Міс Всесвіт• Изменено 21 августа 2025

Мамочки в кого діти в держ садках

Як ви ходите на роботу і чи ходите взагалі?
Наскільки я знаю державні садки закриваються раніше за приватні,а час добратися із роботи до садка,ким це потрібно працювати та де ,щоб встигнути забрати дитину до 17:00 із садка ,хіба що біля самого садка працювати,але ж в Києві не так і не кожна мамочка має авто,щоб швидше приїхати за дитиною
Оченьценная• 21 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Не було там жодної дитини в такий час
Ось що пише ШІ
Типовий графік

Більшість комунальних (державних) дитячих садків у Києві працює приблизно з 07:00 до 19:00. У деяких закладах робочий час стартує о 07:30 і завершується о 19:30
автор Міс Всесвіт • 21 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Можна ще найняти няню. Це набагато краще для дитини, ніж чекати в садку і черговій групі
Яка няня?
Ви зарплати бачили?
Не буде за що її оплачувати
сладкий_ноябрь• 21 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Яка няня?
Ви зарплати бачили?
Не буде за що її оплачувати
Сама звичайна няня, ж ті, які можуть собі її дозволити.
Оченьценная• 21 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Яка няня?
Ви зарплати бачили?
Не буде за що її оплачувати
У всіх різні зарплати. На декілька годин можуть собі дозволити
НуКаНаКа• 21 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
В скільки добиралися?
В 18.30 +-
Аноним_1858• 21 августа 2025
Скорочений робочий день. Я так працювала.
автор Міс Всесвіт • 21 августа 2025
Ответ дляОченьценная
+- мінус це 20 тисяч зараз,не дозволиш няню із такою зп
автор Міс Всесвіт • 21 августа 2025
Ответ дляАноним_1858
А на оплату це впливало ж?
Менше зп була?
Аноним_1858• 21 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
А на оплату це впливало ж?
Менше зп була?
Ну, звичайно. Пропорційне зменшення. Але це краще, ніж нічого. Моїм дітям було в кайф ходити до садочка, а мені не важко працювалося, бо менше годин, і гроші, які не які, але не зайві у родині, з´явилися.
Оченьценная• 21 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Забрати з садочка і побути трохи - то багато мам погодяться за 200 грн година
nabludatel• 21 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
А виховательці хтось доплачує за це чи вона раб?
А виховательки працюють в 2 зміни: з 7 до 14 і з 14 до 19.
Околовита• 21 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Не тільки в державних, в приватних теж до 17:30 максимум. І 20000грн на місяць.
Кто такое сказал? Мы вот младшего с осени в частный отдаем, он до 19.
Старшая была в гос, там тоже до 19 но по факту задолбали до умопомрачения своим «заберите пораньше»
интайм_не_предлагать• 21 августа 2025
Когда дети были маленькие делала на работе сокращенный график но зарплата была соответствующая, когда болели дети сидели с няней так как никто постоянные больничные терпеть не будет
Вмію заміряти найкраще• 21 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Так ,мені казали ,що в 17:20 це стеля
А в Руо що кажуть?
Стильна штучка• 21 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
то сидіть вдома і нянькайтеся!
автор Міс Всесвіт • 21 августа 2025
Ответ дляСтильна штучка
то сидіть вдома і нянькайтеся!
Якраз коли сиджу вдома то можу відводити спокійно в садок
Стильна штучка• 21 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
от і не треба вам та робота, я за вас попрацюю
АнтиТанкист• 21 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
В них є графік роботи і оплата згідно відпрацьованих годин.
Весняний Марафон• 21 августа 2025
Сад офіційно працював до 18.00… у 17.20 починали дзвонити у вимагати щоб забрали дитину, бо вона одна гуляє на вулиці і усіх інших вже забрали батьки. Все це з великою претензією, коли чилини опір, то дзвонили серед білого дня з вимогою забрати дитину що захворіла. Приводили дитину додому, дитина повністю здорова,
90x60x90• 21 августа 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
У нас на районі всі приватні садки працюють до 19:00, платили 9500 грн, з 1 вересня буде 11000. Відношення, розвиток, навчання, розваги на вищому рівні.
автор Міс Всесвіт • 22 августа 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Їх теж можна зрозуміти,за мінімалку і така відповідальність
dahashutka19• 22 августа 2025
До війни наш сад працював до 19 . Була чергова група . Зараз наш сад працює до 16( Працюю онлайн, але зп маленька (
За ким я буду?• 22 августа 2025
Працювала на 0,75 ставки, з 10.00 до 16.00
Трохи злякана• 23 августа 2025
наш сад работал с 8 до 6. на 8 я на работу не успевала, без пяти минут шесть моя была всегда последняя. Искала тетю, платила , в 7,10 мы к ней и она малую в сад отводила к 8. Спасибо ей большое, до сих пор я в ужасе, как вспомню то время((.
А дальше школа, первый год сократила себе время работы, минус полчаса утром, чтоб успеть ребенка в школу и на работу. продленка до 4, дальше домой сама, шо паделать. трохи потренувались, ну да и школу я выбрала, чтоб было удобно добраться и со светофорами
Трохи злякана• 23 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
а я б в департамент освити писала с записью звонков. в смысле их можно понять? ну то ваши работадатели тоже понимают и отпускают раньше,да? каждый день..
автор Міс Всесвіт • 23 августа 2025
Ответ дляТрохи злякана
Ви б теж хотіли за мінімалку до вечора сидіти?
Трохи злякана• 26 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
в чем дело? у них рабочий график до 6, они там сидят столько, сколько положено, и ни минутой больше! и при этом два педагога в день- то есть на свою минималку не перерабатывают! и да, вполне все реально, я закбирала дочь без 5 минут закрытие все садиковские года- и никто не рассказывал про минималки и сидения. Как- то думаю, что вы из учителей или врачей или собес где- то, где вешается ярлык ’бумажная работа’- а по факту сдымило такое давно.