А я нівроку• 20 августа 2025

Що входить у ваш щоденний мейк?

У мене гель для вмивання, сиворотка, крем зволожуючий і крем спф. Більше нічим не користуюсь
Зайченя• 20 августа 2025
Минус сыворотка, минус крем спф, вместо него шляпа и закрытая одежда
вре_Динка• 20 августа 2025
А хіба це мейк? Це звичайний базовий догляд
Isa Dora• 20 августа 2025
Так а где то мейк?
Сегодня сержусь• 20 августа 2025
База, тональный крем, румяна, хайлайтер, гель для бровей и помада или блеск для губ.
Їжак в панчохах• 20 августа 2025
Це не мейк
Timber30• 20 августа 2025
Тіні для брів, карандаш для вік. Все)
автор А я нівроку • 20 августа 2025
Ответ длявре_Динка
Мод питання «що входить у ваш мейк»
вре_Динка• 20 августа 2025
Ответ дляА я нівроку
Мод питання «що входить у ваш мейк»
І? Ви описали не мейк при цьому, а звичайну рутину
Я також не фарбуюся тому мейк аж ніякий, ну хіба інколи губи підфарбую
автор А я нівроку • 20 августа 2025
Ответ длявре_Динка
Ну і? Я описала що в мене, в інших питаю за мейк? Вам нудно там чи шо?
Like-995b• 20 августа 2025
Из мейка крашу ресницы у мастера раз в месяц, сделала ламинирование не поняла в чем разница, далее делать не буду.
Обнимашкина• 20 августа 2025
Бб крем, туш, в холодну пору року + бальзам для губ.
А вмивання, тонік, сироватка, крем - це ж скоріше про догляд, в не про мейк.
Шлях до зірок• 20 августа 2025
Раньше ничего. Сейчас купила целый комплект на iherb разных сывороток.
Сегодня утром,например, был витамин С, гиалуроновая, спф.
Косметикой вообще не пользуюсь, не люблю
Пацаааааааан• 20 августа 2025
Мейк це ж макіяж, тобто декоративна косметика. Якщо мейк - то ніякий, нічим не користуюсь. А якщо ви про догляд - вмиваюсь і тонер, більше нічого зараз
Бабайко• 20 августа 2025
бб крем, тени, тушь, подводка, пудра, румяна (не всегда), бальзам для губ.
Щас ухожу• 20 августа 2025
Консилер, карандаш для бровей, тени, тушь, румяна, пудра, блеск для губ. Тональным/бб не пользуюсь каждый день. Из ухода это обычно утром: умывалка, тоник, крем с спф.