Маю натхнення• 22 августа в 19:22

Перша допомога, якщо дитина вдавилася

Дитина (3 роки) їв ковбасу, хотів віднести тарілку з кухні, я заборонила. Він почав кричати і вдавився.
Це дуже страшно, і виявилося, я взагалі не готова і не знаю, як діяти в такій ситуації. Я його перекинула через коліна так, щоб коліно давило десь під грудну клітину, стала бити між лопаток до гори, але нічого не виходило, дитина задихалася. Не знаю, чи можна так робити, чи ні (чи не можна так ще далі протовкнути шмат, що застряг?), але я стала намагатися викликати блювоту, надавила на корінь язика, але все одно блювоти не було. Це все було, коли дитина знаходилася у положенні до гори ногами, тому я не знаю, що допомогло, але на щастя, той шматок вийшов.
Як треба якомога ефективно діяти в такій ситуації?
До речі, викликати блювання - то я чула від однієї жіночки, яка сама себе таким чином врятувала. Але, знову-таки, чи не можна зробити так ще гірше?
Альдебаран• 22 августа в 19:25
Можна і гірше зробити, не на форумі питайте, а йдіть на курси, знадобиться
Апрельская капля• 22 августа в 19:25
Сочувствую вам, представляю как вы с ребёнком перенервничали.
Протру пилюку• 22 августа в 19:26
Прием Геймлиха может спасти и взрослого
Апрельская капля• 22 августа в 19:26
Ответ дляАльдебаран
Вы закончили курсы?
Протру пилюку• 22 августа в 19:26
Почитайте, посмотрите видео, как его делают
Моя улюблена страшко• 22 августа в 19:27
Гугліть прийом Геймліха у дітей.
Я ’вибивала’ льодяник двічі, перехиливши через коліно і стукаючи долонею між лопатками в напрямку згори вниз, до голови
автор Маю натхнення • 22 августа в 19:27
Ответ дляПротру пилюку
Я давно вже дивилася, так.
Але дітям радять робити як я робила (через коліно і вибивати).
Просто я не розумію, чому так довго це не допомагало.
Альдебаран• 22 августа в 19:27
Ответ дляАпрельская капля
Вы закончили курсы?
Ні, в мене навички на досвіді здобуті, аби в мій час були курси надання домедичної допомоги, із задоволенням пішла б
автор Маю натхнення • 22 августа в 19:28
Ответ дляМоя улюблена страшко
Гугліть прийом Геймліха у дітей.
І я так робила
Але, мені здається, минула вічність, доки це подіяло.
Протру пилюку• 22 августа в 19:28
Ответ дляМаю натхнення
Я давно вже дивилася, так.
Далеко проскочило, наверное
Скажений гудзик• 22 августа в 19:28
Мій колись давився мандариною. Пожував, сік вийшов, а ті всі шкірки застрягли, але я витягля пальцями, царапнула йому трохи горло. Пощастило, що було не глибоко.
автор Маю натхнення • 22 августа в 19:29
Ответ дляСкажений гудзик
От цікаво, так можна робити?
Нема ризику проштовхнути далі?
Моя улюблена страшко• 22 августа в 19:30
Ответ дляМаю натхнення
От цікаво, так можна робити?
Нема ризику проштовхнути далі?
Є
Метровий сантиметр• 22 августа в 19:32
Я перевертала догори ногами і типу трясла, тримаючи за ноги.
Бо ніякі прийоми не допомагали, не вміло я їх робила в паніці, хоча раніше тренувалась.
Догори ногами подіяло
Одночасно викликала швидку на голосноому
автор Маю натхнення • 22 августа в 19:38
Ответ дляМетровий сантиметр
Догори ногами подіяло
Так час же на секунди йде, Швидка все одне б не вспіла (
Метровий сантиметр• 22 августа в 19:38
Ответ дляМаю натхнення
До дитини приїхала за три хвилини. Не знаю як.
автор Маю натхнення • 22 августа в 19:39
Ответ дляМетровий сантиметр
О! Це добре. Хоч знатиму, що сенс викликати є.
Баррикадница• 22 августа в 19:51
Автор, дякую за тему. Корисно
Светка-пипетка• 22 августа в 20:01
Я видела специальный прибор для таких случаев, он должен быть всегда на видном месте. Создаёт вакуум чтобы достать из дыхательных путей.
Но, честно говоря, в минуты паники, сама бы все забыла . Это реально страшно.
Мне 42 года и я не могу глотать таблетки запивая водой. Страх, что я подавлюсь. Всегда разжевываю
Светка-пипетка• 22 августа в 20:03
автор Маю натхнення • 22 августа в 20:22
Ответ дляСветка-пипетка
Все, побачила.
Дякую.
Начальник Анонимов• 22 августа в 20:34
В мене дитина постійно давилась як почались прикорми і до 2.5років. Але в більшості випадків вона сама зригувала, виривала все, що з´їла. Це був кошмар. Хвилин сорок годуєш тією баночкою прикорму на 80грам,а в кінці вона давиться, все вириває і або починай спочатку ще годуй або грудь давай. Але були випадки, коли давилась і не могла зригнути, бордовіла синіла і навіть не могла крикнути, то я її перевертала вниз головою над мийкою і злегка по спині стукала. Слава богу допомагало.
Из Виа-гры• 22 августа в 21:00
Мой самый страшный страх до сих пор... сейчас сыну 13, но в 3 года, он где то взял большую монету, взял в рот и она стала ему просто горизонтально в горле, достать не смогла пальцем, боялась что провалиться глубже, и пока я судорожно вызывала скорую, он задыхался, благо что быстро среагировал муж, он перевернул его вниз головой, пару раз стукнул между лопаток и она выпала.. это ужасные чувства, берегите своих детей..
Обнимашкина• 22 августа в 23:08
Ответ дляМаю натхнення
Я давно вже дивилася, так.
А скільки раз ви зробили? Били сильно?
Я купила спеціальний апарат lifevac, бо теж була фобія
автор Маю натхнення • 23 августа в 16:08
Ответ дляОбнимашкина
А скільки раз ви зробили? Били сильно?
Разів 6-7 вдарила, наче. Точно не можу сказати.
Потім надавила на корень язика, і знов кілька разів вдарила.