Цвірінь• 24 августа в 14:02
поможіть з порадою про відпустку
є 2 тижні відпустки, яку треба використати до кінця року.
на відпочинок не поїду.
дитина з вересня в школу. кудись їхати не планую.
це просто взяти, щоб відіспатись?
чи на Різдво залишити?
минулого року вже лишала на Різдво, але був такий завал на роботі, що відпустка згоріла.
може якісь ідеї.
на відпочинок не поїду.
це просто взяти, щоб відіспатись?
чи на Різдво залишити?
може якісь ідеї.
Цвірінь
• 24 августа в 14:24
Ответ дляКашпо
Я - керівник відділу.
Все можу передати моєму керівнику.
Те, що вона не в курсі, то просто робота чекає мого повернення з відпустки.
В відпустку мене взагалі немає ні для кого.
Зп адекватна. 70 000 грн.
Все можу передати моєму керівнику.
Зп адекватна. 70 000 грн.
В мене також керівна посада, але передати керівнику не можу, бо в нього вже дуже важлива посада)
а мої підлеглі - їм треба все розжувати, а в мене стільки моментів і стільки ланок, що все не розкажеш/покажеш. плюс вони можуть робити тільки конкретну роботу, весь цикл на собі не можуть закрити.
і постійно питають/дьоргають.
В мене є проекти і якщо 2 тижні мене не буде - то просто все стане, тому так якось виходить
і постійно питають/дьоргають.
Кашпо• 24 августа в 14:26
Ответ дляЦвірінь
і постійно питають/дьоргають.
Мій керівник так і пише: по цьому проекту чекаємо повернення....з відпустки.
І все.
Всі чекають. Ніхто не помер.
Все-таки ви дуже себе виснажуєте.
Смислу в цьому немає.
Це не ваш бізнес все-таки.
Але Вам видніше.
І все.
Всі чекають. Ніхто не помер.
Все-таки ви дуже себе виснажуєте.
Смислу в цьому немає.
Це не ваш бізнес все-таки.
Але Вам видніше.
Свезло так свезло• 24 августа в 14:44
Ответ дляЦвірінь
в нас списують, такі правила. робота офіційна
Этого не может быть. Это просто бред. Ничего у вас не сгорает. Пишите заявление на отпуск на все не отгулянные дни. Интересно, на каком основании вам откажут?
18 мнеУЖЕ• 24 августа в 14:47
Ответ дляКашпо
Ну це ви не працювали в великих українських компаніях.
В кінці року змушують писати заяву.
Не виходив? - твої проблеми, треба було ходити.
Такі вони реалії життя.
І це, доречі, одна з топ 10 українських компаній.
В кінці року змушують писати заяву.
Такі вони реалії життя.
Не пишіть заяву. Напишіть в Держпрацю, можна анонімно. Це дуже грубе порушення, коли працівника змушують працювати під час відпустки. Ніхто за вас не постоїть, крім вас самої
Работать надо• 24 августа в 14:51
Если официальная работа, то почему две недели? Минимум 24 дня
YanaSultana• 24 августа в 14:58
Відпочивати потрібно і не дома сидіти або пересидіти і виспатися, потрібно відпочивати ... Поїдьте обов´язково кудись на канікалах діточок всією родиною кудись 🤗
НаливайКа• 24 августа в 15:13
Я б на тиждень поїхала восени на канікулах, наприклад Трускавець 365, там екскурсії на будь-який смак, є що вибрати в собі, і дитині, харчування, в парку погуляти. А на Різдво ще тиждень, і тоді вже дома спати, по місту гуляти на новорічних локаціях. Якщо працювати без відпустки, можна коні двинуть. Теж так працювала, а зараз в 43 організм вже не витримує. Тому кожного року 24 дні відпустка і плюс 10 днів соціальна. Вже 3 роки в санаторій їжджу 1 раз на рік відновитись, в Трускавець, Солочин
Цвірінь
• 24 августа в 15:25
Ответ дляНаливайКа
А соціальна - бо 2 дітей?
В нас не можна 14 ділити((
Ответ дляЦвірінь
і постійно питають/дьоргають.
Значит вы не умеете делегировать и организовывать работу.
НаливайКа• 24 августа в 20:38
Ответ дляЦвірінь
А соціальна - бо 2 дітей?
В нас не можна 14 ділити((
Соціальна, бо виховую я одинока мати, яка виховує дитину сама (не мати одиночка, а саме одинока мати). Значить брати 14 днів. Не можна працювати без відпустки, потом це дорожче виходить. На Різдво візьмете лікарняний, якщо треба буде відпочити. Тільки не кажіть, що лікарняні теж не можна(
Цвірінь
• 24 августа в 22:07
Ответ дляНаливайКа
А батько дитини позбавлений батьківських прав?
Бо мені на одній роботі давали +10 днів відпустки, а тут сказали, що це лише коли він позбавлений батьківських прав
Цвірінь
• 24 августа в 22:07
Ответ дляНаливайКа
Якщо хворий- просто тоді працюється віддалено
НаливайКа• 24 августа в 22:46
Ответ дляЦвірінь
Вам неправильно сказали. Треба надати довідку, що батько не бере участь у житті дитини. Це може бути довідка зі школи, наприклад. У мене чоловік позбавлений батьківських прав, і я подала рішення суду на роботу, але до цього приносила довідку зі школи декілька років
Цвірінь
• 24 августа в 23:11
Ответ дляНаливайКа
а крім школи щось підійде?
НаливайКа• 25 августа в 00:08
Ответ дляЦвірінь
Вибачте, але це не робота, а рабство. Я працюю в Києві, в міжнародній компанії, весь час працюю віддалено, з початку ковіду, можу 1 раз в місяць вийти в офіс, якщо хочу або якщо треба. І якщо я хворію, я беру лікарняний. Або якщо дитина хворіє, я беру лікарняний по догляду за дитиною. А якщо хвороба серйозна, а якщо ви в лікарні, не дай Боже, теж треба працювати? І відпустка по кзот 24 дні, і вона не може загорати, вона переходить на наступний рік, і календарна, і соціальна. Єдине, що соціальну не можна розбивати, а треба брати зразу 10 днів. Робота потрібна для того, щоб працювати, а не жити на ній. Відпочивати треба обовʼязково, і вам, і разом з дитиною, і дитину в табір ще додатково відправити.