Пишу каліграфічно• Изменено 24 августа 2025

ВПО. Куди нам діватися?

Об´єднання наше вміщає дев´ять людин, вирішили що будемо триматися разом та винаймати житло на усіх одне. Грошей майже немає, Як і допомоги від держави. Серед нас двоє пенсіонерів які вже не можуть працювати, на мінімальній пенсії. Вигнали нас на вулицю, але навіть в гуртожитку потрібно платити, бо державний гуртожиток зачиненний через нестачу фінансів. От і як жити - виживати люди добрі? Вже нема ніяких сил терпіти таке знущання від влади.
Natal_ka91• 24 августа 2025
Ответ дляfilafina
А я то думала то соседняя страна со 140млн лишнехромосомных виновата🤔
Та власне так і є. Але по факту - всі винні, наші в тому, що досі немає нормальних житлових умов для впо
filafina• 24 августа 2025
Ответ дляNatal_ka91
в смысле, у меня сверху соседи купили квартиру по сертификату за разрушенное жилье для людей из окупации тоже много делают, а про сказки в Еврропе на пособия круто живу сомнительная история, нормально живут там те кто работает
Natal_ka91• 24 августа 2025
Ответ дляfilafina
Так не у всіх зруйноване житло, багато хто з прифронтових міст виїхало
Багато роблять? Чому тоді тут так багато тем і коментарів від людей впо за ці роки про ’допомогу ’ від держави?
filafina• 24 августа 2025
Ответ дляNatal_ka91
я была впо, на пол года выезжала Харькова, это халявщикам всегда мало, в Харькове и сейчас впо получают гуманитарку, одежду, химию, в школах ноуты детям дают для онлайн учебы
Україна Вільна• 24 августа 2025
Чому виїхали с м. Користищева?
anonimka_911• 24 августа 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
2500 на людину на місяць, але умови жахливі
2500 на людину і вас 9? А не простіше зняти квартиру?
Еленнн• 24 августа 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Ви особисто перевіряли ці рахунки?
Золотовалютний фонд. --
22 рік. ----27,537.86
(млн.).
Унизу графік дуже цікавий.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Золотовалютні_резерв...
https://index.minfin.com.ua/ua/finance/assets/#%3A...).
Perla9• 24 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
А у вашій родині хто воює? У мене чоловік. І пішов добровільно. Аое цемне лає мені право когось гнати туди. У вас є син? Його б в окопи посилали?
rainbow2018• 24 августа 2025
А после того, как страдающая впо всех послала в окопы их защищать и снятия анонимов, она появлялась? А то я распереживалась за приватное общежитие в Коростышеве...
Аурелиа• 24 августа 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Так
тобто ваші чоловіки не пішли захищати країну, роботи не мають, десь ховаються, а ви бідкаєтеся, що малі виплати від держави... ну, що ж співчуваю (сарказм)
Аурелиа• 24 августа 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Удалено администрацией...
Халли Галли• 24 августа 2025
Можливо, буде дешевше зняти будинок один на всіх з ділянкою, щоб була можливість щось вирощувати? 22500 це велика сума як на некомфортні умови проживання.
Я бачила, в Хмельницькій області в селі пропонували взагалі безкоштовне житло для сімей з дітьми, щоб школа набралась.
Распродажа СП• 24 августа 2025
Ответ дляХалли Галли
Так там же працювати треба. Ви що таке пропонувати
happyne• 24 августа 2025
куча впо у нас в городе и в районе.в селах бесплатно дома дают.в районном центре тоже -это лично знаю.многие покупают в селах дома.снимают в городе часть дома комнаты и работают.получают компенсации за разрушенное.все живут и никто не голодает
happyne• 24 августа 2025
Ответ дляХалли Галли
та во всех областях полно домой бесплатно дают
happyne• 24 августа 2025
Ответ дляrainbow2018
миллионы людей с детьми на руках не имеют своего жилья и без войны и ниче.работают .с нуля поднимаются
happyne• 24 августа 2025
Ответ дляfilafina
happyne• 24 августа 2025
Ответ дляfilafina
не факт.при зп уборщицей 1300евро да штуку отдать за аренду то ну его те заграницы
чаревна• 24 августа 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
То йдіть самі защищайте, чого інших женете вмирати?
Воевать не хотят, пусть хоть зарабатывают. Вроде и жалко вполне, с другой стороны если мужики дома сидят сложа руки, чего тогда жаловаться
чаревна• 24 августа 2025
Ответ дляLuchia80
Я так думаю , що чоловіки не виходять з дому , тому що бояться тцк
Если выплаты получают, то государство знает о них, не в тени
filafina• 24 августа 2025
Ответ дляhappyne
они видимо в селе не хотят им город подавай
Noella_• 24 августа 2025
Ответ дляHello987
А зо вони чекають щоб усій сім’ї ракета на голову впала? або ж таки розраховують що хтось повинен їх збивати? Тільки хтось інший … і вже четвертий рік але не вони
Чому ви взагалі щось вигадуєте про очікування незнайомих вам людей - то ракета на голову, то якогось захисту?
Ви зараз ті ракети збиваєте? І як виходить, уламки на будинки не падають ?
Егеш, примусову бусифікованих якраз на ПВО навчають і відправляють, туди ще спробуй потрапити людині з вулиці.
Настасенька• 24 августа 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Коростишів
В Києві не хочете щастя пошукати?
YaLalina• 24 августа 2025
А чому ви не можете переїхати в Київ и піти дієздатні на роботи? Ви в перший же день знайдете із зарплатою 20 тис грн. Зняти трикімнатну квартиру
линка76• 24 августа 2025
Під верховну раду. А то сидять там і плювати на людей. А людям де хочеш там і дінься.
mamosik 74• 24 августа 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
езжайте в Люксембург
Cometome• 25 августа 2025
Ответ дляА я женатая
Багато хто й не ВПО знімають, в чому різниця ? Якщо що, ми також ВПО, працюємо ,знімаємо й не бідкаємося
Cometome• 25 августа 2025
Ответ дляhappyne
За усіма методичними рекомендаціями для ботів пишете