Виправлялочка• 22 августа 2025

Який шампунь обираєте для себе? І чи часто змінюєте?

Замулена ріка• 22 августа 2025
Какой по акции в еве или авроре

Кавуся• 22 августа 2025
Читала что шампунь нужно периодически менять. Я например, если долго пользуюсь одним и тем же - у меня появляется перхоть. Поэтому у меня обычно несколько видов, чтобы мыть голову по очереди всеми видами.
Мальовнича даль• 22 августа 2025
Сейчас brae. Меняю пока в пределах бренда.
Як ухурделю• 22 августа 2025
Останній взяла професійний. Дорого, але його розхід малий.
Дуже ним задоволена. Багато років була ніби лупа, така сухість шкіри, свербіло, не могла одягнути чорний одяг. На другий день вже жирна голова, а зараз можу спокійно мити через день і ходити з чистим волоссям.
ПолБатона• 22 августа 2025
Сейчас Redken , ну просто шампунь .
Госпожа_тамагочи• 22 августа 2025
Итальянские из Єпика.
Ebra vita - долго не жирняться волосы. Брала по акции за 40 грн.
Ребенок голубой Тео берет - оч пышные волосы
Невгамовна шахиня• 22 августа 2025
Купую комплекс завжди
Зараз Elgon yes shine. Мега задоволена.
До цього був діксон ілюмінейт дляфарбованого

Кудряшка Сью• 22 августа 2025
У меня mediceuticals для випадаючого волосся. І lador lpp. Це одні з небагатьох, що добре промивають жирну шкіру, при цьому не пересушують освітлене волосся і не обтяжують
Мастер Пис• 22 августа 2025
Перейшла на твердий шампунь, подобається
Відповів всім• 22 августа 2025
Shamtu
Але зараз в Україні його немає(((
Взяла elseve
ФрекенБок• 22 августа 2025
Взяла этот. Запах обалденный, волосы пахнут долго.
Жертва интернета• 22 августа 2025
Сейчас пантин. Волосы в ужасном состоянии
Нужно опять покупать milk shake. С ним у меня роскошные волосы
автор Виправлялочка • 22 августа 2025
Ответ дляЖертва интернета
Мне когда то в детстве Pantine был просто сказочным шампунем. Может волосы моложе были?)
Голена блондинка• 22 августа 2025
Любой с дозатором
Вся така шо куди там• 22 августа 2025
Мне нравится альфапарф,но цена
Купила в Турции для роста волос, а он мне не подходит
Жертва интернета• 22 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
И мне тоже казался. В детстве покупала в маленьких одноразовых пакетиках, казалось каким-то люксом 😀
Разгуляшка• 22 августа 2025
Если меняю шампунь, появляется перхоть. Так что, стараюсь не менять, разве что изредка дочка что то купит, и нравится запах. Но здравствуй перхоть и опять возвращаюсь к своему старому
автор Виправлялочка • 22 августа 2025
Ответ дляЖертва интернета
Точно, точно.)
Білка в колесі• 22 августа 2025
Ответ дляЯк ухурделю
це Ви про який шампунь проф?

Як ухурделю• 22 августа 2025
Ответ дляБілка в колесі
це Ви про який шампунь проф?
Harmony. В мене шампунь і бальзам для фарбованого. Треба трішки розводити з водою, краще піниться
парИла я парИла• 22 августа 2025
Уже с год пользуюсь шампунем Balea от перхоти. Для меня он идеален цена+качество.
Чарівна патика• 22 августа 2025
Попередній був Tigi, мабуть близько року, все прекрасно, влаштовував повністю, за запах можна душу продати, а їхній термозахист то взагалі якесь мистецтво. Зараз набридло, повернулась до Chi, теж шикарно мені підходить, від запаху теж кайфую. Але шампунь - це просто шампунь, головне, щоб промивав добре і так само добре вимивався. Чого від нього ще чекати? Для ефектів існують інші прибамбаси
ТочноБудет• 24 августа 2025
Ответ дляЧарівна патика
Який саме у Вас був?