Тушьмушьнюшь• 24 августа 2025
А зачем за границей так долго и сложно учатся на врача?
Столько лет, так тяжело приезжим врачам подтвердить свои дипломы, такие усилия прикладываются.... Чтобы потом всем пациентам выписывать парацетамол, обильное питье и свежий воздух? А как возникнет осложнение - то АБ. Или, если сложный случай, развести руками и сказать ’мы не знаем, что с вами’(реальные истории реальных пациентов). Или быть врачем ’по правому колену’, а если болит и левое -вы идите к врачу по левому колену, потому что тот, который по правому, в левом не ориентируется.... Я так понимаю, долгая учеба там оправдана только для хирургов, анестезиологов, узких специалистов сложных специализаций.... Остальные что там так долго учат? Как правильно парацетамол дозировать?
Всех анонимов аноним• 24 августа 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Які ?
Професійність, освіта, здатність працювати швидко і при цьому якісно, дотримуючись затверджених протоколів і стандартів якості. А не як у нас ’кручу-внрчу на***бати хочу’ і поговорили, щоки понадували, значить типу зробили
Краля-Галя• 24 августа 2025
Автор, я работала в Украине и сейчас работаю в Англии в одной и той же фармкомпании, ОТС сегмент. Так вот, в Украине 50% бюджета тратилось на содержание медпредставителей, которые работали с врачами. В Англии такого звена нет вообще, потому что есть протоколы. А не личная мотивация врача, как было в Украине. Отсюда и назначение всякой лабуды тоннами, а там парацетамол и питье.
кураГАЛЯ• 24 августа 2025
Ответ дляКумедна
Мене теж це дивує. Запускають хвороби тим парацетамолом, а потім професійно роблять операції, щоб врятувати.
Осьо зі свіжого: подруга за кордоном, у чоловіка постійно напади запаморочення, голова крутиться, ходити не може. Кілька місяців людина страждає. Знаєте, чим лікують?)))
Більше того, є препарат, який знімає нудоту та інші симптоми при такій ситуації. Його теж не прописують.
Навіть прийом при синдромі не показують. Виживай, як хочеш. Зате страховка коштує, як крило боїнгу. Бо він місцевий, а не біженець, і платить за оце все.
То тільки якщо на шару лікують, можна не обурюватись вголос таким лікуванням. І то, поки не «залікують».
Скажений гудзик• 24 августа 2025
Ответ длямесяцкие
По разному, это каждый четвёртый экономит на необходимой еде, а так да, по разному
Ну, ті хто економлять на їжі, очевидно, в захваті від європи -америки. Але іншій соціальний зріз також є, вони і пишуть про дорого -убого, бо для них це так і є, що у вас не сходиться?
Бринзолетта• 24 августа 2025
Ответ дляТишком_нишком
Лікування зубів точно можуть дозволити собі не всі. Велетенська кількість людей з зіпсованими зубами та ортодонтичними проблемами, молодих людей.
А в нас ортодонти безкоштовні і стшматологи? Всі дозволити собі можуть???
Пузата Хата• 24 августа 2025
Ответ дляВот Она Я
Автор, я при вирусе выходила от нашего семейного врача с полотном назначений. С аптек выходила с пакетами препаратов.
От испанского семейного врача лишь с парацетомолом и каплями для носа иногда.
Что так, что так болела 2 недели. Наши врачи больше заточены на обогащение аптек и лабораторий, вот и вся разница.
Действительно толковый врач вообще не назначает простыни с названием препаратов. Просто к этому привыкли здесь. Но я когда -то лечила ребенка у одного грамотного пульмонолога. Так вот она сторонник лечения бронихитов без АБ. Там другой подход. АБ только после анализов и когда эта схема ее не работает( но такого не было ни разу). И знаете что было когда я по дурости ее посоветовала другой маме? Тонны дерьма какой это фиговый врач, даже АБ не выписал🤦♀️ С тех пор никаких контактов я никому не даю.
Ответ дляMacOS-ница
Зато ви розумна якщо пов´язуєте пухлину в голові з головний болем.
Мій батько помер від раку мозку і у нього за час хвороби ні разу не боліла голова. Єдиний симптом - порушення пам´яті - як тільки відчув - то в лікарню, і діагноз готов - 4та стадія(
І прошу зауважити що в той же день коли він хотів потрапити до лікаря - він і потрапив, в той же день йому призначили КТ і йому його і зробили в цей же день, і в цей же самий день і призначили лікування. Він прожив хоча б ці останні 7 місяців. Так, небагато, але для нього і нас вони були дуже дорогими, і якщо в найближчі дні не почали б хоч це лікування - помер би від набряку мозку.
Так що не треба тут дуже багато про їхні чекапи, це не панацея від усього.
Іноді дуже важливо потрапити до лікаря і на обстеження, а потім і на призначення лікування своєчасно, а з цим є великі проблеми у більшості країн ЄС.
Так аби ви настояли та перевірили би свого батька раніше, а не дочекалися 4-ї стадії, де лікарі вже безсилі, то хто в цьому винен?
Є мед.страхування, де охоплені приватні лікарні, де немає черг, запис хоч день в день.
А наше життя в наших руках і не треба хаяти лікарів, вони точно розумніші за кожного з нас.
