Пишу каліграфічно• Изменено 24 августа 2025
ВПО. Куди нам діватися?
Об´єднання наше вміщає дев´ять людин, вирішили що будемо триматися разом та винаймати житло на усіх одне. Грошей майже немає, Як і допомоги від держави. Серед нас двоє пенсіонерів які вже не можуть працювати, на мінімальній пенсії. Вигнали нас на вулицю, але навіть в гуртожитку потрібно платити, бо державний гуртожиток зачиненний через нестачу фінансів. От і як жити - виживати люди добрі? Вже нема ніяких сил терпіти таке знущання від влади.
Безпорадна Кроко• 24 августа 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Удалено администрацией...
Безпорадна Кроко• 24 августа 2025
Ответ дляПерловая Кашка
За кордон ви не можете, бо чоловіки.
В гуртожитку вам погано.
Що ви тоді хочете??
Щоб чиїсь чоловіки відвоювали вашу хату , а ви повернулись додому?
Чи щоб вам хтось грошей заробив?
В гуртожитку вам погано.
Що ви тоді хочете??
Чи щоб вам хтось грошей заробив?
Саме так .
Любимка-анонимка• 24 августа 2025
Ответ дляПерловая Кашка
За кордон ви не можете, бо чоловіки.
В гуртожитку вам погано.
Що ви тоді хочете??
Чи щоб вам хтось грошей заробив?
В гуртожитку вам погано.
Що ви тоді хочете??
Чи щоб вам хтось грошей заробив?
Може там серед чоловіків син ? Як залишити?
ЭмчЭндЭм• 24 августа 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А если среди мужиков есть сыновья 18+ ?. Тоже оставить и уехать?
автор ни разу не ответила из кого состоит их компания, кроме 2 пенсионеров. Может и детей там нет, хз
Ля-ля-ля• 24 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
Брат мій у шпиталі. Вчора приїздили його побратими до нас. Наговорилися, наплакалися і вони з наступного тижня знову на схід. Поки автора у Коростишеві відсиджуються і ниють на умови. Каму нужни, каму нужни...
Ганчірря якесь.
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 24 августа 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Їдьте до прифронтових міст, у Харкові на Салтівці знимає багато людей, які залишилися без нічого.
Вибачте, я харківʼянка, але це зашквар таке пропонувати людям
Уходя дверю не хлопать• 24 августа 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Що значить женуть ?
Війна .
Вам ж про це відомо .
Чому наші чоловіки стали на захист ,а ваші ні ?
Війна .
Вам ж про це відомо .
Это бессмысленная бойня и бессмысленные смерти. Неужели не ясно? Это только вопрос времени, и количество жизней, когда наступит конец и линия разграничения. По границе донецкой области, по Днепру или дальше. И чем дольше это длится, тем больше территорий и жизней будет потеряно.
Пишу вірші, дорого• 24 августа 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Скарга на образу!
Що вас образило так? Що брат у шпиталі? Чи те, що побратими в гості зайшли? Чи те, що вони воїни і поїхали ваше спокійне життя тилове боронити, поки ваші черешеньки не можуть вам навіть на нормальне життя заробити???? Що вас так образило?
Потішаюся• 24 августа 2025
Ответ дляУпругая попка
да ну). и где такое счастье? на советчице?
Есть ВПО, которые за три года полномасштабной перевели либо открыли свои предприятия на новых местах проживания. И они действительно в первую очередь берут на работу таких же ВПО, потому что:
а) часто это производственные предприятия и у других ВПО есть опыт работ на производствах;
б) потому что община переселенцев из восточных регионов достаточно сплочённая и они стараются помогать друг другу.
Я сама работаю на предприятии, созданном ВПО и знаю о чем говорю.
Безпорадна Кроко• 24 августа 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Удалено администрацией...
Ви знаєте уже дійшло.
Вони звідти здриснули ,а хлопці з інших областей стали на захист .
