Джавеліна• Изменено 20 августа в 19:37
Доставка МИСТ из Польши.
Девочки, у кого такое было. Заказываю Мистом на их адрес, выбрала как всегда доставка курьером на адрес. Но сайт сам изменил на доставку другой почтой dpd в почтомат. Что теперь делать? Я обратилась в мист о смене номера посылки, смене курьера и доставке в почтомат. Смогут они забрать посылку? 🙄
Захекалася читать• 20 августа в 19:55
Один раз в Німеччині коли був зачинений склад і вони кинули на пошті. Міст волав що склад був відчинений. Просила людей забрати і відправити мені
Инфотуфелька• 20 августа в 19:55
Ответ дляДжавеліна
Там указан адрес почтомата, он совпадает с адресом мист.
Якщо поштомат при meest, то зранку напишіть їм в чат. Може, піднімуть 5 точку і заберуть.
Якщо далеко , то ніхто не поїде.
Залізна тьотя• 20 августа в 19:55
Ответ дляИнфотуфелька
Так, і DHL.
Можна з домашнього адресу на поштомат, але не навпаки.
А як тоді зараз замовляти на склад перевізника, якщо багато магазинів перейшли на виключно доставку в поштомати?
Инфотуфелька• 20 августа в 19:57
Ответ дляЗалізна тьотя
Хто перейшов ?
Всі, що замовляла , є домашня доставка.
Навпаки, якщо доставка з- за кордону, то неможливо до поштомату, лише домашня адреса . ( Амазон, хм...)
Всі, що замовляла , є домашня доставка.
Залізна тьотя• 20 августа в 19:58
Ответ дляИнфотуфелька
Хто перейшов ?
Всі, що замовляла , є домашня доставка.
Наприклад рейма тільки зараз поштомат, немає адресної доставки
Инфотуфелька• 20 августа в 20:02
Ответ дляЗалізна тьотя
Капець, я вже вийшла з віку Рейми, давно не замовляла .
Тоді лише до посередника .