Майструю крила• Изменено 21 августа 2025
Незрозуміла образа на чоловіка...маю виговоритися
Збиралися в міні- подорож. Я дуже багато працюю, літо не пройшло,а промчалося, тому ми дуже чекали з дитиною.
Спочатку він довго тягнув і все не знав,які дати призначити. Тоді вирішив, що поїдемо 22-25 серпня.
Чим ближче до тих дат, тис більше я чула:
Ой, навіть не знаю,як це поїдемо;
А якщо машина поламається;
Ой, щось в машині стукає ( казала, щоб завіз на станцію,щоб подивилися - та ні, немає коли, але при кожному повороті чи заїзді на яму він обов´язково озвучував, що щось шумить)
То ’ ой, мабуть треба буде на вихідних попрацювати’.
Вже сварилася, скажи мені точно ’ так чи ні, бо і я і дитина чекаємо,як ні, то я буду думати щось не розраховуючи на тебе.
Наче поїдемо,але знову ж - нічого не бронюй. Приїдемо і будемо шукати.
Проходить кілька днів і дитина прокидається з нежиттю.
В нього одразу - не їдемо, ти що куди ( от чесне слово, в нього наче аж відлягдо і він не міг стримати полегшення).
Через 2 дні в мене теж нежить почався в якісь прояви ГРВІ.
Ну тут він повністю розслабився. Таке враження, що не міг стримати радості,що нікуди не їдемо.
Інший би казав - не переживайте, поїдемо на наступні вихідні чи через вихідні. А цей - ні. Та куди уже, буде холоднішати...
Так мені важко на душі. Я не чекала грандіозного відпочинку. Все дуже просто і бюджетно ще й сама оплачую.
Жодного разу за 17 років він не організував відпочинок, виїзд за межі більше 30 км для нього завжди тяжкі вздохи і ’вічно тобі кудись треба ’. Якщо десь збираємося,то в нього завжди через протистояння ’ от машина поламається, от ще щось’ і я весь відпочинок чи поїздку на голках.
Якщо ми десь на відпочинку,з третього дня він вже нудиться і ’ я вже б додому їхав’.
Що не виході маємо - всю цю жахливу ніч ми трусилися від вибухів і ранок теж, настій препаскудниц.
Він ще й звинувачує, ну хто ж винен, що ви захворіли, ми через це не поїхали і чого в тебе незадоволене лице.
Ой, навіть не знаю,як це поїдемо;
А якщо машина поламається;
Не цілуюсь з бодуна• 21 августа 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Вам принципово, щоб чоловік повіз на машині? Зібрали рюкзаки - і автобуси, потяги, маршрутки до ваших послуг.
Ну, якщо відверто, в багатьох випадках на своїй машині зручніше. В мене багатий досвід самостійних подорожей і на машині, і без неї. Іноді логістика дуже незручна.
Але, коли останній раз попросила чоловіка звозити мене за грибами, а за поїздку отримала купу роздратування, то для себе вирішила, що краще вже на автобусі і без чоловіка.
Майструю крила
• 21 августа 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
І він має на це повне право. І якщо ви така нагла і напориста і з ним, як тут, то він просто боявся вам відмовити. Але ж ви ніколи не визнаєте свою неправоту.
Де я нагла?
Слоник-тоник• 21 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
Він просто така людина.
Виріс він в селі, з дитинства дуже рідко кудись виїжджали.
Для нього відпочинок - це біля сусіднього жабурника з вудкою
для нього це зайва трата грошей і не важливо за чиї, є такі люди що нікуди не подаються. Наступний раз не чекайте і не розраховуйте, а плануйте самі. Кілька разів успішно зїздите і сам почне до вас напрошуватись. На авто краще таки навчитись їздити, щоб не від кого не залежити
Цикавенная• 21 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
Як і він , не розуміючи мене.
Наприклад,коли дружина працює по 18 годин на добу, часто без вихідних, треба їй інколи відпочивати
А он вам запрещает отдыхать?
Все питаю зарання• 21 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
Він просто така людина.
І він має право. Подорожі - це одне з хоббі, а не обов´язок.
Ответ дляМайструю крила
Він просто така людина.
Він має право вести себе, як хоче, ви - не рабовласник по відношенню до нього
І ви добре знаєте його відношення до відпочинку
Тому на наступний раз - НЕ ОБМАНЮЙТЕ СЕБЕ - організовуйте відпочинок і їдьте відпочивати з дитиною самі
Федорино Горе• 21 августа 2025
Ответ дляSo_so
Наоборот. Это означает взять ответственность на себя, а так, работала, работала, ребенок всё лето ждал, а в отпуск не поехали, кто виноват? Муж.
