Королева ганделику• 22 августа 2025
Мне дочь говорит: как понять что ты привлекательная?
Потом добавила: «ты действительно привлекательный и обаятельный человек, если даже в моменты когда ты выглядишь странно и глупо, ты все равно вызываешь умиление.» а ведь в этом что-то есть 🤔
Сама купляю квіти• 22 августа 2025
Я у підлітковому віці теж задавалася таким питанням, не розуміла як комусь я гарна а комусь ні. Зараз звичайно розумію, що смаки у людей різні, і це нормально.
Наполеон Бонапарт• 22 августа 2025
Почему мне все чаще кажется что вот эти правильные мимимишные фразы пишет чат gpt
Альдебаран• 22 августа 2025
мене свого часу зацікавила особистість Лілі Брік. Об´єктивно вона була негарна, така мавпочка з короткою шиєю, сутула і миршава.
але так вийшло, що коли вони з сестрою були підлітками, то їм пощастило і вони були популярними у вузькому колі своїх знайомих. і в них розвинулась впевненість у своїй жіночій привабливості, яка потім їм допомагала все життя.
а є дівчата, які об´єктивно гарні, то в них ця впевненість сама собою виростає. якщо тільки батьки їх не пригноблюють.
Білий Лосик• 22 августа 2025
Да как понять? Если привлекаешь внимание, значит привлекательная))) Кому-то для этого нужно сиськи надуть, кому то даже с грязной дулькой и без макияжа вслед оборачиваются