Начальник Анонимов• 22 августа в 00:13
Порекомендуйте шкіряне взуття під плаття, штани.
Доброї ночі.
Виходжу з 5 річного декрету на роботу.
Мені 40 років, люблю зручний класичний стиль( на осінь): однотонні звужені джинси, котонові звужені штани, цупкі однотонні вільні плаття міді.
Потрібно зручне на низькому ходу шкіряне напівспортивне взуття на теплу осінь.
Порекомендуйте будь ласка, що зараз актуально. Бажано з фото чи посиланнями на фото.
Дякую.
Виходжу з 5 річного декрету на роботу.
Дякую.
Начальник Анонимов
• 22 августа в 00:17
Ответ дляУкр_жіночка
ви надвір в декреті виходили?
А Вас вихованості не навчали, що запитаннями не відповідають на запитання?
Начальник Анонимов
• 22 августа в 00:27
Ответ дляnutty
Вы за вежливостью не по адресу зашли))) По теме - вот
Дякую
Мовчу, але хочу• 22 августа в 00:39
Как раз дочке искали вчера. Много чего мерила. Из самых удобных- лоферы Экко, джеокс, кларкс. В интертопе или фирменных магазинах. Мы в итоге купили в экко в детском отделе вот такую модель. Размеры там есть разные. У нее 37. Следующие по удобству -кларскс, просто размер не подошёл. На мд фешн Calvin еще заказывали-дубовые, отправили назад.
ПробілНеПрацює• 22 августа в 00:51
Балетки закрытые, сникерины
Лоферы на тонкой подошве из кожи или замши
Под брюки всегда ботильоны
Лодочки на каблуке с узким мысом и удобные мэриджейн на блочке, как парижанки носят.
Под брюки всегда ботильоны
ДаЗдраПерма• 22 августа в 00:51
Що толку, що вам тут порадять і накидають фото? Їдьте в магазини і приміряйте, вибір не такий вже й великий, в усіх ТЦ все приблизно однакове
Укр_жіночка• 22 августа в 06:14
Ответ дляНачальник Анонимов
А де ви побачили запитання? Ви очі взагалі відкриваєте?