Виправлялочка• Изменено 21 августа 2025

Стосунки в сім´ях, які виїхали повним складом, з чоловіками

Ні з ким сильно не спілкуюся, але хочеш не хочеш, а на дитячих майданчиках з іншими мамами, іноді парами, познайомилася. І от бачу я щось таке: чим далі, тим більше в цих сім´ях сварок, конфліктів, напруги. Мужики в більшості своїй позакінчували мовні курси, хтось той екзамен здав, хтось ні. Майже ніхто не працює, пиво п´ють, на турніках займаються, в настільний теніс грають. Раніше розповідали як вони роботу яяяяк знайдуть, вже нічого не розповідають.
Жінки в більшості або і не хотіли на курси, бо типу ми повернемося все одно, бо дитина (в садочок ніхто особливо тих дітей не прагнув віддавати) або екзамен завалили. Ходять по магазинах, тусять на дитячих майданчиках, жаліються на чоловіків і розказують як хочуть додому. І пиво п´ють)))
Мужики не допомагають з дітьми і домашніми справами в більшості своїй, я чую що останнім часом розмови через мать перемать і сварки постійні.
Цікаво просто як ті люди вдома до війни жили, що їм тут нормально по два-три роки сидіти на жопі рівно. І це при тому, що половина тих мужиків виїхали незаконно, в сенсі незаконно кордон перетнули, хз як повертатися тепер.
Є й інші приклади звичайно, але їх меншість і там люди і в Україні були успішні
А що ви бачите?
автор Виправлялочка • 21 августа 2025
Ответ дляМіняйловна
А Ви чим зайняті за кордоном? Ви ж теж сидите на жопі рівно, чи не так?
А давайте поговоримо про явище, а не про автора теми?

Байрактарна• 21 августа 2025
По моим знакомым почти все нормально устроились кто выехал и остался. Есть одна пара что развелась, но думаю это назревало еще в Украине.
автор Виправлялочка • 21 августа 2025
Ответ дляПошаманю
Підтримую вагу думку. Я в Німеччині. В мене сусіди такі. Причому на пиво напали як тільки заїхали і побачили що воно по 0,5 євро. Ящиками затерюються. П´ють до ночі, потім розборки, крики, мати. Це все на поверх вище. Германії з такими ’виграла куш’ більшість асоціал і неоіквід. Які там працівники?
Та вони не асоціальні, про асоціальних мовчу, то інша категорія там вже збухалися за три роки і по смітникам лазять. Тут мова про типу адекватних, з України на нормальних машинах приїхали, розповідають що в серйозних компаніях працювали. І щось от таку от деградацію я бачу. У мене чоловік приїхав пізніше, подивився на все це, мене послухав і навіть на курси не пішов, зразу на роботу. Каже ну їх з їх пособіями, бо як затягне
Міняйловна• 21 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
Автор теми є частиною ’явища’ і його ілюстрацією.
Так чому Ви четвертий рік сидите на жопі рівно?
автор Виправлялочка • 21 августа 2025
Ответ дляМіняйловна
Обговорюйте свої фантазії х собою, мені вони не цікаві
Міняйловна• 21 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
Вам доведеться змиритися з тим, що буду писати що захочу і про кого захочу.
Я й не намагалася Вас зацікавити))
Тирамісу на терасі• 21 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
Так ваша тема - это тоже фантазия. Вброс очередного г@вна про выехавших украинцев. Про помойки вообще класс))
Хоть и пишете вы на украинском языке, а тема как раз из тех помоек и извлечена.

