Да Щас же• Изменено 21 августа 2025

Бюджетні парфуми, які вас здивували

Давайте ділитись знахідками
КокошинЭль• 21 августа 2025
Любимые бюджетники это Москино Фанни, Черутти 1881, Инканто Шайн Феррагамо и почти все в Лагерфельдовской серии Fleur de...Можно называть все вышеперечисленное «компотами», но в парфюмерии главное - это ты, всегда. А не то, что тебе думают.

Люблю бюджетную гурманику от арабских брендов. До 2500 грн в той же Латтафа можно купить аромат, стойкость и убойный шлейф от которого будет в разы больше, чем в ароматах, которые стоят в 5-7 раз дороже.

Я совершенно равнодушна к альдегидам и кошачьей моче в доброй половине раскрученной ниши, терпеть не могу тяжесть моно-запахов у Форда, почти весь Тициано Тенензи и абсолютно весь Монталь вызывают мигрени.
При этом, я восхищаюсь бутиковыми линиями люкса, такими, например, как Коромандель.
вкрации• 21 августа 2025
Cacharel Noa, Elizabeth Arden Green tea fig, Morriselle Eau fresh, Aristocrazy Brave.
Удальонка• 21 августа 2025
Ответ дляМerida
Опишите какие зюхочется
Дуже трудно описати те, що я хочу. Тим більше, що сама не знаю. Я б охоче познайомилася з ароматами, які люблять дівчата. Раптом щось би обрала для себе.
В мене смаки міняються часто. Зараз улюблений літній Шанель зелений.Фреш. Зима була з Ноа Кашарель. Але новий випуск вже не зачепив. Осінь пізня - Лібре. Весна - щось квіткове взяла відливант. Але навіть не знаю назви. Не підійшов. Навіть 5 мл не використала. Тепер в пошуку.
автор Да Щас же • 21 августа 2025
Ответ дляМerida
Кашарель, серия в виде помад..
Вони не дуже солодкі? Стійкі?
автор Да Щас же • 21 августа 2025
Ответ дляПишна молодиця
До сих пір не можу забути знятость Ейвон Ерві леже рожевий,ох який не по часу дуже вишуканий, актуальний був би зараз, шкода..
Є в інтернеті
КокошинЭль• 21 августа 2025
Ответ длявкрации
О, как можно было про Грин ти забыть! У меня сейчас в ходу Green tea lychee lime.
Ворую вкусняшки• 21 августа 2025
Ответ дляIrisha obuv
Ланвин, Модерн принцес.
До сих пор их люблю. Это ароматное свежее красное яблоко, обожаю
Мені аони також дууууже подобаються. Дуде легкі та приємні
ПотеряласЯ Я...• 21 августа 2025
Недавно купила 5 авеню Арден. Просто так, чтобы попробовать, чудесные офисные духи. Femme Hugo Boss очень даже неплохие
Непозбувна Бентега• 21 августа 2025
В Зарі на будь-який смак. Є вдалі, є не дуже.
Дело было давно• 21 августа 2025
Ответ дляМетелик
То може ви такий аромат вибрали? В мене з 12 тільки одні віддала племінниці, бо не зайшов зовсім запах
Можливо, але мені хватило одного
Дело было давно• 21 августа 2025
Ответ дляУдальонка
Це не бюджет. Бюджет до 500-600
Пишна молодиця• 21 августа 2025
Ответ дляДа Щас же
Є в інтернеті
Та є, але ж ціна космічна, враховуючи що це просрочка не одного року
Мerida• 21 августа 2025
Ответ дляДа Щас же
Вони не дуже солодкі? Стійкі?
Они разные в линейке.
Мне на день хватает
Мурзилка• 21 августа 2025
Loewe Solo Ella, zara gibiscus
автор Да Щас же • 21 августа 2025
Ответ дляМerida
Они разные в линейке.
Мне на день хватает
А які не дуже солодкі і цікаві?
Irisha obuv• 21 августа 2025
Ответ дляДело было давно
Дуже класні, але немає стійкості
Так, але мені подобається, що вони легкі. Нікого не душить, і до вечора люди чують від мене аромат. Часто кажуть, що приємно пахне. Їх можна на себе пшикнути прям хорошо.
А є в мене більш дорогі і стійкі парфюми, то я на себе не можу їх пшикати, я пшикаю в сторону і заходжу в це облачко, бо може потім душити
Не їм після шостої• 21 августа 2025
Черуті 1881, Кельвін Кляйн ck in2u, Москіно Shick&chip, Елізабет Арден Грін ті фіг, Хьюго Бос Femme
ХвостПистолетом• 21 августа 2025
МираМакс Мандарин
Удальонка• 21 августа 2025
Ответ дляДело было давно
Це не бюджет. Бюджет до 500-600
Якщо брати найменшу розфасовку, мініатюрки або навіть відливанти чи залишок у флаконі, то не дуже й дорого. Я купилася два рази на 100. То Марко Вентурі (якось приблизно так) вже років з 10 не можу домучити. Кельвін кляйн молодший в мене. Але певно половинка ще буде використовуватись так само. Я не є прихильником повнорозмірних парфумівів.
Боневтікла• 21 августа 2025
А бюджетные это сколько ?
вкрации• 21 августа 2025
Ответ дляМурзилка
Loewe Solo Ella, zara gibiscus
Loewe около 3 тыс, это бюджетные для вас?
ХвостПистолетом• 22 августа 2025
Ответ дляКокошинЭль
У меня Elizabeth Arden Green tea Цитрон Фрезия - тоже приятньіе.
Швендяю містами• 22 августа 2025
SALVADOR DALI SEA & SUN IN CADAQUES и
Salvatore Ferragamo Signorina