Ms. Iphone• 24 августа 2025

Можно ли быть библиотекарем без образования?

Есть диплом магистра в другой сфере. Возьмут ли на работу в библиотекарем?
Залізна пані• 24 августа 2025
Що це у вас за диплом магістра, що підете працювати в бібліотеку

оксюморон• 24 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
А почему нет? Спокойная работа. Вечером могут быть другие подработки.
Оно само купилось• 24 августа 2025
Можно, разрешаем
оксюморон• 24 августа 2025
Автор, я думаю, можно. Узнавайте.
9 комнат• 24 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
Можно. Але потрібно буде отримати диплом бібліотекаря, навчаючись в училищі культури.
Садова гойдалка• 24 августа 2025
Бібліотеки начебто то зараз не в моді, їх закривають повально
Nathalie27• 24 августа 2025
Ответ дляоксюморон
Ви працювали в бібліотеці?

Дон Пэдро• 24 августа 2025
Лучше спросите работодателя напрямую, а не на форуме
оксюморон• 24 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Ви працювали в бібліотеці?
Знакомая работала.
Nathalie27• 24 августа 2025
Можна і без диплома. В бібліотеках черг із кандидатів нема, бо зарплата сльози.
Залізна пані• 24 августа 2025
Ответ дляоксюморон
Це єдиний плюс? Підти на мінімалку, щоб потім, ввечері, підти на ще одну роботу?
Міні-бікіні• 24 августа 2025
Возьмут. Но разряд, если образование не профильное и не педагогическое, дадут 8. смотрите таблицу первую колонку. До второй колонки обещали год назад повысить, но отменили. До минималки 6140 Вам доплатят. Устраивает?
Залізна пані• 24 августа 2025
Ответ для9 комнат
Не потрібно, там можна без освіти працювати
Статус Ква• 24 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
Можна ще безкоштовно читати книжки,організовувати постійно якісь заходи.
автор Ms. Iphone • 24 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
У меня есть основаная работа, которая приносит мне хороший доход, я веду несколько фирм, но большую часть времени работаю онлайн. Мне скучно. Обожаю читать, всегда была мечта поработать в библиотеке. Я знаю там зп минимальная. Хочу ради интереса устроится и немного там поработать, не ради денег
автор Ms. Iphone • 24 августа 2025
Ответ дляОно само купилось
Можно, разрешаем
Спасибо большое Очень великодушно с вашей стороны
Садова гойдалка• 24 августа 2025
Ответ дляMs. Iphone
Вам скучно? А в бібліотеці буде веселіше, типу? А книги там зазвичай старі, а не новинки, з класними обкладинками
В мене електронна книга, мені класно)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 августа 2025
Ответ дляMs. Iphone
хобби таскать книги и дышать книжной пылью? изумительно
оксюморон• 24 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
Драсьте. Так я ж не призываю. Автор хочет, значит, ей надо. Читайте исходную тему, дЭвушка.😃

9 комнат• 24 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
Я працюю в бібліотеці. Закінчила ХДАК, магістратуру. І знаю, що тих людей, які працюють в бібліотеці, заставляють отримати бібліотечну освіту. Стикалася з і цим на роботі, і під час навчання.
оксюморон• 24 августа 2025
Автор, ответ на ваш вопрос уже есть) Ищут в Киеве, можно без образования. Сайт работа.юа.
Король дивана• 24 августа 2025
Ответ дляMs. Iphone
У вас не буде часу читати. Там купа паперової роботи, різні заходи, архіви, фонди, замовлення
автор Ms. Iphone • 24 августа 2025
Ответ для9 комнат
Юридическая подойдёт?
Міні-бікіні• 24 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
Нет, без высшего образования не берут, а с высшим непрофильным придется много учиться. Знать литературу в совершенстве, библиографию, УДК, статучет, подготовка и проведение массовых мероприятий, ведение каталогов, вести странички в соцсетях и на сайте, создавать видеоролики и буктрейлеры, организация выставок и т.д.
Король дивана• 24 августа 2025
Ответ дляСадова гойдалка
В мене електронна книга, мені класно)
Ви просто давно не були в бібліотеці)
9 комнат• 24 августа 2025
Ответ дляMs. Iphone
Спробуйте. Зараз багато вакансій в бібліотеках.
автор Ms. Iphone • 24 августа 2025
Ответ дляоксюморон
Спасибо) Я в Харькове
Трахтибидох• 24 августа 2025
Ответ дляMs. Iphone
В библиотеке читать? 🤣 нет, вы будете там только много и бесконечно писать. Карточки. От руки 😅 часто еще и дома )
9 комнат• 24 августа 2025
Ответ дляMs. Iphone
Юридическая подойдёт?
Це Вам потрібно у відділ кадрів, не до мене. З педагогічною освітою працюють в бібліотеці, паралельно навчаючись. А з юридичною освітою не зустрічала бібліотекарів.
Міні-бікіні• 24 августа 2025
Ответ дляСтатус Ква
Читати вдома у вільний час. День розписаний по хвилинам, особливо зараз, коли списуються тисячі російських книг(кожна книжка готується до списання, звіряється з інвентарками і каталогами). Багато книг приймається. Вимагають проводити масові заходи майже кожного тижня. А це підготовка, написання сценаріїв, або знайти хто безкоштовно проведе.