І ще й брудом поливають їх .
Ля-ля-ля• 24 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
Ганчірря якесь.
Удалено администрацией...
Безпорадна Кроко• 24 августа 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ви це кому адресуєте ?
Уходя дверю не хлопать• 24 августа 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ви це кому адресуєте ?
Таким как вы
Безпорадна Кроко• 24 августа 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Удалено администрацией...
Ля-ля-ля• 24 августа 2025
Ответ дляПерловая Кашка
За кордон ви не можете, бо чоловіки.
В гуртожитку вам погано.
Що ви тоді хочете??
Чи щоб вам хтось грошей заробив?
В гуртожитку вам погано.
Що ви тоді хочете??
Чи щоб вам хтось грошей заробив?
Удалено администрацией...
Я погнала• 24 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
Купа людей не впо живуть на орендованих квартирах. І не всі впо мали свої.
Вот когда никогда не имел это одно, а когда всю жизнь в тот дом вкладывал и в один миг все потерял,это совсем другое. Но многим этого не понять.
Безпорадна Кроко• 24 августа 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Удалено администрацией...
Ля-ля-ля• 24 августа 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Удалено администрацией...
Уходя дверю не хлопать• 24 августа 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Яким таким ?
Удалено администрацией...
всегдаДаДа• 24 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
Хто оні?)
Вам не було діла до людей в 2014 чи здавали їм безкоштовно своє?
А что это меняет? Я должна была заботиться о согражданах в 2014м или государство?
Ля-ля-ля• 24 августа 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ясно, як Божий день.
Задовбли робити вигляд, ніби самі вірять, що це все не дарма
Пишу вірші, дорого• 24 августа 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Ці жінки женуть інших вмирати сидячи у безпеці. Нема у таких ні совесті, ні розуму.
Бажаю вам так само сидіти «у безпеці», як дружини наших воїнів, які в самому пеклі четвертий рік. Коли ні їсти, ні спати не можеш, поки той клятий «+» не прийде від чоловіка. Це у вас ні совісті, ні розуму, ні гідності. Те в яких умовах ви перебуваєте зараз, це ваш вибір, і вибір ваших чоловіків. Вам завжди хтось винен! Якщо щось, ми теж ВПО, але чоловік боронив країну, повернувся інвалідом, і ПРАЦЮЄ! Щоб ми мали гідне життя!
Потішаюся• 24 августа 2025
Ответ дляЯ погнала
Да все все понятно. Но прошло три года, пора было пройти все стадии принятия и начать строить новую жизнь, хоть здесь, хоть за границей. В конце концов это просто имущество, а жизнь продолжается
Любимка-анонимка• 24 августа 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Только на Германию надежда
Сейчас и там сложно. Города под завязку забиты беженцами. Селят в общежитиях. А это, как мне сказал местный хаусмастер, ’по шприцам в душ ходить’. Только искать кто примет с немцев или снимать квартиру с оплатой ДжобЦентра. Поиски могут и год занять и то не факт что найдётся такое жельё. И уже не знаешь, что лучше - пахать в Украине на 2ух работах или жить в гадюшнике минимум 2года в Германии, зато на пособии
А я женатая• 24 августа 2025
Ответ дляПотішаюся
Підтримую. Ми також беремо на роботу тільки ВПО, звісно , фахівців. Місцевих тільки якщо наших не знайшлося.
Уходя дверю не хлопать• 24 августа 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Брехня
KrupinkaSs• 24 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
А ви з якої області,є власне житло,робота?
Легко язиком теліпати,якщо за спиною щось є ,а якщо лишаєшься без нічого,і повернутись нема куди,єдиний ресурсом лишається власне життя і життя чоловіка,і ще й це ви пропонуєте віддати.
Ля-ля-ля• 24 августа 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Удалено администрацией...
Безпорадна Кроко• 24 августа 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Удалено администрацией...