Бесконечность-не предел• 24 августа в 21:00

16 років шлюбу… розлучення

Як Ви пережили розлучення?!
Я подала на розлучення.
Але мій чоловік, мене не кохає від слова зовсім

Так на душі сумно…
Червона калина• 24 августа в 21:18
Нічого так мужчинчик , пише правду, я б познайомилася з ним, а ви не печальтеся, все рано чи пізно має свій кінець .
Швендяю містами• 24 августа в 21:18
Ответ дляСвекруховна
Мій колишній чоловік теж мені вішав шо то я жирна, і маю бути ну хоча б 70кг (в мене 72 чи 74 було), тому він мене зраджував😂😂
Коротше, зібрала його нічого, виставила, страждала жах, в травні отримали свідоцтво про розірвання шлюбу, а у грудні він до мене свої речі припер, типу щоб не платити за квартиру де не зʼявляється, осьо буквально на тому тижні заповнював документи на переведення, пише мене як жінку (я в акуї, бо я заміж збираюся 😂)
Сказочніца
Так виставила, що аж аж речі назад прийняла без слова
І заміж вже зібралася
НичеНипанимаю• 24 августа в 21:18
Вам всього 35? У вас доньці вже 11р
Та ви самий сік)))
Вік - класний, мала вже не немовля.
Все життя ще попереду
очки_ннадо• 24 августа в 21:19
Ответ дляБесконечность-не предел
Так, зі сторони бред виходить
16 лет в браке...а пишет как 18 летний
автор Бесконечность-не предел • 24 августа в 21:19
Ответ дляИнтимная
Понятно. Тогда он типичный мудак, ничего нового.
5 лет, в течение которых у вас с ним якобы были плохие отношения, он молчал, все его устраивало, а когда вы подали на развод, решил напоследок вас дерьмецом полить и обвинить.
Да. Из-за этого и больно
Спасибо, что поняли меня
Да, я блондинка!• 24 августа в 21:19
Ответ дляДівчина Гілмор
Ого, без граматичних помилок, без обзивань і посилань.
Ага, скажіть)) можна заочно закохатись
ЗдохниПуйло• 24 августа в 21:19
Ответ дляБесконечность-не предел
Він тільки пише
Ви не живете разом?
lilul990• 24 августа в 21:19
Автор, часто виносили мужу мозг?
Свекруховна• 24 августа в 21:20
Ответ дляШвендяю містами
Сказочніца
І заміж вже зібралася
Так він мені «оренду» щомісяця платить (там просто сейф зі зброєю, тому у порожній квартирі зберігати не варіант, а в мене практично увесь час хтось вдома є)
Швендяю містами• 24 августа в 21:20
Ответ дляИнтимная
Так страдали, так страдали, что через 3 мес замуж поперлись
Какие же бабы не избирательные бывают, пофиг с кем жить, с кем спать
То же самое написала.
Но тут любят сказки и синие морды на правду
Дурочки
Банан-барабан• 24 августа в 21:20
Ответ дляДівчина Гілмор
ага, а счастлива
lilul990• 24 августа в 21:21
Ответ дляБесконечность-не предел
Я подала на розлучення.
Сказала, йому. Що це його винна.
Він відписався так
А чого на розлучення подали?
Вся така шо куди там• 24 августа в 21:21
Автор обнимаю вас, все наладиться это не конец жизни.
А муж ваш будет нести всякий бред что бы не чувствовать себя виноватым
Интимная• 24 августа в 21:21
Ответ дляСвекруховна
Бывший муж платит аренду туеву кучу времени? Ору с фантазии советчиц
Бубль Гум)• 24 августа в 21:22
Ответ дляБесконечность-не предел
Ні. Я думала, що 16 років йому не так легко було вичеркнути

Я здається, все легко
Без образи, має заміну вам. Чоловіки так просто не йдуть в нікуди
парИла я парИла• 24 августа в 21:22
Ответ дляБесконечность-не предел
Да. Из-за этого и больно
Спасибо, что поняли меня
Переход с мовы на русский и назад😁.
Клише прям.

Вы троль.
Но спасибо,темка интересная.
lilul990• 24 августа в 21:22
Ответ дляБесконечность-не предел

Я здається, все легко
Він же вам написав що останні 5 років уже як кінь сдох
viter33• 24 августа в 21:23
Ответ дляНервогенератор
Переплачете потом. Сейчас включайте холодную и меркантильную бабу, чтоб дочка и вы не остались у разбитого корыта.Он не уходит в никуда, а уходит к бабе - 100%, чтоб он вам не заливал, значит пусть с ней тоже с нуля начинает как и с вами.
Жінка подала на розлучення, але винен мужик і ’Он не уходит в никуда, а уходит к бабе - 100%’)))), хоча жінка каже що зрад не було
Написано (чоловіком) абсолютно коректно, без образ
Интимная• 24 августа в 21:23
Ответ дляБубль Гум)
Так потому отношения и испортились, бо мудак нашел замену. Но вот только у судака сил не хватило и мужества сказать честно и подать на развод, вот и вынуждал автора сделать это. А когда она сделала, обвинил, что это и ее вина наполовину.
Кончэнэ
Вся така шо куди там• 24 августа в 21:23
Ответ дляпарИла я парИла
Переход с мовы на русский и назад😁.
Клише прям.

Вы троль.
Но спасибо,темка интересная.
Вам везде троли мерещатся, я тоже на двух языках пишу и что!?
lilul990• 24 августа в 21:24
Ответ длячаревна
Вы рассроились, что он вам в ноги не падал и не просил не разводиться
Червона калина• 24 августа в 21:25
Ответ дляlilul990
Автор, часто виносили мужу мозг?
А якщо часто то що?
Интимная• 24 августа в 21:25
Ответ дляviter33
Читайте все ответы автора, а не только выгодные вам
Кумедна• 24 августа в 21:25
Лично я считаю, такие вещи по переписке не решают, сядьте, поговорите, выпейте вина, а там и видно будет.
Интимная• 24 августа в 21:25
Ответ дляlilul990
Автор, часто виносили мужу мозг?
А вы из тех, для кого любое недовольство жены это вынос мозга?
viter33• 24 августа в 21:26
Ответ дляИнтимная
А для чого це читати?
Вона прийняла рішення і подала на розлучення!
Зі слів - рішення прийняте не під впливом емоцій. а зважене рішення
Все!
Яке значення вже має вся ця лірична (чи не дуже лірична) переписка ?
Яке має значення, хто кого вважає винним ?
Тепер - аби платив аліменти і все буде ок!
lilul990• 24 августа в 21:26
Ответ дляИнтимная
Злетілися насєдки
Интимная• 24 августа в 21:28
Ответ дляviter33
А для чого це читати?
Все!
Так вы этой переписке и придали значения, начиная выяснять кто прав, а кто нет и намекая, что женщина виновата
Интимная• 24 августа в 21:28
Ответ дляlilul990
Злетілися насєдки
Так улетайте
lilul990• 24 августа в 21:29
Ответ дляviter33
А для чого це читати?
Все!
Автор думала що як вона подасть на розлучення, чоловік стане умолять її передумати

Вона розчарована його повною безапеляційно згодою