Мудробаба• 24 августа в 19:12

Купівля картири, якщо офіційний дохід низький

Вітаю.Чи можуть бути у покупця нерухомості проблеми ,якщо нерухомість куплена за готівку,а офіційний дохід при цьому невисокий?
Ворую вкусняшки• 24 августа в 19:12
В 2021 у меня не было
ФрекенБок• 24 августа в 19:12
За готівку ні
Марс атакует• 24 августа в 19:15
Поки нічого не буде.Але на майбутнє проробляються обмеження.Для держслужбовців вже є перепони.
НаливайКа• 24 августа в 19:16
ми у одного і того ж нотаріуса до обіду продали нерухомість, після обіду купили іншу. Тому питань не було.
Люблю пиво• 24 августа в 19:23
было такое в 2021. нотариусу свекровь сказала (по её же подсказке) личные сбережения....
маминаБубочка• 24 августа в 19:37
Если вы инвестор и покупаете у застройщика, сделка через банк
В банке спросят
Если вторичка - вопросов нет, если не подаете декларацию
Свисток ля-минор• 24 августа в 19:41
Ответ дляМарс атакует
ну і навіщо автора звсмучувати? непосильним трудом прибарахлились, а тут ви з цією інфрою.
Вся така шо куди там• 24 августа в 19:47
Ми брали 2 квартири в новобудовах, оплачували готівкою. Чоловік офіційно безробітній, у мене зп мінімалка. Питань ні в кого не виникло.
Гомосноб• 24 августа в 19:49
Ответ дляВся така шо куди там
А оформлення права власності вже було?
Грозная Пантера• 24 августа в 19:50
Ответ дляГомосноб
А оформлення права власності вже було?
Договір купівлі-продажу у нотаріуса і є набуттям права власності.
Марс атакует• 24 августа в 19:53
Ответ дляСвисток ля-минор
Так поки можна,не треба гаяти часу.
Гомосноб• 24 августа в 19:57
Ответ дляГрозная Пантера
В новобудовах у забудовника можна було купувати і на рівні умовного 5-го поверху... Про договір купівлі-продажу в коментарі, на який я відповідала, нічого не сказано, отже це міг бути договір про спільну діяльність тощо
Вся така шо куди там• 24 августа в 20:09
Ответ дляГомосноб
А оформлення права власності вже було?
Так, в 2018 і в 2022р
Вся така шо куди там• 24 августа в 20:11
Ответ дляГомосноб
У нас був договір інвестування, оформлення права власності через цнап першого разу і через реєстраційну палату другим разом
Свисток ля-минор• 24 августа в 20:11
Ответ дляМарс атакует
Так поки можна,не треба гаяти часу.
та да, бо ще дійсно прийдеться по законах жити.
Гомосноб• 24 августа в 20:13
Ответ дляВся така шо куди там
Так, в 2018 і в 2022р
Цікаво, як зараз. Можливо, хтось в 2025 оформляв...
Гомосноб• 24 августа в 20:14
Ответ дляСвисток ля-минор
Не дуже зрозумілий ваш закид. Більшість роботодавців платять в конвертах, а питання до людей?
Добра, коли сита!• 24 августа в 20:22
В 2023 купували будинок. Я тоді була безробітна. Ніхто не питав де ми гроші взяли.
автор Мудробаба • 24 августа в 21:08
Ответ дляСвисток ля-минор
Ха ха,заробляли дійсно важко всією сімʼєю,не крали.