ХуАнита• 23 августа в 01:55

Вот так затаскивают. Скажите, а Зеленский знает? Одобряет это?

Или умалчивает? Расскажите, я не читаю новости, не смотрю его интервью. Мне просто интересно, как он к этому относится.
Aksinia 111• 23 августа в 13:25
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Реверанс• 23 августа в 13:36
Судячи з того,що спочатку блокуєте мене,а потім пишете мені повідомлення Ви знаходитесь в одній палаті з Марьяною Безумною.
tanysha777• 23 августа в 13:38
Удалено администрацией...
Реверанс• 23 августа в 13:41
Ответ дляtanysha777
Удалено администрацией...
Вони сподіваються,що їх родини це не торкнеться.
Бо не розумні й думати не можуть.
tanysha777• 23 августа в 13:46
Ответ дляРеверанс
Бо не розумні й думати не можуть.
Якщо, на сьогодні хтось підтримує зрадників, які вже прямо не ховаючись, допомагають путіну знищувати українців, то це вже не про розум - це такі самі зрадники, посібники, колабраціоністи , тобто ждуни
Припинення вогню і смертей- це як серпом по яйцям, бо не дай боже, путін не зможе їх захопити, а вони так сподіваються
А якщо ще й вибори...
Odetta Furs• 23 августа в 14:26
Пока овцы боялись волка - их съел - пастух!
Маска-0b9f• 23 августа в 15:17
Ответ дляOlga_72
На болотах готують на осінь велику масову мобілізацію срочників, яких потім додавлюють порозами на контракт. І тому зараз на болотах дуже багато відео знімають як ухилитись щоб не попасти ’жертвою на охоті’. Тобто вони всі твердять що це ’охота’ на юнаків. Ні про яке добровільне не йдеться.
І яка буде наша відповідь на мобілізацію країни, яка в п´ять разів більша за кількістю населення?
еліт• 23 августа в 15:25
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Olga_72• 23 августа в 15:36
Ответ дляМаска-0b9f
Новини про те, що хлопці з 18 до 22 років тепер будуть виїздні, ви звісно не читали. Раша новин передивились?
Alena.i• 23 августа в 16:21
Все вони знають, як не вони, то їх
Вони і їх діти туди не підуть, тому треба відправляти чужих
Реверанс• 24 августа в 10:47
Ответ дляtanysha777
А якщо ще й вибори...
Багато таких.На жаль.