НАТАЛІЯ.КИЇВ• 21 августа 2025
Я про свою сім´ю стільки подробиць не знаю, як ви про дужі родини в чужих країнах
Два-три тижні і фсьо• 21 августа 2025
Друзі у США, гарують з першого дня. Він приїхав за місяць до війни по трудовій візі. Вона з дітьми - вже після початку повномасштабної. Взяли будинок у кредит, старша дитина вступила до вузу- також кредит. А тут Трамп придумав робочі візи не подовжувати...Дійсно люди, які вміють, можуть та роблять під загрозою депортації
автор Виправлялочка • 21 августа 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Ну ми вчора гуляємо на майданчику, йде мама з дитиною, яку я знаю, сумна сумна. Починає сваритися з чоловіком по телефону, вона йому ’чому ти не забрав ліки в аптеці? Як я маю за ним бігати з опухшою ногою? Ти не міг сьогодні не їхати на ті турніки?’ Він їй щось, вона йому щось типу ти тух ніхєра не робиш, тільки пиво п´єш і вчиш мене жити, я чую як він їй там кричить ’пішла на ... тварь’. Воно мені не треба, але як його не бачити і не чути?
Не цілуюсь з бодуна• 21 августа 2025
Я вижу как уехавшие 4 год не приезжают к мужу и престарелой маме. Боятся они, гуляют по Лондону, Берлину и Амстердаму
Не цілуюсь з бодуна• 21 августа 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Абсолютно противоположные примеры. Те, кто с 22 года, практически все работают. Особенно мужчины. Для них физической работы, которая к тому же хорошо оплачивается, валом. Наши люди - мастера на все руки. Поэтому могут найти себе применение. Почти все мужчины, с которыми я ходила на языковые курсы, работали почти с самого приезда. Курсы у меня были вечерние.
Автор, если это Германия, то я Вам не верю.
Джобцентр постоянно дёргает неработающих молодых. Отлынивать четвёртый год мало кому удаётся.
В Англии 4 год сидят на пособиях.
Не цілуюсь з бодуна• 21 августа 2025
Ответ дляНервогенератор
Среди моего окружения, кто выехал в полном составе, у них все ок, вместе
А вот те семьи, где выехали только женщины с детьми, к сожалению, почти все пары развелись либо женщины вернулись
А есть среди знакомых такие, кто ни разу не приезжал в Украину к мужу, но не развелись и все ок?
ЯНаПэПэ• 21 августа 2025
Что за бред вы пишите ?
У меня много выехавших семей в друзьях . Уже давно все , кто полной семьей , слезли с Джоба , купили авто , живут полной жизнью с путешествиями.
Вот вам один из примеров . Он в прошлом шахтер , она парикмахер.
Она с первого дня красит и подстригает. Он подрабатывал ( мебель собирал и т. д. ).
Закончили курсы , он оф. работает , зп 2800 , она дома , но зарабатывает больше чем он. Малой их на дойче чирикает как на родном , приехали в 1 классе. Русский уже чуть с акцентом , украинский вообще не знает.
Уже готовы к покупке своего жилья , но - откуда деньги ? Как она сказала , они в 22г. ежемесячно откладывали 5000€ , а с 23 от 7т.
Предвидя вопросы - она в день зарабатывает минимум 300€. Сначала на обирали на двушку , не захотели , начали собирать на трешку. Насобирали. Мечтают о домике.
Живут и любят друг друга.
Елена 1919• 21 августа 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
И что эта семья теперь будет делать? С кучей кредитов?
Galina_vinsport• 21 августа 2025
Странно, я сколько вижу семей, в Германии, так у всех все хорошо.
Новых деток рожают, мужья на курсы ходят, кто на подработки ходят.
Зараз все скажу• 21 августа 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Что за бред вы пишите ?
Живут и любят друг друга.
Интересно, как они покажут происхождение денег для покупки жилья?
Пошаманю• 21 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
Їх всих як послухати то приїхали одні директора з бізнесменами, а на ділі зовсім не так. Розказують те що не відповідає дійсності. ’ Понти наше всьо’
ЯНаПэПэ• 21 августа 2025
Ответ дляGalina_vinsport
Вот и у меня только такие.
Уже готовы жилье покупать , разрабатываем схемы , чтоб помочь хоть как-то деньги обелить .

ЯНаПэПэ• 21 августа 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Их привезут автобусом ( водителем ) в Украину , и с ними официально, задекларировав, въедет ее мама.
Пока я только это знаю.
автор Виправлялочка • 21 августа 2025
Ответ дляGalina_vinsport
Три роки ходять на курси це все добре?)
ЯНаПэПэ• 21 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
Три роки ходять на курси це все добре?)
Курсы многие ждали год - полтора.
автор Виправлялочка • 21 августа 2025
Ответ дляПошаманю
Я не знаю чи брешуть, чи в Україні може насправді інші якості треба для успіху
Зараз все скажу• 21 августа 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Пока я только это знаю.
Ну ок, до 100 тыс $ мама может ввезти задекларировав. А дальше. На счет кому класть, маме? Точно финансамт заинтересуется. Мы еле 5 тыс € в банк положили налом. Хотя больше двух лет с мужем работаем официально. Везде доказывали, что мы их заработали честно и туда входит помощь родственников за 3 года.
автор Виправлялочка • 21 августа 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Пока я только это знаю.
Треба походження грошей показати
автор Виправлялочка • 21 августа 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Курсы многие ждали год - полтора.
Рік курси чекали? Ви серйозно?
Galina_vinsport• 21 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
Три роки ходять на курси це все добре?)
Я таких не знаю, в моем кругу все недавно приехавшие.
автор Виправлялочка • 21 августа 2025
Ответ дляGalina_vinsport
Недавно це скільки?
ЗаведУющая• 21 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
Три роки ходять на курси це все добре?)
А вам то, что?. Да ходят, значит так нужно. Я ходила 2,5 года на курсы, мне нужно было сдать определенный уровень - я хотела поступить учится и была такая цель. И пиво я люблю, когда жарко
А по выходным любим виски. За собой смотрите, а не чужими семьями
Больше толку будет
ЯНаПэПэ• 21 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
Рік курси чекали? Ви серйозно?
Конечно серьезно. У меня лично - в мае 22го приехала , в ноябре 23г. на курсы пригласили , в группу с января 24г. . Ганновер .