Лика-прилипка• 22 августа 2025
Как предлагается выходить после декрета на работу?
У меня декрет закончился 17 июля. Отдел кадров посчитал мне сверху еще мои дни отпуска за 2023-2024, получилось с 10 августа.
А садик начинается с 1 сентября, по «схеме», то есть по часу, по два ходить, потом на пол-дня, потом до после сна, потом на весь день. Так объяснила заведующая.
С директором я говорила, сказал сегодня созвониться и сказать что я решила.
А что я могу решить?
Хорошо что хотя бы первое сентября на носу. А если б декрет заканчивался в мае, например, и на работу - в мае было бы вообще нужно. А сад с 1 сентября, и никак иначе. Как это должно происходить? Я что-то сомневаюсь что все нанимают нянечку в таких случаях. Что делать?
А что я могу решить?
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ дляПенек Возмездия
)) автор, таке відчуття що ви вчора прокинулися, питання із графіком садка, адаптаціює і іншим вирішуючи не в момент виходу, моя дитина пішла в садок в 2.8, в садок у якої є група до 19, цими питаннями я займалася Відразу, а не добрий ранок, все таке не як я хочу, світ не крутиться навколо вас, це ви вбудовуєтесь чи ні у цей світ, звільняється і буде всім зручно, або наймають няню, варіантів безліч, але це ви маєте шукати.
Так так і є
Мені казали що «не знаємо чи ви пройдете, наберіть мене такого-то серпня».
Я можу смску в вайбері показать.
Я набрала, каже да. Ми набрали ДВІ групи того ви пройшли. (Типу за тиждень до цього думали що наберуть одну групу і тоді були б гайки»
І власне менше тижня як я голову свою мучаю. Вчора тільки на поботу подзвонила, і сказала що в серпні я не прийду, а з осені да, но з нюансом.
Я можу смску в вайбері показать.
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Боже, сколько драмы! Бросают ребенка во имя работы….
Ну бо це дурістіка
Всі діти народжуються в різні місяці; садки «набирають» лише раз в рік. Комусь випадає зручно, комусь ні, хтось вліз в чергу в два роки, хтось от в 3+ аж. Хтось має гроші на приватне або няню, а хтось ні. І лбди пишуть (жінки!) «ваша дитина нікому не треба»
Вибачте. Але якщо діти нікому не треба, то кому треба така держава? А воно і видно кому - нікому. Зайдіть в любу військо-тцкашну тему. І ходити далеко не потрібно. Драма це чи ні? Схоже що таки да. Але це абсолютно не смішно.
Муууумие• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Ну бо це дурістіка
Ути бозе мой. Цей жорстокий світ
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ дляМуууумие
Ути бозе мой. Цей жорстокий світ
А шо😅ну не по темі. Но раз вж ви про драми-мелодрами..
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ дляМуууумие
Ути бозе мой. Цей жорстокий світ
Ой. То не ви. Ну все одно🙄
маминаБубочка• 22 августа 2025
Автор, все можно при желании. Муж есть? Значит надо было ему брать отпуск на эти дни, а вы на работу. Может кто-то с бабушек-дедушек может на пару недель помочь. Все решают свои вопросы как могут. И да, няню тоже иногда берут. я тоже нанимала.
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ну якщо так в усіх, то, як я вище десь писпла, питання має зніматися.
Шкода. Для мене це незручно
На роботу йти треба бо я в декреті деградую. Дитині три роки, я насиділася із головою.
Просто я як уявлю себе - знайду нову класну роботу….і на першому ж тижні «ой а мені треба на лікарняний». І всім нєудобнєнько.
Тому я йду на стару. Якби не це - ноги б моєї там не було
Шкода. Для мене це незручно
Стильна штучка• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А коли у дитини лікарняний, це хіба не є лікарняним і доя мами?
Віддала я в садік ще на вересень 2024 року, але. Місць нема, і наша черга аж на вересень 2025 підійшла
Ні. Це є лікарняним для того дорослого, який з ним буде сидіти. Це може бути мама або тато.
Стильна штучка• 22 августа 2025
Ответ дляМуууумие
Автор, ідіть в садок і домовляйтесь. Вам наче 15 років. Вже давно треба було приводити дитину, як мінімум, на майданчик на час прогулянки
До речі, я так і робила. Черга з 1 вересня, я водила на майданчик гуляти вранці і ввечері в серпні два тижні. Вже мав приятелів і адаптація минула непогано.