Та вроде ж и сама хотела)
Мона_Лиса• 21 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
Як і він , не розуміючи мене.
Вас муж не пускал на отдых?
Слоник-тоник• 21 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
Як і він , не розуміючи мене.
на це в нього буде дешева відмазка - він про це не просив. Керуйтесь висновками на основі вчинків, а не слів або заслуговуванням похвали, він явно не оцінить та не бігтиме на випередки
Дівчина Гілмор• 21 августа 2025
Є такі чоловіки які просто не люблять і не вміють відпочивати. Натомість гарно в них виходить псувати відпочинок іншим.
Вам треба організовувати відпочинок з найменшою його участю, де, в разі чого, його можна буде скинути як баласт. Не їде, ок не їде. І всі раді. Якби він не зудів то ви б з дитиною і з нежитю поїхали, чи не велика проблема
Майструю крила
• 21 августа 2025
Ответ дляSo_so
А має бути якесь розуміння і а мою сторону?
Якщо дружина дуже багато на собі тягне, не це є причини.
Можна інколи розуміти і її?
Майструю крила
• 21 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
А он вам запрещает отдыхать?
Ок,я зрозуміла вашу позицію.
Федорино Горе• 21 августа 2025
Ответ дляSo_so
Автор? Нет, она хотела, чтобы муж, это другое совсем.
Хм.. чтобы муж что? Отвез? Ну отдыхать ведь хотела автор. И чтоб ребенок отдохнул.
Слоник-тоник• 21 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
Можна інколи розуміти і її?
він на це не здатний, не варто приносити себе в жертву заради того щоб оцінив та був вдячний, це не та людина явно.
Все питаю зарання• 21 августа 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Та звісно, на машині краще. Стали, де хотіли, взяли речей, скільки хотіли, не закачує, як в автобусі, якщо хтось схильний. Але якщо сенс - побачити щось нове, то можна і потерпіти переїзд.
Мстящий за Зайца• 21 августа 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так він і погодився, але як міг давав автору зрозуміти, що їхати не хоче. І автор це прекрасно зрозуміла, але ж поговорити і вирішити проблему, це занадто просто, краще її ігнорувати.
Леди_в_ночи• 21 августа 2025
Да зачем же Вы его 17 лет насилуете этими поездками. Да ещё и платите. Ему это не надо.
Почему не можете с ребёнком отдохнуть двоем или Вам нужен этот негатив на отдыхе .
Вы его для чего берете против воли на эти поездки ?
Майструю крила
• 21 августа 2025
Ответ дляSo_so
Що муж?
ИграйМойГормон• 21 августа 2025
Ответ дляМона_Лиса
А как ваш муж ездит на отдых? У него бронь?
А почему вас это волнует?
Дама-мадама• 21 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
По-перше не ездіт же.
По- друге до чого тут це?
Є іноземці, люди-інваліди, вже списані за пораненням, заброньовані, ДСНСники , вчителі, багатодітні, з доглядом за інвалідами...та багато інших
По- друге до чого тут це?
И к о он из этой категории?
По теме, езжу сама и никто мне не портит настроение
Слоник-тоник• 21 августа 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
вона давала йому шанс одуматись)
ИграйМойГормон• 21 августа 2025
Ответ дляРегионщица
вы живете в иво квартире ?
что держит вас с этим недоразумением?
Если человек не любит путешествия так сразу недоразумение,фильтруйте как-то свои выражения
Федорино Горе• 21 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
вона давала йому шанс одуматись)
Десь шанс 15-надцятий)
Дверной_Проем• 21 августа 2025
Ну если у вас муж такой тревожный
Не привык отдыхать ездить
То зачем его тянуть каждый раз??!
Ездите сама с ребёнком
Не привык отдыхать ездить
То зачем его тянуть каждый раз??!
Ездите сама с ребёнком
Ответ дляМайструю крила
Можна інколи розуміти і її?
Смотрите. Мы оцениваем человека через призму его отношения к себе.
Как Вы к себе относитесь - так Вы позволяете другим относиться к себе.
Вы ждёте от мужа понимания, что Вам тяжело в виде чего? Готовности поехать с Вами в отпуск? Он не хочет с Вами ехать, это очевидно.
Все питаю зарання• 21 августа 2025
Ответ дляМайструю крила
Можна інколи розуміти і її?
Це деструктивна позиція, вона нікуди не приведе і ви це прекрасно розумієте. Подуйтеся трохи і досить.
Майструю крила
• 21 августа 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
У нас була розмова. Я ж писала у старості : скажи мені точно ’ так чи ні, бо і я і дитина чекаємо,як ні, то я буду думати щось не розраховуючи на тебе.
Він сказав так і назвав дати