Файна дівка• 21 августа в 20:42
Як звикнути до продуктів Майкрософт?
Працювали стопіцот років в гуглодоках, всі продукти гугловські, зум корпоративний.
Ми велика організація, офіси по всьому світу. І тут головний офіс вирішує, що мігрувати до Майкрософту буде дешевше(((
І це пипець, яке все кострубате, дебільне, не юзер-френдлі. Всі доки перенесли, але частину десь загубили, треба все перевірити і ручками допереносити.
🤕
Тема пожалітися.
🤕
Тема пожалітися.
Файна дівка
• 21 августа в 20:50
Ответ длябювет_в_обед
Перенесли - це про ERP?
Так. По всій структурі.
Раніше можна було навіть в телефоні щось наклацать, якщо терміново. В поїзді або на батьківських зборах. А тепер зась. Таке все незручне, що капець(((
Звикнемо, звісно. Але, ну бліііін
verschwommenheit• 21 августа в 20:57
Ответ дляФайна дівка
Так. По всій структурі.
Звикнемо, звісно. Але, ну бліііін
Очень смешно) Гугл воркспейс не дорос до микрософта
Файна дівка
• 21 августа в 21:02
Ответ дляverschwommenheit
Чим саме? Бо ми поки всі плюємося.
verschwommenheit• 21 августа в 21:03
Ответ дляФайна дівка
Чим саме? Бо ми поки всі плюємося.
В целом. Говорю серьезно, это другой уровень. Просто привыкнуть надо.
бювет_в_обед• 21 августа в 21:06
Ответ дляФайна дівка
Так. По всій структурі.
Звикнемо, звісно. Але, ну бліііін
Звикнете, це досить розповсюджена програма і за кордоном і вже в Україні, навіть держслужбовців на неї перевели
Дама_из_рекламы• 21 августа в 21:10
Ви помітили що у продуктах мікрософт іноді вікно десь 480х320 і ніяк не збільшити? Наприклад у оутлуке приєднати до листа посилання на інший лист. Це як колись зробили на самому початку, так це віконечко ніхто і не перероблював
Файна дівка
• 21 августа в 21:14
Ответ дляverschwommenheit
Сподіваюся, що ви праві
Файна дівка
• 21 августа в 21:15
Ответ длябювет_в_обед
Я працювала в міністерстві до повномасштабного, у нас частково було все на Майкрософт продуктах - ворд, іксель, аутлук
Файна дівка
• 21 августа в 21:17
Ответ дляДама_из_рекламы
Ще не помітили, але я не здивована