Бесконечность-не предел• 24 августа 2025
16 років шлюбу… розлучення
Як Ви пережили розлучення?!
Я подала на розлучення.
Але мій чоловік, мене не кохає від слова зовсім
Так на душі сумно…
Я подала на розлучення.
Так на душі сумно…
Анонім Завгосп• 24 августа 2025
Ответ дляИщу-брожу
І я вразилась 🔥🔥🔥🔥🔥
Якщо б російською та інше ім´я, то я б думала, що то колишній чоловік подруги. Один в один його ’поеми’... Там свиня, козел все разом... Та навіть важко підібрати щось та ображати таким чином тварин.
вентиляторная• 25 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Ого, без граматичних помилок, без обзивань і посилань.
А то, что мужик вообще пишет про ’строить отношения ’ - это что-то из области фантастики
вентиляторная• 25 августа 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Я подала на розлучення. Сексу 7 міс вже не було, толком не розмовляли.
Але виявилось , про якісь 5 років
Самооцінка нижче плінтуса
Але виявилось , про якісь 5 років
Самооцінка нижче плінтуса
Если я сейчас пожам на развод, муж будет с шоке, ведь у нас ’все хорошо’ по его мнению
Задолбулька• 25 августа 2025
Так он у вас еще адекватный.
Мой такими помоями меня поливал несколько лет
Щедрик• 25 августа 2025
Автор, він пише, що вже давно немає ’нормальних стосунків’. Він ці роки висував якісь претензії? Казав, що його не влаштовувало?
Усатая полосатая• 25 августа 2025
Він вас вміло підвів під розлучення. В нього інша тітка, точно. Переклав відповідальність на вас. В нікуди не йдуть.
Особистий досвід
парИла я парИла• 25 августа 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Вам везде троли мерещатся, я тоже на двух языках пишу и что!?
Пишите,много и больше .
Тут 75 процентов тем тролиных.
Дайте человеку заработать на Вьетнам и на очередной развод с мужем
Тут 75 процентов тем тролиных.
Дивне створіння• 25 августа 2025
наши мужики охреневшие в край
женщины - недолюбленные, задерганные бытом, работой, детьми, хорошо, если мужчина хоть что-то зарабатывает