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В Німеччині безкоштовні брекет системи дітям, безкоштовне лікування
В Польщі до 14 років дитині безкоштовно можна замовити пластини, які в Україні коштують 2 мінімалки
Лікування теж є безкоштовне по нфз
Чому всі вчепились за ті брекети. Вони далеко не всім потрібні. А от висока темп-ра, рвота та діарея трапляється практично в кожної дитини (і не раз) і хотілось би в таких випадках отримувати швидку і якісну терапію, а не сидіти в чергах в emergency по 6-7 годин.
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Сімейні Лікарі в вільному доступі. Не потрібно йти на невідкладну допомогу і чекати черги
Khmelnichanka• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Так до сімейного лікаря майже скрізь можна потрапити день-в-день.
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ дляТишком_нишком
Це норма. Людина на емоціях може робити помилки, п людина із холодною головою- ні. І так, врачу не треба ридати над проблемами пацієнта, йому треба робити все, щоб вилікувати чи зберігати максимально якість життя
Ніхто не каже про ’ридати’. Але й індивідуального підходу не дочекаєшся.
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ дляtereska
Ну да, ці ж зовсім дурні по вашому, ви ж розумніші. Є загальний протокол лікувань, обстежень, діагностики. Якщо ви замовчуєте сигнали організму, не знаєте самі що з ним та ніколи не робите «чекапи», а потім йдете з головною біллю, а там умовно вже пухлина або метастази по всьому організму, то і журите лікаря за парацетамол, так?
Які ’чекапи’ за кордоном? Там неможливо аналіз крові простий допроситися. А ви про профілактику.....
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ дляКнопус
Вы видели зарплаты врачей за границей?
Это одна из самых высокооплачиваемых профессий в Европе.
Вот именно.
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А завдяки чому?
Лікувати серйозний небезпечний для життя стан потрібно вміти.
Стандартні протоколи+сучасне обладнання+доступність всіх необхідних сучасних препаратів. Ви ж не будете сперечатись, що оснащення лікарень в умовній Німеччині трохи не таке, як в Україні, навіть в столиці?
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
А сучасна реанімація і інші відділення працює з чатом ШІ чи з підготовленими кадрами ?
Ви тему уважно читали? Я ж написала за хірургів і реанімацію, бо навіть серед самих лікарів то - як окрема каста. А решта що там по 10 років вивчають?
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Лікарі в Німеччині, як і в Польщі проходять постійне навчання, а не просто мають блокнот з протоколами
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
У подруги виявили рак грудей.
В Україні сказали, що навіть якщо буде лікування, то скоріше всього не виживе.
Поїхала до Німеччини. Лікувалась рік. Була оперована, тттт вже два роки в ремісії, постійно здає аналізи, постійно під контролем. Вона в шоці від рівня підтримки в Німеччині, Україні до цього ше далеко
Такого не скаже жоден лікар-онколог, якщо в пацієнта не 4 стадія чи не вік 80+ років. Просто ваша подруга захотіла лікуватись безкоштовно, що цілком зрозуміло.
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я статистику не проводила, але в Україні приватна медицина не доступна більшості населення.
Так, як і за кордоном.
Маю сечі• 24 августа 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Весной на европейском конгрессе докладчик (доктор из Вены) докладывался по поводу диагностических ошибок в практике врача радиолога.
Знаете, что он посоветовал, когда вы ошиблись, не распознали опухоль или пропустили метастаз на КТ, МРТ?
Он посоветовал извиниться перед пациентом и не нервничать, прийти домой и налить себе ванную.
Я ушам своим не верила.
конечно) а то на нервной почве у врача такие болезни могут вылезти)))
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ дляПузата Хата
Мені в Україні жоден педіатр не виписував дитині АБ без показів і без попередніх аналізів. Як приватні, так і в державній поліклініці. Не знаю, де люди зараз беруть тих лікарів, що одразу АБ виписують.
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це в Польщі. Спробуйте так зробити в Британії, чи в США. Ну і в певних ситуаціях потрібно звертатись все ж в стацірнар, а не в амбулаторію сімейного.
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
В США прекрасна медицина.
В мене сестра там живе майже 20 років.
Жена брата Админа• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ну, они вообще эмоционально не вовлекаются в работу. Это вроде и правильно. Но как-то бесчеловечно временами.
Я была в шоке, когда от терапевта, к которому пришел новый пациент становиться на учет из Украины, он посмотрел его документы, там насколько я понимаю была 3-4 стадия рака и спросил, вы завещание написали? решили вопрос по захоронению? вам это скоро пригодится. И никакой эмпатии, сочувствия. Все шаблонно.
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
І що? Ну нехай нам тут відпишуться люди, які зараз живуть в Нідерландах чи Норвегії, чи відчули вони конкретно на собі високу кваліфікацію тамтешніх лікарів (не хірургів і не реанімації, їх я виділила окремо).
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Почитайте наприклад про програму профілактика 40+ в Польщі
Зараз її змінили на іншу загальнодержавну програму
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
В мене був Україні був прекрасний лікар сімейний. Але я сама його знайшла
Та жіночка яка була в поліклініці це просто жах
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви все ж жодного відношення до медицини не маєте
Так дилетанти оцінюють
Подивіться хоча б в пів ока скільки всього знає і лікує терапевт
Так дилетанти оцінюють
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не згодна
Я не про Польщу:) Я в Польщі і сама до приватного ходила, і навіть в Синево аналізи здавала за свій кошт. Ви так спробуйте далі на Захід зробити, або в США:)
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Хірургія - типове ремесло
А тепер розкажіть як швидко опанувати кардіологію або ревматологію