Котогосподиня• 21 августа в 23:55

Сусіди - всі дістали

Почну з того, що сусіди коли робили ремонти після забудовника плювали один на одного коли валили стіни, робили штроби для проводок, тижнями лежав їх мусор після ремонтників , покоцали новий ліфт.Постійно хтось курить в під´їзді і постійно чиясь собака залишає лужу в ліфті.Якщо чесно, бачити я їх вже не можу і не хочу з половиною вітатись. Нещодавно повстало питання зібрати всіх сусідів щоб самоорганізуватись в важливому для всіх питанні.А я не хочу їх бачити і з ними спілкуватись взагалі.
Леопардові панчохи• 21 августа в 23:56
Аминь.
Дівчина Гілмор• 21 августа в 23:57
То не йдіть, важливу інформацію напишуть в чаті будинку
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 августа в 23:58
вас идет по судьбе жить в частном доме. точно вам говорю.
Горлаю зрання• 21 августа в 23:58
Типичная ситуация многоквартирного дома…
МЕСТО_Встречи• 22 августа в 00:00
Бидлотєка. Міняйте хату за першої можливості
Дівчина Гілмор• 22 августа в 00:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Там теж є сусіди і собаки можуть гавкати днями і ночами і пиляти дрова зранку годині десь о п´ятій
Таро Клеопатра• 22 августа в 00:01
Ну так везде такие ситуации )и что вы хотите этим донести?
Слава Українi• 22 августа в 00:01
Ну буває. В нас зі всього будинку тільки наш під´їзд зібрав самих придурковатих чомусь. Самі роблять, що бажають і коли, зате бігають жалітись, якщо ти щось робиш. З 6 під´їздів тільки в наш завжди двері в під´їзд відкриті повністю, ставили і кодові, і домофон все виривали з м´ясом. Вічно на лавці сидять з ранку до ночі, ще й крім наших і чужі збігаються. Тільки нашим дерево заважає, ото аби бетон лише і все для стоянки машин ото кайф. Але в нас не новобудова. Дивишся на інші під´їзди і не розумієш де так в минулому житті нагрішив.
Мааарковная• 22 августа в 00:02
А к нас дом разделился на две группы
На нижних этажах у соседей одни проблемы и нужно решать

А на верхних- другие проблемы

Вот в итоге так ничего и не решается

Одним то не мешает, а вторым другое

Договориться не можем
автор Котогосподиня • 22 августа в 00:04
Ответ дляСлава Українi
В мене така ж ситуація була в попередньому домі в хрущі.Сподівалась що в новобудові будуть люди свідоміші, але ж ні таке враження що у лісі до цього жили.Розумію Вас
автор Котогосподиня • 22 августа в 00:05
Ответ дляДівчина Гілмор
В чаті будинку боюсь що не втримаюсь і напишу що думаю, тому звідти видалилась.
Галя-краля• 22 августа в 00:06
Ответ дляДівчина Гілмор
1000%
плюс на вихідні зранку до вечора пиляють
І ще палити сміття і листя весь час
Варена цибуля• 22 августа в 00:09
Ответ дляДівчина Гілмор
так, все це є. і траву хтось косить і листя палить і всі все розуміють, бо кожен такий. в нас сварок немає.
автор Котогосподиня • 22 августа в 00:13
Мені цікаво всі ж типу побували вже в ЄС і бачили як люди намагаються зважати на комфорт один одного і дотримуватись звичайних людянних правил. Звідки це жлобство під´їхати під самі вікна на машині з якої оре музика о півночі або закрити машиною прохід на майданчик для мам с колясками і т д...
автор Котогосподиня • 22 августа в 00:15
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Жить в частном доме точно не мое:)Мне нравится больше пентхаус с терассой:)
Бешене сарі• 22 августа в 00:23
Вы даже не представляете какие битвы собраний жильцов коттеджного городка случаются при повышении з/п охране на 1000 грн или покупке будки собаке охраны. И это у людей, которых вы каждый день видите в телевизоре и чей ежедневный обед стоит больше чем з/п охранника в месяц. И битвы чья собака насрала на общем пляже, и чей кот шляется по участкам, и я под фонарями не гуляю и платить не хочу… ой, суммы другие, жлобство такое же 🤷‍♀️ А с виду приличные соседи … с алкашней в хруще в разы проще найти общий язык.
автор Котогосподиня • 22 августа в 00:34
Ответ дляБешене сарі
Могу себе представить!Алкашне с хруща просто делить нечего, никто с них денег не собирает:)Люди тотальные эгоисты и не умеют решать вопросы сообща и конструктивно, каждый тянет одеяло на
себя любимого.Из актуального в нашем
подъезде кто то захотел поштоматы и в итоге они практически могли заблокировать полностью пролет в подъезде, то есть пройти мимо них можно только в притирку одному.
Дева Мария• 22 августа в 00:35
У нас в чате дома все решается .
автор Котогосподиня • 22 августа в 00:37
Ответ дляДева Мария
У нас в чате дома все решается .
А если нужно подписи собрать?
Дева Мария• 22 августа в 01:31
Ответ дляКотогосподиня
А если нужно подписи собрать?
Оставляем список у консьержа .
Дева Мария• 22 августа в 01:32
Ответ дляКотогосподиня
А если нужно подписи собрать?
Вешаем в лифтах дополнительно объяву , что нужно у консьержа подписать .: все
А я нівроку• 22 августа в 07:22
Ответ дляКотогосподиня
Тому що контингент однаковий усюди. Старий фонд хейтять через те, що ніби при совку люди отримали квартири ’безоплатно’ (окремий мем), тому не цінують те, що мають, відповідно, засирають територію і т. п. Та проблема в тому, що 90% мешканців новобудов або винаймають квартири на останні гроші (чуже = до сраки), або такі самі мамині інваліди-бубочки, котрим мамо і попку підітре, і квартирку купить. І красівінькі фасади нічого тут не вирішують. Таке життя
А я нівроку• 22 августа в 07:24
Ответ дляБешене сарі
Тому що заможність мешканців ні про що не свідчить, тим паче, 99% заможних не досягло свого статусу самостійно. Йому на все пофіг, він не розуміє, як це — вибиратися з болота і боротися за гідний рівень життя, та і звідки йому знати, коли живе на всьому готовому? Так і виростає бидлота