ЯниЯ• 19 августа в 23:04

Чого з коханням все так складно

Сумніви постійні. А які почуття. Чи є вони там взагалі. Чи достатньо мене люблять
Або ще й вести себе глупо
Чого це питання не вирішується просто. Типу хтось тобі подобається. І ти зразу ж знаєш про його почуття. І не треба оцих сумнівів і нерішучості
verschwommenheit• 19 августа в 23:04
Здравствуйте
автор ЯниЯ • 19 августа в 23:08
Ні в кого немає відповіді на це важливе питання
Що робити і як жити
Londa___• 19 августа в 23:09
Общайтесь, узнавайте друг друга, получайте удовольствие от общения и отношений. Или вам обязательно надо сразу «крепко влюбиться»? А вдруг человек - «не ваш»?
Ms. Анонимная• 19 августа в 23:09
Кохання це так складно. Або ти любиш і поводишся як ідіотка або тебе люблять, а тобі пофіг
Love_Love_Love_• 19 августа в 23:11
Це не з коханням складно, це проблема з самооцінкою.
Птица Говоруша• 19 августа в 23:12
Немає нічого складного.
Просто кохаєш.. та й все
Дівчина Гілмор• 19 августа в 23:14
’Чи достатньо мене люблять’

А як вас треба любити, щоб вам було достатньо?
Сокодавка ще та• 19 августа в 23:28
Це певно, що Ви закохалися і або не відчуваєте такої ж віддачі від чоловіка, або зумієте, що Ви з ним різні люди.
Я би порадила не думати про майбутє, а насоджуватися моментами, а складеться чи ні, то вже час покаже.
Lacrimo• 19 августа в 23:52
Почуття - поступки , в любому віці. Якщо є гарні дії - то і почуття в наявності і нічого не треба взнавати і виколупувати з людини .
Кудряшка Сью• 20 августа в 09:48
Все правильно вище пишуть. якщо ви сумніваєтеся, чи достатньо вас люблять, то не сумнівайтеся - недостатньо. якщо сумніваєтеся, чи люблять взагалі - не сумнівайтеся, НЕ люблять. не втрачайте свій час. можете ще стати стервою і подивитися, чи він зміниться. але будь те готові, що ні, не зміниться.