Пишу каліграфічно• Изменено 24 августа в 10:52
ВПО. Куди нам діватися?
Об´єднання наше вміщає дев´ять людин, вирішили що будемо триматися разом та винаймати житло на усіх одне. Грошей майже немає, Як і допомоги від держави. Серед нас двоє пенсіонерів які вже не можуть працювати, на мінімальній пенсії. Вигнали нас на вулицю, але навіть в гуртожитку потрібно платити, бо державний гуртожиток зачиненний через нестачу фінансів. От і як жити - виживати люди добрі? Вже нема ніяких сил терпіти таке знущання від влади.
Natal_ka91• 24 августа в 16:03
Ответ дляfilafina
А я то думала то соседняя страна со 140млн лишнехромосомных виновата🤔
Та власне так і є. Але по факту - всі винні, наші в тому, що досі немає нормальних житлових умов для впо
Ответ дляNatal_ka91
в смысле, у меня сверху соседи купили квартиру по сертификату за разрушенное жилье
для людей из окупации тоже много делают, а про сказки в Еврропе на пособия круто живу сомнительная история, нормально живут там те кто работает
Natal_ka91• 24 августа в 16:07
Ответ дляfilafina
Так не у всіх зруйноване житло, багато хто з прифронтових міст виїхало
Багато роблять? Чому тоді тут так багато тем і коментарів від людей впо за ці роки про ’допомогу ’ від держави?
Ответ дляNatal_ka91
я была впо, на пол года выезжала Харькова, это халявщикам всегда мало, в Харькове и сейчас впо получают гуманитарку, одежду, химию, в школах ноуты детям дают для онлайн учебы
anonimka_911• 24 августа в 16:31
Ответ дляПишу каліграфічно
2500 на людину на місяць, але умови жахливі
2500 на людину і вас 9? А не простіше зняти квартиру?
rainbow2018• 24 августа в 17:34
А после того, как страдающая впо всех послала в окопы их защищать и снятия анонимов, она появлялась? А то я распереживалась за приватное общежитие в Коростышеве...
Халли Галли• 24 августа в 18:34
Можливо, буде дешевше зняти будинок один на всіх з ділянкою, щоб була можливість щось вирощувати? 22500 це велика сума як на некомфортні умови проживання.
Я бачила, в Хмельницькій області в селі пропонували взагалі безкоштовне житло для сімей з дітьми, щоб школа набралась.
Распродажа СП• 24 августа в 18:46
Ответ дляХалли Галли
Так там же працювати треба. Ви що таке пропонувати
Ответ дляХалли Галли
та во всех областях полно домой бесплатно дают
Ответ дляrainbow2018
миллионы людей с детьми на руках не имеют своего жилья и без войны и ниче.работают .с нуля поднимаются
Ответ дляfilafina
не факт.при зп уборщицей 1300евро да штуку отдать за аренду то ну его те заграницы
Ответ дляhappyne
куча впо у нас в городе и в районе.в селах бесплатно дома дают.в районном центре тоже -это лично знаю.многие покупают в селах дома.снимают в городе часть дома комнаты и работают.получают компенсации за разрушенное.все живут и никто не голодает
они видимо в селе не хотят им город подавай
Ответ дляHello987
А зо вони чекають щоб усій сім’ї ракета на голову впала? або ж таки розраховують що хтось повинен їх збивати? Тільки хтось інший … і вже четвертий рік але не вони
Чому ви взагалі щось вигадуєте про очікування незнайомих вам людей - то ракета на голову, то якогось захисту?
Ви зараз ті ракети збиваєте? І як виходить, уламки на будинки не падають ?
Егеш, примусову бусифікованих якраз на ПВО навчають і відправляють, туди ще спробуй потрапити людині з вулиці.
Настасенька• 24 августа в 20:47
Ответ дляПишу каліграфічно
Коростишів
В Києві не хочете щастя пошукати?
mamosik 74• 24 августа в 22:29
Ответ дляПишу каліграфічно
езжайте в Люксембург