Не кую, не мелю• 23 августа в 11:53
Моральна втома від підрахунку калорій
Вже 10 місяців рахую ті калорії. Спочатку тільки для схуднення, потім додала спорт. Так,результат подобається. Але як воно вже задовбало. Рахую не тільки калорії,але й бжу. Щодня ломаю голову, чим добрати, чого не перебрати, що з´їсти, що приготувати...Дівчата, як вам вдається довгий час контролювати той підрахунок і не вигорати?
НаливайКа• 23 августа в 11:55
Вам нечем заняться?? Я те калории уже наизусть знаю! А чем их меньше тем лучше.
Ранковий базар• 23 августа в 11:55
Я рахувала десь місяць і памятала вже свої рецепти, тарілки. На око приблизно знала шо за день вийшло там 1500-1700 і все одно худла. Ще часто чітміли були
Не кую, не мелю
• 23 августа в 11:56
Ответ дляНаливайКа
Я ж кажу, що також рахую бжу
БершкомангоЗар• 23 августа в 11:57
Спитала где-то 3-4 месяца, чтобы понять что и как в моем питании, потом на глаз.
всемВсёИмного• 23 августа в 11:58
Хочу трохи схуднути і теж задумалась над дефіцитом калорій але я в цьому не шарю і мені здається що швидко мене це морально втомить як і вас((
Прикуси Язика• 23 августа в 11:59
Я с вами, тоже надоело(.
Но мне проще - я ем +/- одно и тоже, поэтому бжу особо не парюсь. Главное- белок наедать. Если норма не получается (крайне редко) - добиваю просто творогом.
Мне и спорт уже поднадоел.
В выходной уже хотца сериальчик под наполеончик, а не штанги с блинами и мясо с овощами..... Короче, надо брать себя в руки и ехать в зал )
Мне и спорт уже поднадоел.
Не кую, не мелю
• 23 августа в 12:00
Ответ дляПрикуси Язика
Я с вами, тоже надоело(.
Мне и спорт уже поднадоел.
Мені спорт не набрид, навпаки радує
Мишка-шалунишка• 23 августа в 12:03
Я купила готово меню на місяць і тільки важу продукти. Якщо хочеться щось змінити, рахує все gpt.
Прикуси Язика• 23 августа в 12:03
Ответ дляНе кую, не мелю
Мені спорт не набрид, навпаки радує
А у вас силовые? Или групповые? У меня силовые - просто однообразие надоело. Подумываю добавить прыгалок каких-то пару раз в неделю...
Этожзвяздаяегообожаю• 23 августа в 12:05
Я теж сиджу на підрахунку калорій. Прям строго зважувала лише перші 2 тижні. Потім меню приблизно повторюється, тому на око. Тепер періоди зважування приблизно тиждень на місяць, схуднення іде.
Не кую, не мелю
• 23 августа в 12:08
Ответ дляПрикуси Язика
Силові, мені подобається
Прикуси Язика• 23 августа в 12:11
Ответ дляНе кую, не мелю
Силові, мені подобається
Так может, сделать перерыв с теми калориями? Добавьте кардио, чтоб точно был дефицит калорий и поживите месяц без заморочек с питанием. Нервной системе тоже нужен отдых
..
Тільки не про гроші• 23 августа в 12:22
Як впм вдалося розібратися і засвоїти цю науку їх рахувати калорії і бжу.
Як порахувати їх в борщі зі сметаною, хлібом і салом?
В 2 голубцях?
В рулеті якомусь....
В 2 голубцях?
В рулеті якомусь....
Тільки не про гроші• 23 августа в 12:25
Ответ дляПрикуси Язика
Я с вами, тоже надоело(.
Мне и спорт уже поднадоел.
Я у вихідні тільки ходжу по 5 км.
Якщо мені спорт буде не врадість, то я його кину.
Домовилась з організмом на 3 рази в тиждень.
А ви щоднЯ?
Тільки не про гроші• 23 августа в 12:27
Ответ дляПрикуси Язика
Для мене різноманіття в силові додали аудіо книги.
Це ніби не в´яжеться.
Але мені так зайшло, що 2год непомітно пролітають. І багато переслухано
Це ніби не в´яжеться.
Прикуси Язика• 23 августа в 12:27
Ответ дляТільки не про гроші
Я у вихідні тільки ходжу по 5 км.
А ви щоднЯ?
Силовые - три раза в неделю, а 5 км хожу каждый день.
Прикуси Язика• 23 августа в 12:29
Ответ дляТільки не про гроші
Це ніби не в´яжеться.
С книгами - отличная идея, согласна с вами. Я только на беговой слушаю что-то. Попробую на силовых ...
Не кую, не мелю
• 23 августа в 12:38
Ответ дляТільки не про гроші
В 2 голубцях?
В рулеті якомусь....
В 2 голубцях?
В рулеті якомусь....
Виключити такі страви
КапитанльнаЯ• 23 августа в 12:55
Я только 2 недели, а уже выгораю)) прошлый раз неделю продержалась, вес пошёл вниз, и я забила))
В этот раз 2 недели почти ни о чем, объёмы на см уменьшились, правда ещё и перед месами, может после них пойдёт вниз резвее.
Короче, автор, 10мес это овердох для меня))
Коко Шанель• 23 августа в 13:11
Тут більшість таких. Того в й темах на всіх кидаються. Бо голоднезні.
Тільки не про гроші• 23 августа в 13:38
Ответ дляНе кую, не мелю
Виключити такі страви
Нащо тоді жить, щоб я голубця не з´їла.
О нє, не бути мені худою. Не зможу я травку щіпать
Прикуси Язика• 23 августа в 13:43
Ответ дляТільки не про гроші
Нащо тоді жить, щоб я голубця не з´їла.
Если вы сами их готовите, то рассчитать калории легко - погуглите расчёт калорийности сложных блюд. А если готовые берете - на упаковке калорийность написано.
Тільки не про гроші• 23 августа в 13:44
Ответ дляПрикуси Язика
В мене минуле тренування така цікава ситуація була. Я сама займаюсь. А є тренери, які врубають музику. І от проводив дівчатам треню, включив тяжкий рок. І так голосно, що я ледь книгу чула в усі. Не могла сконцентруватись на почутому. Я терпіла терпіла. Дівчата вже пішли і думаю о, зараз виключить. А він почав сам займатись. Я не видержала і попросила тихіше зробити. Він вирячив очі. Типу для чого. Це ж зал, в цьому і вайб, щоб музичка валила.
Кажу я книгу слухаю. А він так здивувався. Книгу?! Хто в залі книги слухає.
Кажу це єдиний час, коли я можу це робити.
Він з псіхами геть вимкнув і з такими смішками. Типу зал-книга....
А мені так добре
Швендяю містами• 23 августа в 16:18
Не знаю, я с 21 года считаю . Периодически бросаю но снова возращаюсь. Если хочешь результат то как без этого. Тоже считаю бжу. Да, примерно все знаю, но мне проще так. Записываю утром что буду есть
useruseruser• 25 августа в 01:01
Ответ дляНаливайКа
И что?