миссАрфография• 23 августа в 11:18
Чоловік овен
Кто з таким зустрічався? Що робити з цим бараном ?
Некомильфо• 23 августа в 11:20
Це жах, 23 роки разом. Досі не можу прийняти. Дуже запальний нестримний характер. Я тілець, спокійна, домашня
Повелитель бітка• 23 августа в 11:21
Ответ дляНекомильфо
О,і в нас така комбінація.Я з ним зрозуміла що я дуже терпляча
миссАрфография
• 23 августа в 11:21
Ответ дляНекомильфо
Я теж тілець
Некомильфо• 23 августа в 11:22
Ответ дляПовелитель бітка
Ага. Ніхто б не терпів (так всі мої подружки кажуть)
миссАрфография
• 23 августа в 11:22
Ответ дляВсех анонимов аноним
В мене батько був. Пощастило Вам
Чому пощастило?
Всех анонимов аноним• 23 августа в 11:23
Ответ длямиссАрфография
Чому пощастило?
Баран завжди перемагає і йде до кінця, здійснює всі мрії. Він - піонер своєї справи. Обожнювала татка!
Добра, коли сита!• 23 августа в 11:32
Неужели автор вы в это верите?
Верить в гороскопы или нет — личное решение, но астрология не является наукой и не имеет научного подтверждения. С точки зрения психологии, вера в гороскопы может снижать уровень стресса, давать ощущение контроля и безопасности, однако в некоторых случаях она может привести к перекладыванию ответственности на внешние силы и ослаблению веры в собственные силы. Для многих гороскопы — это просто развлечение, но воспринимать их как источник истины или замену профессиональной помощи специалистам не стоит.
Автор вы типа хорошая а муж ваш баран!!
миссАрфография
• 23 августа в 11:34
Ответ дляДобра, коли сита!
Неужели автор вы в это верите?
Автор вы типа хорошая а муж ваш баран!!
Він реально баран. Навіть зовнішністю схожий на свій знак зодіака
Мурзилка• 23 августа в 11:36
Ответ длямиссАрфография
Я теж тілець
В нас аналогічно я Тілець, він Овен. Зараз я б з ним справу не мала. Але 30 років тому кохала до нестями
Всех анонимов аноним• 23 августа в 11:37
Ответ дляДобра, коли сита!
Неужели автор вы в это верите?
Автор вы типа хорошая а муж ваш баран!!
як раз авторка шукає барана відпущення. А якщо наопак?)
миссАрфография
• 23 августа в 11:37
Ответ дляМурзилка
Ось в мене такі почуття до нього, він як щось неймовірне, дуже запальний, але ніколи не поступитися напряму. Все викручує як йому треба, і дуже дуже самозакоханий
До цього зустрічалась з водолієм , ві взагалі пофігіст, його легко вмовити і він пасивний
Куда_бежать• 23 августа в 11:38
В мене чоловік і я овен.
Вже 13 років разом.
Йде напролом, добивається свого. Але мені здається він більш поступливіший ніж я. Якщо якісь питання мені важливі і я не здамся, то в нього нема виходу.. але я не думаю що всі овни однакові))
Вже 13 років разом.
Мурзилка• 23 августа в 11:40
Ответ длямиссАрфография
Я б сказала, рятуйте себе зараз. Кохайте, зустрічайтесь але неварто будувати щось серйозне. Просто дайте собі час і ви побачите всі недоліки
Мурзилка• 23 августа в 11:43
В мене навіть якийсь рок пожиттєвий. Всі подруги були овни, чоловіки овни. Але жодні стосунки, для мене з ними, гарно не закінчились. Я їх просто уникаю тепер. Не хочу мати справу. Думають одне, роблять інше, хочуть третє.
миссАрфография
• 23 августа в 11:45
Ответ дляМурзилка
А ви хто по зз?
Ananasprotivogaz• 23 августа в 11:48
Ответ дляМурзилка
А в теля что хорошего?
Лиса Патрикевна• 23 августа в 11:57
Ответ длямиссАрфография
Вы овца, если живёте с бараном.
миссАрфография
• 23 августа в 12:01
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вы овца, если живёте с бараном.
Ні, я тілець)
Лиса Патрикевна• 23 августа в 12:03
Ответ длямиссАрфография
Ні, я тілець)
Хрен редьки не слаще).
Мне без сахара• 23 августа в 12:17
Мой муж Овен, но и я Овен. Общаемся иногда. Но ни на кого другого я не променяю овна
Прибираю щодня• 23 августа в 12:18
У меня лучший муж
Все хорошие черты овна при нем
Сам по себе спокойный, идёт на компромиссы
Все хорошие черты овна при нем
Прибираю щодня• 23 августа в 12:19
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вы овца, если живёте с бараном.
Бычиха
Красавица писяная• 23 августа в 12:24
Мне нравится, ответственный, целеустремленный, люблю его, для меня, как для немного безответственного водолея, то что нужно.
Вимагаю спілкування• 23 августа в 12:52
Ответ длямиссАрфография
Я теж тілець
О..два барана, не будет идилии))