Затишне кубло• 21 августа 2025
Гуртожиток із реєстрацією, Київ
Дівчата, може підкажете, де у Києві можна зареєструватися (прописатися) у гуртожитку?
Чоловік має київську реєстрацію, проте там у квартирі зареєстровано дуже багато людей і він не може стати на квартирний облік, бо не зможе зібрати документи з усіх зареєстрованих, тому найкращім рішенням є реєстрація у гуртожитку
Затишне кубло
• 21 августа 2025
Були у декількох гуртожитках куди заселяють ВПО, але вони надають житло, а реєстрацію не роблять 🤷🏼♀️
ЖаннаНеАгузарова• 21 августа 2025
Если у Вас нет связей, тот квартирный облик до одного места
Там миллион в очереди
Затишне кубло
• 21 августа 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Там миллион в очереди
Я не про це запитала, правда?
Люблю пиво• 21 августа 2025
зарегистрироваться можно на основании даже договора оренды квартиры...
ЖаннаНеАгузарова• 21 августа 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Я не про це запитала, правда?
Да, но если вы даже про это тут спрашиваете, то явно не в теме
Затишне кубло
• 21 августа 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Ага, тільки там пʼять років прожити треба, чи скільки?
Затишне кубло
• 21 августа 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дякую, ваша думка дуже важлива для мене
Люблю пиво• 21 августа 2025
Ответ дляЗатишне кубло
нет
КонФФетОшка• 21 августа 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Я, как человек, стоящий в очереди и купивший квартиру по ипотеке от государства напишу - имеет значение срок прописки , количество метров на каждого прописанного в этой комнате, наличие в анамнезе прописки и приватизации а любой части Украины.
Принцепесочка• 21 августа 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Дякую, ваша думка дуже важлива для мене
Вы так людям отвечаете, что не хочется Вам даже помогать
Булку Дай• 21 августа 2025
раньше на олх были услуги прописки. на Киев, думаю, всегда был спрос, поищите. Ну платно, да. но вопрос решен
Булку Дай• 21 августа 2025
А если проехать по студенческим общагам? некотрые берут людей с улицы на проживание, я знаю. но по прописке не уточняла кнш
Затишне кубло
• 22 августа 2025
Ответ дляБулку Дай
А ви думаєте зараз він безкоштовно зареєстрований? Проблема тільки в тому, що окрім нього у квартирі ще 780 людей прописано, він ніколи усі документи не збере
Затишне кубло
• 22 августа 2025
Ответ дляБулку Дай
Ну оце ж були у таких (два різні університети), поселити можуть, а реєструвати відмовляються, типу довідку ВПО можна на цю адресу зробити, а щоб офіційно реєстрацію (прописку) отримати, то не