой дом
автор В гости звали? • 19 августа в 20:48
Ответ дляПотринділиця
Но прикольный бомж)
Наші місцеві бомжі гарно збирають сміття, кожного дня з вікна бачу як у возик складають картон. Вони дуже чемні
Танго утрьох• 19 августа в 20:51
Ответ дляПотринділиця
Я поржала только.
немецкий бомж наверно еще хуже украинского - не понятно что ему надо
Я така бойова• 19 августа в 20:52
Ответ дляВ гости звали?
Така класична маніпуляція) підходив не військовий.
У військових є статут, в публічному просторі вони зобов´язані спілкуватися державною мовою - це закон
Удалено администрацией...
Потринділиця• 19 августа в 20:52
Ответ дляТанго утрьох
Это да)
Тріль!• 19 августа в 21:18
У мене була схожа ситуація, алкаш знайомився і звав випити з ним на лавці. Ще й так здивувався, що я не хочу. Прийшла додому і перед дзеркалом думала, чим я могла справити враження жінки, що пʼє горілку на лавках. Смішно і соромно одночасно.
А ще якось дідок казав, що у нього пенсія велика, щоб я приходила до нього в гості.
сою не люблю• 19 августа в 21:54
Мы вас отстаивали всем женским составом как Королеву
Кнопкотиць• 19 августа в 22:10
Ответ дляВ гости звали?
До чого тут перехожі? Ви тему читали? Дядько вирішив познайомитись.
Жінки, бабусі...відчуття що у вас щось з головою не туди
Я не агресію на людей навколо, на відміну від вас, тому очевидно, що то у вас з головою щось не те.Соже для більшості ви теж не альо виглядаєте, можна вас зразу до саньякфв причислити? Про бабусь і жінок до того, що серед вбивць і саньякфв вони теж трапляються. Як ви взагалі живете в цьому світі з таким сприйняттям навколишніх людей?
Кнопкотиць• 19 августа в 22:14
Ответ дляВ гости звали?
В якому саме публічному просторі? На службі навіть між собою спілкуються російською, на вулиці, та будь де, хіба що на телебаченні інтерв´ю як військові мають дати українською.
автор В гости звали? • 19 августа в 22:16
Ответ дляКнопкотиць
Ви розумієте що таке публічний простір? Особистості тут ні до чого.
автор В гости звали? • 19 августа в 22:17
Ответ дляКнопкотиць
Ненавиджу все що пов´язано з росією, маю право
автор В гости звали? • 19 августа в 22:19
Ответ дляТріль!
Те ж саме))) невже цей дядько прирівняв себе до мене?
Тут пишуть образи що я не гарна чи алкашка, ні то не так. Звісно після такого спілкування думки різні. Але ця тема показала скільки неадекватів взагалі існує.
Кнопкотиць• 19 августа в 23:26
Ответ дляВ гости звали?
На вулиці в приватному порядку, з оточуючими це не той публічний простір, що мається на увазі в законі. Про що ви говорите взагалі незрозуміло. Російськомовні військові вам теж огидні?
Кнопкотиць• 19 августа в 23:27
Ответ дляВ гости звали?
Не маєте права зі зневагою ставитися до громадян України,які вам нічого поганого не сказали і не зробили. Ви лише транслюєте світові свою недобру сутність
D_A_V• 20 августа в 01:34
викладайте фото- ми вам дамо знати як ви виглядаєте, якщо дійсно важливо це знати.