Тушьмушьнюшь• 24 августа 2025

А зачем за границей так долго и сложно учатся на врача?

Столько лет, так тяжело приезжим врачам подтвердить свои дипломы, такие усилия прикладываются.... Чтобы потом всем пациентам выписывать парацетамол, обильное питье и свежий воздух? А как возникнет осложнение - то АБ. Или, если сложный случай, развести руками и сказать ’мы не знаем, что с вами’(реальные истории реальных пациентов). Или быть врачем ’по правому колену’, а если болит и левое -вы идите к врачу по левому колену, потому что тот, который по правому, в левом не ориентируется.... Я так понимаю, долгая учеба там оправдана только для хирургов, анестезиологов, узких специалистов сложных специализаций.... Остальные что там так долго учат? Как правильно парацетамол дозировать?
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я не про Польщу:) Я в Польщі і сама до приватного ходила, і навіть в Синево аналізи здавала за свій кошт. Ви так спробуйте далі на Захід зробити, або в США:)
Польща теж закордон. Ні?
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
І що? Ну нехай нам тут відпишуться люди, які зараз живуть в Нідерландах чи Норвегії, чи відчули вони конкретно на собі високу кваліфікацію тамтешніх лікарів (не хірургів і не реанімації, їх я виділила окремо).
Ви дивна
Кардіологи , терапевти , неврологи щоденно рятують людські життя стаціонарах в
Про інсульти , інфаркти , сепсиси , порушення ритму щось чули ??

Ну і удачі хірургу без терапевта - вони ЕКГ « прочитати « не можуть
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляКраля-Галя
Автор, я работала в Украине и сейчас работаю в Англии в одной и той же фармкомпании, ОТС сегмент. Так вот, в Украине 50% бюджета тратилось на содержание медпредставителей, которые работали с врачами. В Англии такого звена нет вообще, потому что есть протоколы. А не личная мотивация врача, как было в Украине. Отсюда и назначение всякой лабуды тоннами, а там парацетамол и питье.
Ну і кожна фари компанія мала таких представників, які їх просто озолочували
Виходить мед препарат для сердечників, все, проводять роботу з кардіологами, платять їм, ті ж в свою чергу назначають потрібні препарати :)
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В США прекрасна медицина.
В мене сестра там живе майже 20 років.
В нас теж багато помилок, напевно. Але наша мелицина й не претендує на звання найкращої.
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює

Почитайте наприклад про програму профілактика 40+ в Польщі
Зараз її змінили на іншу загальнодержавну програму
Не треба мені про Польщу. Я вже вище писала, що там медицина луже схожа по підходу на нашу. Давайте про Велику Британію, Швецію чи Нідерланди.
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Ви все ж жодного відношення до медицини не маєте
Так дилетанти оцінюють
Подивіться хоча б в пів ока скільки всього знає і лікує терапевт
Наш терапевт? Чи за кордоном?
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
В Україні ще більше
Просто у нас лікар не скаже про тем що помилився.
Моя мама народила мертву дитину по вині лікарів , щ часовим записах її карти знайшла запис про те, що вона давала згоду на медикаменти і процедури. Знизу був її підпис, звісно підроблений.
Це як з ковідом
Щоб знизити рівень смерті від ковід, писали інші діагнози.
Довести лікарську недбалість практично не можливо в Україні
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Не схожа
Вам вже декілька разів написали
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Наш терапевт? Чи за кордоном?
Будь який терапевт це ходяча енциклопедія
Але дилетанту якщо щось не відрізав то не лікар
Я тут с краю постою• 24 августа 2025
Ответ длямесяцкие
Что бы не выписывать антибиотики при каждом чихе - потому и учатся
Щоб виписувати Парацетамол 10 років вчитися явно не потрібно. Нічого іншого не прописують. Парацетамол призначають при : застуді, сезонній алергії,стенокардії, артрозі. Це те, з чим стикнулися особисто. Щоб ви зрозуміли обсяги призначеного: дитині вагою 45 кг на один курс лікування застуди давали рецепт на 10 (десять) пачок Парацетамолу. Це більше, ніж випиває вся сім´я сумарно за рік навіть за три роки. Ось для цього дійсно треба 10 років вчитися.
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Хірургія - типове ремесло
А тепер розкажіть як швидко опанувати кардіологію або ревматологію
Десь в райцентрі в Україні -важко. А за кордоном, за наявності сучасного обладнання і великого спектру доступних аналізів - не треба бути генієм.
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
А коронаграфію ж не роблять при стенокардії
Який парцетамол при стенокардії
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Польща теж закордон. Ні?
Так. Але відрізняється від більш західного ’закордону’. Та й зарплати у лікарів в Польщі, напевно, не такі, як в Швейцарії.
Я тут с краю постою• 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Який парцетамол при стенокардії
Призначення в ГОСПІТАЛІ, куди хворого привезла швидка.
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Врамся не піддамся
Якраз в ЄС лікар терапевт робить в млн раз більше ніж в Україні капає бабку щоб « судини почистити «
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
От ви таки зовсім не в темі
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Не вірю
Стенокардію лікують інакше
І якщо в прийомному дали парацетамол це не означає що вся діагностика і лікування на цьому закінчилися
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
До речі, парацетамол дуже шкідливий для печінки, коли у великих кількостях.
Я тут с краю постою• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Зробіть опитування тих, хто за кордоном. Скільки раз їм та їх дітям робили аналізи за кордоном? Ніхто їх не робить. Дітям наших місцевих знайомих у віці 10 років жодного разу за життя не робили аналіз крові, наприклад. Вони не розуміють навіщо робити аналізи, якщо дитина хворіє,наприклад. Абсолютний максимум - експрес тест на стрептокок з горла (мазок), ніяких бакпосівів чи антибіотикограму тут ніхто не робить. Так само, як алергопроби. І тим не менше,живуть)
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Все шкідливо у великих кількостях
Тоді можна повзти в ліс і тихо помирати без шкоди для печінки
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Стрептатесту достатньо , антибіотикам це 3-5 днів - буде горіти від температури і чекати ?

Чому люди беруться обговорювати те , в чому некомпетентні
Можете наступним разом почекати на антибіотикограму
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ну так питання не про те, скільки живуть, а про те, навіщо всім лікарям там навчатись так довго.
Я тут с краю постою• 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Не вірю
Стенокардію лікують інакше
Не вірте)
Зробили призначення з 4 препаратів, на 1 місці парацетамол у конській дозі, потім ще два таких же ’корисних’ препарати і четвертим Нітрогліцерин. Це все. Коли швидка привезла людину вдруге у той самий шпиталь протягом тижня - дали направлення на тест з фізичним навантаженням (забула його точну назву). І відправили додому. Тест призначили через три тижні. Це Франція. Пацієнт - бабуся 76 років.
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Не вірте)
Два корисних ви не написали , бо може вам і не корисні
А нітрогліцерин
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Бо це колосальний обʼєм знань , але в котре повторюю , далеким від медицини все просто
Крюгер в дії
Я тут с краю постою• 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює

Стрептотест не буде ефективний, якщо дитина за пару годин перед візитом до лікаря їла чи пила. І що робити, якщо збудник не стрептокок, а ентерокок, наприклад ?
автор Тушьмушьнюшь • 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Який парцетамол при стенокардії
Спочатку її треба діагностувати. Моя родичка похилого віку зі стенокардією, ішемією и гіпертонією поїхала до дочки в грсті в Нідерланди. Там захворіла на ГРВІ, дуже погано почувалась. На прийомі сімейний навіть тиск не виміряв. Бо вона ж з кашлем прийшла.....
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Мій лікар ортооптист коштує 3000 тис грн за візит
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Збудник відомий у 80% і їх успішно полікують без очікування на антибіотикограму протягом 5 днів , щасливчик з рідкісною флорою з третій добі неефективної антибіотикотерапіі отримає новий антибіотик
І питання - може руки мити після туалету щоб в горлі ентерококи не жили
Я тут с краю постою• 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
А нітрогліцерин
Не написала, бо не пам´ятаю вже їх назв. Але рідна сестра цієї жінки - лікар, яка живе за кордоном багато років. І саме вона обурилася таким призначенням і наполягла на повторному виклику швидкої. Єдиний показаний препарат з усього призначення був Нітрогліцерин. Решта - незрозуміло для чого. Сестра працює у госпіталі в США, але не кардіолог.