Кондуктор троллейбуса• 20 августа в 16:49

Може жінка мати змінитися?

У дівчини забрали дитину, за недбале ставлення, вона ту не повернула, а вирішила народити іншу. Що тепер буде з новонародженою дитиною? Чи може жінка стане відповідальніше?
Потринділиця• 20 августа в 16:49
ви про себя?
Україна понад усе!• 20 августа в 16:50
Вряд ли. Если бы стала ответственнее, то забрала бы первого ребенка
Love_Love_Love_• 20 августа в 16:50
Може стане, а може і не стане, ви за своїми дітьми дивіться, а то потім повиростають, пискують до старших
Даха-сваха• 20 августа в 16:52
А мета яка, отримати виплати по народженню?
Я таке знаю• 20 августа в 16:53
Так, таке буває. Інший чоловік, підтримка, можливо життя налагодилось, а перша дитина це нагадування про поганий період життя, плюс складна процедура повернення, плюс можливо новий чоловік проти, може дитину вже забрали в родину.
Жирафовое варьенье• 20 августа в 16:56
Ответ дляЯ таке знаю
На самом деле такое бывает часто. Ошибки молодости. Как и ребёнок от первого брака, часто в новой семье изгой
автор Кондуктор троллейбуса • 20 августа в 16:58
Ответ дляДаха-сваха
Каже, що хоче дитинку для себе
Запасная спина• 20 августа в 16:59
Как ответить на вопрос, если вы дали ноль вводных данных?
Жирафовое варьенье• 20 августа в 16:59
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Каже, що хоче дитинку для себе
Сколько прошло времени, как первого ребёнка забрали? Какой у нее образ жизни?
So_so• 20 августа в 17:00
От кого?
автор Кондуктор троллейбуса • 20 августа в 17:00
Ответ дляЖирафовое варьенье
Рік
Ніякий, не працює, зустрічається з різними чоловіками, іноді пиячить. Але каже, що коли народить , кине пити
Цвірінь• 20 августа в 17:02
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Рік
і чомусь отакі без проблем вагітнюють, а номральні пари роками намагаються... ну як так...
Крижана бурулька• 20 августа в 17:02
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Рік
Дуже сумнівно. Кинути треба пити до того, як дитина народиться. Вірніше, ще плануючи дитину.
Жирафовое варьенье• 20 августа в 17:02
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Рік
Ага, родит с ФАС синдромом, очередного ребёнка, и так же бросит.
Ясно, что это конченный человек (((
Дівчина Гілмор• 20 августа в 17:03
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Рік
Ні, не зміниться. Старі звички міцніші нових уставів
Тётя Хрюша• 20 августа в 17:03
Кончіта😡 знущається над дітьми
Даха-сваха• 20 августа в 17:09
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Рік
Дуже знайомо. Був родич алкоголік, там теж постійно були різні проекти та розповіді як от-от мільйонером стане
Якось так і живу• 20 августа в 17:12
Тю. Не верю что можно измениться после такого.
Та легко!• 20 августа в 17:13
Знаю таку що вже чотирьох так родила. Вона постійно в активному пошуку, різні чоловіки, незрозуміло від кого ті діти, які то з нею, то в якомусь будинку інтернаті. Частіш такі жінки дуже плодовиті, і діти в них легко получаються одне за другим.
Якось так і живу• 20 августа в 17:14
Ответ дляТа легко!
А щас еще и 7 тысяч в месяц будет. Это сколько в бутылках водки? Оггогоо.
Десь так, але...• 20 августа в 17:53
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Рік
А сейчас заливает еще не родившегося алкоголем?
Толку не будет по всему с неё.
Там уже привычка таскаться и бухать. Как бы и это дите от её агрессии не пострадало (((