Майструю крила• Изменено 21 августа 2025

Незрозуміла образа на чоловіка...маю виговоритися

Збиралися в міні- подорож. Я дуже багато працюю, літо не пройшло,а промчалося, тому ми дуже чекали з дитиною.
Спочатку він довго тягнув і все не знав,які дати призначити. Тоді вирішив, що поїдемо 22-25 серпня.
Чим ближче до тих дат, тис більше я чула:
Ой, навіть не знаю,як це поїдемо;
А якщо машина поламається;
Ой, щось в машині стукає ( казала, щоб завіз на станцію,щоб подивилися - та ні, немає коли, але при кожному повороті чи заїзді на яму він обов´язково озвучував, що щось шумить)
То ’ ой, мабуть треба буде на вихідних попрацювати’.
Вже сварилася, скажи мені точно ’ так чи ні, бо і я і дитина чекаємо,як ні, то я буду думати щось не розраховуючи на тебе.
Наче поїдемо,але знову ж - нічого не бронюй. Приїдемо і будемо шукати.
Проходить кілька днів і дитина прокидається з нежиттю.
В нього одразу - не їдемо, ти що куди ( от чесне слово, в нього наче аж відлягдо і він не міг стримати полегшення).
Через 2 дні в мене теж нежить почався в якісь прояви ГРВІ.
Ну тут він повністю розслабився. Таке враження, що не міг стримати радості,що нікуди не їдемо.
Інший би казав - не переживайте, поїдемо на наступні вихідні чи через вихідні. А цей - ні. Та куди уже, буде холоднішати...
Так мені важко на душі. Я не чекала грандіозного відпочинку. Все дуже просто і бюджетно ще й сама оплачую.
Жодного разу за 17 років він не організував відпочинок, виїзд за межі більше 30 км для нього завжди тяжкі вздохи і ’вічно тобі кудись треба ’. Якщо десь збираємося,то в нього завжди через протистояння ’ от машина поламається, от ще щось’ і я весь відпочинок чи поїздку на голках.
Якщо ми десь на відпочинку,з третього дня він вже нудиться і ’ я вже б додому їхав’.
Що не виході маємо - всю цю жахливу ніч ми трусилися від вибухів і ранок теж, настій препаскудниц.
Він ще й звинувачує, ну хто ж винен, що ви захворіли, ми через це не поїхали і чого в тебе незадоволене лице.
дама_из_декрета• 21 августа 2025
Берите тур в Турцию, Черногорию , Египет и летите отдыхать с ребенком
Котомафия• 21 августа 2025
Автор, співчуваю. Мені здається що ви не стільки через дану ситуацію засмутилися, а глобально - бо чоловік нитик. Бережіть свої нерви, ви написали що тяжко працюєте. При плануванні відпочинку араховуйте виключно свої інтереси й дитини, і нехай чоловік підлаштовується. Гарантую, після кількох таких разів - поїздок самостійно, він зменшить своє мозгоклюйство. А поки ви терпите і ставите його в вищий пріоритет, він цим користується
Просто болталка• 21 августа 2025
Ответ дляТарабарщина
Ну можно сдать и стать вдовой героя хотя бы
Или, женой инвалида на коляске или без части мозга. И всю жизнь ему вытирать слюни
автор Майструю крила • 21 августа 2025
Ответ дляКотомафия
Ви абсолютно праві.
Я не знаю, звідки це ,але я завжди по інших турбуюся більше ніж про себе (((
Тільки що причитав,як же погано, що ви захворіли,як шкода, що не їдемо.
Я кажу: то ми зараз вишмаркаємося і зберемося. Свіже повітря полікує. Він вискочив,наче ошпарений.
Сонечко• 21 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
Ви абсолютно праві.
Час поміняти тактику )
У нас з чоловіком були схожі проблеми. Але не щодо відпочинку взагалі, а саме до способу.
Я люблю дальні подорожі, океан, пальми (ну, любила до великої війни), а він байдарки-вудочки-ліси.
І хотіли відпочивати разом, а тут же ж як - якщо в приорітеті відпочити разом, то виграє той, хто не погоджується відпочивати там, де хоче партнер.
Все помінялося, коли я перестала намагатися вмовити, апелювати до совісті (ми вже тричі поспіль годували комарів на Росі, Десні і Ворсклі, давай до пальм, а?). Я стала казати приблизно так: коханий, ми з малою їдемо в ХХХ, на тебе квитки брати? Ні? Ой, як шкода, привеземо тебе мушельку.
Раз поїхали самі, потім вже разом каталися.
Але коли ми сами скаталися, мені вже наступного разу і справді не було так важливо відпочити всією родиною. Ніхто не нив, що йому жарко, скучно і пісочок потрапив в ніжне місце )
Володарка мрій• 21 августа 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
он обслуга? и 3 дня это ссорри не отдых, вы же не знаете степень усталости мужа,если он по 120 часов в неделю работает -становится недвигой
а своему ребенку хорошо сделать и свою любимую женщину порадовать это задача обслуги?
Володарка мрій• 21 августа 2025
Ответ дляСонечко
Час поміняти тактику )
’привезем тебе ракушку’
Не худа ні разу• 21 августа 2025
Он не любит отдыхать, для вас отдых, для него мучение, соглашается, потому что считает, что обязан, что вы обидитесь, если он не поедет. Но раз есть повод не поехать, для него счастье. Мне муж 10 лет рассказывал, что ему отпуска летом не дают, при чем на разных работах работал, я верила.
Тарабарщина• 21 августа 2025
Ответ дляПросто болталка
Автор может не вытерпит, кто проверять будет качество ухода ?
Крим мій• 21 августа 2025
Ответ дляМона_Лиса
Автор, вы похоже плохо понимаете своего мужа
Если человек колеблется, значит есть причина, о которой он вам не сказал
Вместо того чтобы тут свои образы писать, лучше поговорите с ним, в чём на самом деле проблема
А автор должна вокруг взрослого мужика танцы с бубнами плясать, чтобы выпытать страшную тайну? При том что она ж и оплачивает отдых. Может взрослым мальчикам пора научиться озвучивать свои опасения словами через рот? Тем более, она спрашивала его неоднократно.
автор Майструю крила • 21 августа 2025
Ответ дляТарабарщина
Ви щось таке мелете...
Більшість ваших коментарів просто дивує
Тарабарщина• 22 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
Ви щось таке мелете...
Більшість ваших коментарів просто дивує
Я к тому, что нельзя навязать уход за ненавистным человеком и качество присмотра.

А отвечала , что ненавистного мужа можно сдать в тцк

Но это был ответ другому комментатору

Вы ещё своего вроде не настолько ненавидите
автор Майструю крила • 22 августа 2025
Ответ дляТарабарщина

Но это был ответ другому комментатору

Тоді перепрошую
Тарабарщина• 22 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
Тоді перепрошую
Ничего страшного
Не стесняюсь• 26 августа 2025
Та насра…т на чоловіка
Берете путівку зараз якраз хороший сезон і на море з дитиною