Стильна штучка• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Та і потім - садік (новий) лише до 17. А додому я з рооти приходила ну десь в 18:30
Це теж мені неясно. 80% робочих графіків до 18, садки - до 17. Ні, ну може мені одній це здається нелогічно і незручно…
Не може бути, щоб садочок до 17. В 16 тільки будять дітей. Поки повечеряють, потім гуляють. І є чергова група, куди всіх збирають, у кого батьки працюють повний робочий день
Стильна штучка• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Ну не знаю
Це буде дуже нелогічно і нерентабельно для всіх
Проєкт ’дитина’ вимагає і такого теж.
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ дляСтильна штучка
А розкажіть про перший день-другий саме в групі? Якщо не важко
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ дляСтильна штучка
Ну побачимо
Я за що купила, за те і продаю
Зараз так, сплять не пам‘ятаю до котроу, а от вечеря в 16:30. І потім щось роблять і аж в 17:30 на вулицю ще.
В 18 я забираю, до 19 чергова.
А в державному сказали до 17.
І подружка в інший держ водить, забирає о 17.
Кажу забирвй в 17:30 хоча б. Щоб разом погуляти ще. Каже не можна так.
Я за що купила, за те і продаю
В 18 я забираю, до 19 чергова.
А в державному сказали до 17.
Стильна штучка• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Так а адаптована? В моєму розумінні просто дитина коли йде в нове, заново й адаптується.
Головне навіть інше. От у мене немає особливої нужди, і я в принципі маю варіант із нашим садком , маю варіант взагалі звільнитися і знайти нову роботу і ходити повний день ітд.
Але ж є жінки у кого або гроші треба, або дуже хороша робота…і от вони приймають рішення що мусять вийти. Невже вони з першого дня кидають дитину на весь день во імя роботи? І при цьому це вважається НОРМАЛЬНИМ ? В державі. В цілому. Чому все так коряво? Нікого нічого не цікавить, діти як якась обуза - тупо кидаються в садки…І дай бог щоб вихователька людиною була. Це жесть
Ні. Такі жінки наймають няню. І живуть дуже економно, бо 2/3 зп іде на няню.
Мій досвід: вихід з декрету на офісну роботу, вихід старшої в 1й клас і вихід молодшого в садок. І все одночасно 1 вересня. Батьків немає, з чоловіком розлучена. Зп невелика, держслужба. Обом дітям зробила хорошу адаптацію на два місяці, якраз в школі гпд лише з другої чверті для першачків. В перші півроку з хворими дітьми і на канікулах сиділа няня, потім я почала брати лікарняні, але не зловживала.
Життє Бентежне• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Черга підходить лише з вересня, і ніяк інакше. Домовляйся/не домовляйся
У вас приватний садок. В чому проблема?
Стильна штучка• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Це жесть
Мені це пахне дискримінацію жінок у питання праці
Тю
Це для вас відкриття?
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ дляСтильна штучка
Проєкт ’дитина’ вимагає і такого теж.
Ну є ще варіант таки звільнитися. Адаптацію пройти. Даже всю зиму посидіти ще вдома (мені). Ну і весна літо займатися роботою спокійно. Ну чи пошуком
Я там знаю що зараз на ринку праці😀
Життє Бентежне• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Що ви від нас хочете?
Ми спокійно вирішуємо свої питання, без форуму))
Хто шукає, той знаходить можливості
Стильна штучка• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Він знав виховательку і дітей. Йому були цікаві іграшки. І я багато розказувала, також він був у старшої в садочку, тож прям несподіванки не було.
Я описувала схему, яку запропонувала вихователька старшої, бо та була дуже нервова і мамська.
Кожен тиждень дитина залишається все довше. На щастя, це збіглося зі школою, у нас в школі задля адаптації графік уроків в першу чверть градуйовані.
І виходило так:
перший тиждень - без сніданку і без обіду.
другий - зі сніданком без обіду
третій - зі сніданком і обідом
четвертий - сніданок і обід
п´ятий - сон
шостий - вечеря
В школі був схожий графік, спершу треба було дитину забирати о 9:30, потім о 10:15 і так далі.
Няня їхала в школу, забирала доньку, їхала в сад, забирала сина, гуляла трохи, годувала і чекала мене.
Після канікул вже обидвоє пішли на повний день і няня лише всіх збирала докупи і чекала мене півгодини. Гуляли в хорошу погоду або дома в настолки грали.
