Верочка 100%• 22 августа в 18:17
Ескулаб чи Сінево? Де краще робити аналізи і чому?
Верочка 100%
• 22 августа в 18:40
Ответ дляКрестьянинДиор
Що таке Ескулаб? Це реклама?
У вас є інтернет, щоб пошукати?
Реклама це коли конкретно кажуть, а я питаю куди краще йти. Тобто може бути антиреклама навіть для когось.
Акуна_Матата• 22 августа в 18:42
Сінево, бо дешевше
А взагалі Дніпролаб, якщо онлайн купляєте то знижки є.
Верочка 100%
• 22 августа в 18:49
Ответ дляАкуна_Матата
Сінево, бо дешевше
Дякую вам за коментар.
Дніпролаб то як Ескулаб, можливо те саме, але у різних містах по-різному називається🤔
На заході України Дніпролабу принаймні немає. Бачу в Києві є...
Верочка 100%
• 22 августа в 18:51
Ответ дляНе служанка
Діла
Дякую, зараз досліджу що це за лабораторія, бо мені невідома.