Липка-прилипка• 24 августа 2025
Панічні атаки вночі, як з ними боротися?
Прокидаюся з відчуттям, що помираю.
Не обижаюсь• 24 августа 2025
У мене завжди із собою гідазепам. Сходіть до лікаря і вам випишуть
Великий сатирик• 24 августа 2025
Умитись прохолодною водою , потім дихальна гімнастика , просто спокійно дихайте , пошукайте глазами 4 предмета круглі , потім 4 зелені , 4 які можна понюхати , 4 які мають якийсь смак . Навіть якщо буде те відволікати , повертайте шукайте далі . Можна таблицю множення повторювати , тілько наприклад спочатку на 9, потім на 2 , на 4 , на 6. Потрібно просто перечекати, вона пройде. Тримайтесь , звісно ті, хто не стикався кадуть , що це фігня , але хто це відчуває Вас зрозуміють .
Великий сатирик• 24 августа 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Через який час допомагає ?
Не обижаюсь• 24 августа 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Через який час допомагає ?
10-15 хвилин. Не те щоб повністю знімало, просто перестаю зациклюватись на проблемі яка викликала напад. Цей препарат викликає сонливість, якщо лягти поспати, після сну стан буде вже нормальний
Organic• 24 августа 2025
Головне нічого не робить, не вскакувати, не бігти кудись. Я просто лежала, дихала, намагалась не рухатись. Бо реакція тіла на ПА закріплює її і вона буде повторюватись. А коли НЕ реагувати, мозок зрозуміє, що нічого страшного не відбувається і перестане вмикати ПА.
Малинка• 24 августа 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Це поганий препарат. Не варто його приймати.
Малинка• 24 августа 2025
Автор, как у вас здоровье в целом? Как сердечно-сосудистая система? Все в порядке? Делали кардиограмму? Давление в норме?
Не обижаюсь• 24 августа 2025
Ответ дляМалинка
Що порадите?
Малинка• 24 августа 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Що порадите?
Я раджу звернутись до психіатра, який не призначає Гідазепам.
Я це кажу не тому, що вигадала це. Є дослідження, є лекції психіатрів на цю тему. Нехороший препарат, є дані щодо можливого впливу на ранній розвиток деменції. Це зокрема.
Якщо є тривожний розлад, то підібрати сучасний анксіолітик чи антидепресант, а також залучити психотерапію. Це в ідеалі.