Вижили, я потім звільнилася і перейшла на дуже хорошу роботу, де мій досвід на держслужбі був корисним. Тепер діти самостійні, моя зп вища у 4 рази.
Але тоді було важко. Що ж, таке життя.
І виходило так:
другий - зі сніданком без обіду
третій - зі сніданком і обідом
четвертий - сніданок і обід
п´ятий - сон
шостий - вечеря
Але тоді було важко. Що ж, таке життя.
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Що ви від нас хочете?
Хто шукає, той знаходить можливості
А інші що хочуть
Так можна в кожну тему «заявити», вибачте. Або «вирішуйте», або «є гугл»
Moon shine• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А садки що?
А навіщо вони? Як є мама? Ми в садок позодтли 6 міс. 3 р лікарні - ауетон і 2 бронхіти.зжерли купу аб. Я забрала і супер. Дитина була здорова.доглянута.в 1 класі нічого подібного не було.а то був ад.10 днів садка.3 тижні лікарні. І вічні лікарняні.якби не моя держслужба - мене б давно виперли з роботи.я з лікарняних не вилазила. За 6 міс 5 лікарняних.от і думайте.якщо ви думаєте.що здасте дитя в садок і все буде в шоколаді - то навряд чи. Лікарняні.хвороби.аб вічні. В куми було те саме. Але в неї мами не було. Це жах. Рік походила на лікарняні. І керівник сказав звільнятися. 2 роки без роботи, діти з нею. Влаштувплась лиш коли пішли у 1 клас
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ дляMoon shine
Ну або шеплення не зробили (превенар, свнфлорикс); або ну такі діти хворобливі; або не повезло щось.
У мене ходить в садок. Як прийшли - почалося. Потом і зима минула, і з дітьми зріднилася, і наче тфу тфу
Подружка тоже жалується. От причина була в щепленні видно. Зробила - і замість бронхіту з отитом - соплі банальні
Moon shine• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Щеплень від грипу не було. Всі шеплення то херня повна)) особливо від грипу. То я вам як лаборант кажу. Прививки від грипу дають великі ускладнення. На серце. І дівчаткам їх точно робити не варто .бо ше впливпє на народжуваність.
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ дляMoon shine
А лаборанти в цьому хіба тямлять? Не знаю, я навпаки - не те що за чим побільше щеплень..но такі як від грипу , від впч, від пневмокока, від ротавіруса і від менінгокока абсолютно якось сумнівів не мала, робити чи ні. Ну крім впч, впч там по віку
Вітрянку тоже, але дивлячись чи перехворіє от вона рано. Якщо ні, то звичайно щеплення. Бо потім забудем, і що. І вагітність і прівєт
Moon shine• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Після впч половина дівчат безплідних. А ви як хочете
Лика-прилипка
• 22 августа 2025
Ответ дляMoon shine
Що ще за середньовіччя? Хех, ну і ну
Moon shine• 22 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Що ще за середньовіччя? Хех, ну і ну
Поживемо побачтмо))) от вам і хех. Прививки від ковіда особисто мені і мамі дали на серце. Маю аритмію. І в інституті кардвології це підтвердили. Ось так. Хто робив від ковіду - аритмію мають.
Цікавий писочок• 22 августа 2025
Разошлись с БМ перед войной ( ребенок пошел в сад в сентябре 21го. Потом война и все сады закрылись.
БМ прячется от алиментов.
Подработка 10000
Удаленка с свободным графиком 15000
Сдаю кв 3500
Прифронтовой город. Родных нет.
Когда ложилась на операцию- спасибо подружке, что ребенок у нее неделю жил
Было бы желание
БМ прячется от алиментов.
Подработка 10000
Удаленка с свободным графиком 15000
Сдаю кв 3500
Прифронтовой город. Родных нет.
Было бы желание
Лика-прилипка
• 23 августа 2025
Ответ дляMoon shine
Так вся тема ковіду - це якась фальсифікація, не знаю
Лика-прилипка
• 23 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
БМ прячется от алиментов.
Подработка 10000
Удаленка с свободным графиком 15000
Сдаю кв 3500
Прифронтовой город. Родных нет.
Было бы желание
БМ прячется от алиментов.
Подработка 10000
Удаленка с свободным графиком 15000
Сдаю кв 3500
Прифронтовой город. Родных нет.
Было бы желание
Желаніє до чого. До мучєній?)