Сижуревувшоке• 09 августа в 13:11

Хтось за кордоном переводив дитину до школи з українознавчим компонентом?

Як взагалі вирішували питання зі шкільною освітою для вашої дитини?
автор Сижуревувшоке • 09 августа в 13:13
Ми поки залишилися в школі, але.. на новому місті також школа обов´язкова. 6 предметів, а в нашій школі українській 14 предметів. 7 клас.
Воленс-неволенс• 09 августа в 13:14
Забрали документы из украинской школы. Сразу пошла в австрийскую.
Пік Антна• 09 августа в 13:15
Пішла в звичайну місцеву школу
Закінчила. Вже вступила
Сметчица• 09 августа в 13:16
Просто ходит в местную школу. Не вижу смысла тянуть 2 школы
Аленький носочек• 09 августа в 13:17
Ответ дляСижуревувшоке
Зависит от ваших планов. Если не будете возвращаться- идите в местную и все, можно для себя учить укр мову с репетитором
автор Сижуревувшоке • 09 августа в 13:18
Ответ дляАленький носочек
Планы полностью зависят от окончания войны. Мы не планируем здесь оставаться, главное чтобы не было еще 3 года
Княгиня пітьми• 09 августа в 13:23
Наши сразу пошли в местные школы в зависимости от возраста. Украинскую школу забыли как страшный сон.
вкрации• 09 августа в 13:37
Ответ дляСижуревувшоке
Або безкоштовно МУШ, або приватні типу Оптими
автор Сижуревувшоке • 09 августа в 13:40
Ответ длявкрации
Є школи , де тільки 5 предметів, а не НУШ цілком.
Дадосвидания• 09 августа в 13:57
Залишились в Оптимі, правда перейшли на пакет Ми з України (українська мова і література, історія України) ексткрнат - оцінювання раз на рік, і четвертий рік іноземної освіти. Все ок.
вкрации• 09 августа в 14:03
Ответ дляСижуревувшоке
Ну так про МУШ і мова . До чого НУШ, це геть різне. І саме для дітей за кордоном. Мало того, ніхто в інший країні не скаже, про перенавантаження. Ви особисто хоч бачили умови МУШ , це державний заклад
автор Сижуревувшоке • 09 августа в 15:04
Ответ длявкрации
Так і я пишу про державні школи, які працюють за програмами для дітей за кордоном. ’Передбачається, що учні будуть тимчасово переведені в класи для вивчення українознавчих предметів і зможуть продовжити навчання у своїх школах після повернення в Україну або в разі бажання знову навчатися на стандартній дистанційній, сімейній формах або екстернаті’. Тобто можно вчитися в школі у своєму місті.
вкрации• 09 августа в 15:07
Ответ дляСижуревувшоке
МУШ це окрема школа. Міжнародна Українська Школа! Там виключно навчання для учнів за кордоном. Вона одна. Ви хоч погуліть чи що. До чого інші школи
автор Сижуревувшоке • 09 августа в 15:10
Ответ длявкрации
До того, що я про них тему створила. Цікава МУШ - будь ласка, створюйте свою тему.
автор Сижуревувшоке • 09 августа в 15:11
Ответ длявкрации
Тобто можно вчитися в школі у своєму місті.
Ще раз..
Ви хоч би читали спочатку.
вкрации• 09 августа в 15:13
Ответ дляСижуревувшоке
Ще раз..
Ви хоч би читали спочатку.
Ви прочитайте свій старт пост. Це і є школа з українознавчим компонентом. МОН саме її і рекомендує. Можете вчитись в своїй школі і здавати свої 4 предмети. Вже одна тут писала результат
Удачі
автор Сижуревувшоке • 09 августа в 15:14
Ответ длявкрации
Удачі
https://ukrainian.studies.mon.gov.ua/list/
Перелік шкіл на сайті МОН.
Українознавчий компонент
— це скорочена освітня програма для українських школярів, які тимчасово живуть за кордоном.
МУШ - не єдина така школа.
автор Сижуревувшоке • 09 августа в 15:17
Ответ длявкрации
Удачі
СтарТ пост
Що вивчають у межах програми?
До українознавчого компоненту входять лише ті предмети, яких немає в іноземних школах:
01Українська мова
02Українська література
03Історія України
04Географія
05Основи правознавства
06Захист України
Як це працює?
Решту предметів, які дитина вивчає у місцевій школі за кордоном, перезараховуються. МОН створило шкалу переведення оцінок для визначеного переліку країн, де проживають українські школярі.
Це рішення допомагає дітям залишатися частиною української освіти — без перевантаження та без втрати зв’язку з Україною.
Удалено администрацией...
энциклопУдия• 09 августа в 16:45
Ответ дляСижуревувшоке
вибрала з переліку на сайті МОН школу, написала ел. лист - і все. Прийшла відповідь, що дитина зарахована.
энциклопУдия• 09 августа в 16:46
Ответ дляСижуревувшоке
яких 5? українознавчий компонент - це укр. мова та література і історія України
энциклопУдия• 09 августа в 16:50
Ответ длявкрации
Удачі
для чого Ви баламутите людей? Автор зовсім про інше питає. Для чого Ви свій МУШ тулите сюди?
Так точно!• 09 августа в 22:57
https://www.facebook.com/groups/761112267281266/?m... - ось є пост про безкоштовні школи, які готові організувати.

https://www.facebook.com/groups/761112267281266/?m... - тут ще є різні пости з відгуками

https://www.facebook.com/groups/761112267281266/?m...

там реальні люди з досвідом
автор Сижуревувшоке • 09 августа в 23:04
Ответ дляэнциклопУдия
01Українська мова
02Українська література
03Історія України
04Географія
05Основи правознавства
06Захист України