Пишу каліграфічно• Изменено 24 августа в 10:52
ВПО. Куди нам діватися?
Об´єднання наше вміщає дев´ять людин, вирішили що будемо триматися разом та винаймати житло на усіх одне. Грошей майже немає, Як і допомоги від держави. Серед нас двоє пенсіонерів які вже не можуть працювати, на мінімальній пенсії. Вигнали нас на вулицю, але навіть в гуртожитку потрібно платити, бо державний гуртожиток зачиненний через нестачу фінансів. От і як жити - виживати люди добрі? Вже нема ніяких сил терпіти таке знущання від влади.
Пишу каліграфічно
• 24 августа в 10:53
Ответ дляРозбещена цяточка
Знвмати всім разом
Так і робили, зараз знімаємо у частному гуртожитку
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 августа в 10:53
вы извините, вас же принимают на работу в приоритете. и переучивают бесплатно
КохайтесьЧорнобровi• 24 августа в 10:53
Выезжайте , здесь только пилить могут все что давали и дают , выезжать и получить помощь
Розбещена цяточка• 24 августа в 10:55
Ответ дляПишу каліграфічно
Підкажіть, яка ціна оренди?
Леді Душка• 24 августа в 10:55
Ответ дляПишу каліграфічно
Да поедьте вы в ту же Германию. Там дадут пособие и жилье, та хоть отдохнете и поживете по-человечески. Что вас тут держит?
За ким я буду?• 24 августа в 10:56
Чому Ви не отримаєте допомогу як ВПО, з 9 осіб не може бути такого, що всі доходи вищі за той мінімум за умови
Пульт от линолеума• 24 августа в 10:56
Сколько из девяти трудоспособных ? Если пять и более можно ехать в любую страну и снимать дом. В туже чехию или словакию .
Пишу каліграфічно
• 24 августа в 10:56
Ответ дляРозбещена цяточка
Підкажіть, яка ціна оренди?
2500 на людину на місяць, але умови жахливі
За ким я буду?• 24 августа в 10:57
Ответ дляПишу каліграфічно
Куди зверталися з скаргою?
З вишневого садка• 24 августа в 10:57
Подозреваю что среди 7 есть мужики и они не выездные?
Пишу каліграфічно
• 24 августа в 10:58
Ответ дляЗа ким я буду?
Куди зверталися з скаргою?
Нема до кого звертатись
Пишу каліграфічно
• 24 августа в 10:58
Ответ дляЗ вишневого садка
Так
Леді Душка• 24 августа в 10:58
Ответ дляЗ вишневого садка
Да скорее всего. Я сразу не подумала
Безпорадна Кроко• 24 августа в 10:58
Ответ дляXвостокрутелка
Так и есть, ВПО никому не нужны.
На себе всё ощутили
Ну впо різні є.
У нашому містечку обійняли ключові посади .В області керівник ,зами впо.
ЭмчЭндЭм• 24 августа в 10:58
Ответ дляПишу каліграфічно
Вам выше правильно написали, езжайте в Германию, даже в лагере будут условия лучше, потом найдите себе жилье . Большие семьи быстрее рассрочки. И пособия будет вам хватать - чем больше людей в семье, тем лучше
Безпорадна Кроко• 24 августа в 10:59
Ответ дляЗ вишневого садка
Ну якщо є чоловіки то не можуть умови для проживання покращити ?
Розбещена цяточка• 24 августа в 10:59
Ответ дляПишу каліграфічно
За 22 тис можна зняти нормальну трьошку в тій самій Українці чи Обухові та й у Житомирі також
За ким я буду?• 24 августа в 10:59
Ответ дляЭмчЭндЭм
Авторка пише, що за чоловіків тут тримаються, а вони не виїзні
Люблю_смаколики• 24 августа в 11:00
Ответ дляПишу каліграфічно
Нема до кого звертатись
як це немає? Ви за кого в 18 всі голосували? От до них і звертайтесь.
Ви ж тоді з розумом підійшли до вибору курсу країни?? так що згадуйте, і вперед!
ЭмчЭндЭм• 24 августа в 11:00
Ответ дляПишу каліграфічно
Так
Ну оставьте их, им проще только себя прокормить будет, чем семью с пенсионерами и детьми. А дальше видно будет, что и как, выезжайте хоть временно
Голубка миру• 24 августа в 11:01
Ответ дляЛеді Душка
+1, автор, езжайте пока программа есть, не теряйте время в Украине
Вмію заміряти найкраще• 24 августа в 11:03
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Пенсіонери не завжди можуть працювати за станом здоров´я
миссАрфография• 24 августа в 11:03
Ответ дляПишу каліграфічно
А на роботу ви ходите?
Я все розумію, щодо житла і втрати всього. Не можна так з людьми. 3 тис чи скільки там зараах допомога? Це знущання