Черпак_для_фантазий• Изменено 24 августа в 15:07

Кому 40 та більше років. У Вас всі зуби на місці?

Мені скоро 40. Коли було 10 років ортодонт порадив видалити здорову двійку тому, що у моєму випадку верхня челюсть була вузька. І мої батьки послухали. Я вже через роки зрозуміла, яка це була дурість дозволити видалити здоровий зуб.
У 35 почали різко псуватись зуби. Нижчі жувальні з обох боків тріснули в один за одним з різницею у місяць. Один вдалось реставрувати, інший спиляли і на штифти встановили коронку.
Зараз ще з одним жувальним зубом проблеми, але там вже скоріш за все буде повне видалення.
Я не готова втрачати зуби. Коштів ставити імплант немає, його встановлення суттєво вдарить по кишені.
Таке враження, що почався незворотний процес втрати зубів.
Кому 40+ - у Вас всі зуби на місці?
Меряю от 0• 24 августа в 15:33
Зараз видалення зубів роблять тільки в реально безнадійних ситуаціях, намагаються врятувати до останнього. Якщо зуб підлягає видаленню, значить Ви його не лікували. А чому? Думали, що саме ’розсосеться’?
Xвостокрутелка• 24 августа в 15:33
Ответ дляСвезло так свезло
я теж горіхи гризла та голку зубами тягала коли шила, але в мене нема ані мостів, ані імплантів
У мене більшість проблем було через тріщинки, так лікар сказав. Тоді згадала про горіхи)
Свезло так свезло• 24 августа в 15:34
Ответ длякураГАЛЯ
Мої постійні зуби теж вирвали в школі. Один помилково.
а мені навпаки, залишили молочний зуб типу це корінний( в підсумку в мене зуб виріс позаду - другим рядом, як у акули, до 38 років доходила з двома рядами, потім той нарешті випав молочний, так в мене проміжок у зубному ряді наче я алкашка беззуба(

на брекети все грошей шкодувала бо дітей троє вічно щось треба, ось нарешті у 50+ поставила, сподіваюся, за пару років буду нормально посміхатися на фотках
Лама_мама• 24 августа в 15:37
Ответ дляXвостокрутелка
Думала, что у меня нормальные зубы, но читаю других и понимаю, что не очень. Есть 2 импланта и мост, коренные удалены. Много с пломбами.
Но я любила давить орехи зубами в детстве.
У вас давно мост?Не беспокоит?С ним удобно жевать?
Лама_мама• 24 августа в 15:38
Ответ дляДама с заначкой
Моей маме 63, мало того что голливудская улыбка, ни одной пломбы вообще, ни разу не пломбировала зубы, не знает что это такое
Откуда ваша мама?С какой области или города?
Дама с заначкой• 24 августа в 15:38
Ответ дляЛама_мама
Днепр
Коли мовчу- приємна жінка• 24 августа в 15:43
Первый зуб я потеряла еще в 14. Если не считать зубов мудрости, то потом еще один воспалился под коронкой и пришлось рвать. Итого - минус 2, в 42.
Khmelnichanka• 24 августа в 15:48
Половини зубів не маю.
Інша половина - болить і просить лікування.
Потроху рятую ті, які можна врятувати, і прощаюсь з тими, яким вже капут.
Та не реву я• 24 августа в 15:48
49, все зубы на месте. Есть пару с пломбами, один дорощеный но до 30 лет я у стоматологов вообще не была
Оксана -1f11• 24 августа в 16:13
Дві 6 давним давно вирвали
Сусідка знизу• 24 августа в 16:41
2 моста уже 10 лет как и 1 коронка.
Ждушечка• 24 августа в 18:12
45, одного зуба немає + 5 коронок
Ждушечка• 24 августа в 18:13
Ответ дляЛама_мама
У меня мост 19 лет , не беспокоит, ощущается как коронка - то есть никак
КартаБезКомиссий• 24 августа в 18:30
Нет уже аж 7 зубов
Лама_мама• 24 августа в 20:04
Ответ дляЖдушечка
Спасибо за ответ.
Sandra_6594• 24 августа в 20:12
41 рік, всі зуби свої поки що 🤪
Чумачечая_• 24 августа в 20:39
Ответ дляЗаліковий троль
53 Роки,Зуби ідеальні,отримую компліменти від стоматологів.Але є одна велика проблема від рукожопих брехливих коновалів,з київської клініки Слален на Фучіка.Горіти їм в пеклі...
p s Саша-стоматолог,передавай їм привіт.Прославляти буду все життя.Всі хто бачив їх ’роботу’, запитували мене-а хто ж вам таке зробив?...
Що вони вам зробили?
Я була в Слалені біля метро Вокзальна.
Xвостокрутелка• 24 августа в 20:51
Ответ дляЛама_мама
Да, все ок. У меня была коронка там, не нравилось, под нее все время что-то попадало, зуб испортился, пришлось удалять и ставить мост. С мостом лучше по ощущениям.