Бесконечность-не предел• 24 августа в 21:00

16 років шлюбу… розлучення

Як Ви пережили розлучення?!
Я подала на розлучення.
Але мій чоловік, мене не кохає від слова зовсім

Так на душі сумно…
Анонім Завгосп• 24 августа в 23:58
Ответ дляИщу-брожу
І я вразилась 🔥🔥🔥🔥🔥
Якщо б російською та інше ім´я, то я б думала, що то колишній чоловік подруги. Один в один його ’поеми’... Там свиня, козел все разом... Та навіть важко підібрати щось та ображати таким чином тварин.
вентиляторная• 25 августа в 00:03
Ответ дляДівчина Гілмор
Ого, без граматичних помилок, без обзивань і посилань.
А то, что мужик вообще пишет про ’строить отношения ’ - это что-то из области фантастики
вентиляторная• 25 августа в 00:06
Ответ дляБесконечность-не предел
Я подала на розлучення. Сексу 7 міс вже не було, толком не розмовляли.

Але виявилось , про якісь 5 років

Самооцінка нижче плінтуса
Если я сейчас пожам на развод, муж будет с шоке, ведь у нас ’все хорошо’ по его мнению
Задолбулька• 25 августа в 00:49
Так он у вас еще адекватный.
Мой такими помоями меня поливал несколько лет
Щедрик• 25 августа в 00:53
Автор, він пише, що вже давно немає ’нормальних стосунків’. Він ці роки висував якісь претензії? Казав, що його не влаштовувало?
Усатая полосатая• 25 августа в 07:08
Він вас вміло підвів під розлучення. В нього інша тітка, точно. Переклав відповідальність на вас. В нікуди не йдуть.
Особистий досвід
парИла я парИла• 25 августа в 12:58
Ответ дляВся така шо куди там
Вам везде троли мерещатся, я тоже на двух языках пишу и что!?
Пишите,много и больше .
Тут 75 процентов тем тролиных.
Дайте человеку заработать на Вьетнам и на очередной развод с мужем
Дивне створіння• 25 августа в 14:37
наши мужики охреневшие в край
женщины - недолюбленные, задерганные бытом, работой, детьми, хорошо, если мужчина хоть что-то зарабатывает