Котогосподиня• 21 августа в 08:38
Посилка з Тему з´явилася в додатку НП, це але скоро вона прибуде?
Вперше на нову пошту прийде. Тому цікаво,дати доставки пише 10 серпня))
Котогосподиня
• 21 августа в 08:44
Ответ дляУравнобешенная
Так вже 20
Так). Тому і цікаво, бо замовила трохи раніше,не 10 а 7 чи 8.
Що то за дата і коли вона приїде таки
Мішечок щастя• 21 августа в 08:45
Ответ дляКотогосподиня
Що то за дата і коли вона приїде таки
Там пишуть приблизну дату від і до. Яка у вас кінцева дата стоїть?
Слобожаночка• 21 августа в 08:45
Ответ дляКотогосподиня
Що то за дата і коли вона приїде таки
Когда пересекает границу это отображается в приложении и есть точная дата.
мимАпроходила• 21 августа в 08:56
В мене в цей же день і прийшла на відділення, коли з´явилась додатку нп.
Котогосподиня
• 21 августа в 08:56
Ответ длямимАпроходила
О,було б Чудово)
мимАпроходила• 21 августа в 08:57
Ответ дляКотогосподиня
О,було б Чудово)
Я теж замовила 7.08, забрала 17.08
Котогосподиня
• 21 августа в 09:08
Ответ длямимАпроходила
Я теж замовила 7.08, забрала 17.08
моя все їде
Рання пташка• 21 августа в 09:16
А мне Тему отправила Мистом и по ттн посылка едет вообще в другой город. Переадресация за мой счет будет наверное.
Сусідка знизу• 21 августа в 09:28
Ответ дляРання пташка
Ви мали вже подзвонити на гарячу лінію. Бо коли посилка приїде на пункт видачі, переміщення платно, а поки у дорозі - ні.
Рання пташка• 21 августа в 09:28
Ответ дляСусідка знизу
На горячую линию Тему или Мист? Спасибо. Первый раз такое.
Сусідка знизу• 21 августа в 09:28
Якщо у додатку написано «чекаємо на посилку від відправника» то це до двох тижнів може бути.
Сусідка знизу• 21 августа в 09:29
Ответ дляРання пташка
Міст, звичайно
Котогосподиня
• 21 августа в 11:29
Ответ дляСусідка знизу
З´явилися деталі маршруту, то вже виїхала з Києва