Котогосподиня• 21 августа 2025
Посилка з Тему з´явилася в додатку НП, це але скоро вона прибуде?
Вперше на нову пошту прийде. Тому цікаво,дати доставки пише 10 серпня))
Котогосподиня
• 21 августа 2025
Ответ дляУравнобешенная
Так вже 20
Так). Тому і цікаво, бо замовила трохи раніше,не 10 а 7 чи 8.
Що то за дата і коли вона приїде таки
Мішечок щастя• 21 августа 2025
Ответ дляКотогосподиня
Що то за дата і коли вона приїде таки
Там пишуть приблизну дату від і до. Яка у вас кінцева дата стоїть?
Слобожаночка• 21 августа 2025
Ответ дляКотогосподиня
Що то за дата і коли вона приїде таки
Когда пересекает границу это отображается в приложении и есть точная дата.
мимАпроходила• 21 августа 2025
В мене в цей же день і прийшла на відділення, коли з´явилась додатку нп.
Котогосподиня
• 21 августа 2025
Ответ длямимАпроходила
О,було б Чудово)
мимАпроходила• 21 августа 2025
Ответ дляКотогосподиня
О,було б Чудово)
Я теж замовила 7.08, забрала 17.08
Котогосподиня
• 21 августа 2025
Ответ длямимАпроходила
Я теж замовила 7.08, забрала 17.08
моя все їде
Рання пташка• 21 августа 2025
А мне Тему отправила Мистом и по ттн посылка едет вообще в другой город. Переадресация за мой счет будет наверное.
Сусідка знизу• 21 августа 2025
Ответ дляРання пташка
Ви мали вже подзвонити на гарячу лінію. Бо коли посилка приїде на пункт видачі, переміщення платно, а поки у дорозі - ні.
Рання пташка• 21 августа 2025
Ответ дляСусідка знизу
На горячую линию Тему или Мист? Спасибо. Первый раз такое.
Сусідка знизу• 21 августа 2025
Якщо у додатку написано «чекаємо на посилку від відправника» то це до двох тижнів може бути.
Сусідка знизу• 21 августа 2025
Ответ дляРання пташка
Міст, звичайно
Котогосподиня
• 21 августа 2025
Ответ дляСусідка знизу
З´явилися деталі маршруту, то вже виїхала з Києва