Лукава Кішка• 24 августа в 21:26
Что из парфюмерии не стоит своих денег?
По вашему мнению
КошкинДом• 24 августа в 21:31
Ответ дляПироженкА
Все что дороже 20$
з вами небезпечно зустрвтись в одному приміщенні
Телячі ніжноСті• 24 августа в 21:33
Жадор и 5 шанель
А, ну и вонючая плесенью, сыростью, хлоркой, йодом, котами и т.д. ниша
А Я Самая Самая• 24 августа в 21:36
Ответ дляТелячі ніжноСті
Жадор и 5 шанель
до ніші ви ще не доросли
Где тут 0?• 24 августа в 21:38
Більшість нішевих ароматів. Розчарувалася. Дорого, а по факту нічого особливого
ПироженкА• 24 августа в 21:40
Ответ дляКошкинДом
Переживайте краше за свій гаманець
На вкус и цвет фломастеры разные.
Если вам что то не понравилось,по восприятию,по шлейфу. Это ж не значит,что оно не стоит своих денег.
Как то ж работает ценообразование. Затраты на сырье,на логистику. На бренд,в конце концов.
И мы тут,такие советчицы сидим и говорим,парфюмеры гребут такие деньжищи,на нас зарабатывают. Фу,фу,надо нам бесплатно раздавать😂😂😂😂
Если по теме,то Кирке🤢🤮🤮🤮😂😂😂
Лукава Кішка
• 24 августа в 21:42
Ответ дляА Я Самая Самая
до ніші ви ще не доросли
Я похоже что тоже нет(
Вспомнила, и Серж Лютанс на сильного любителя
А вот из люкса хочу новенькое творение Биша - La bomba, в виде бабочки
Телячі ніжноСті• 24 августа в 21:42
Ответ дляА Я Самая Самая
до ніші ви ще не доросли
Та й правда, куди мені до еліти, яка чим гірше тхне - тим краще. Колись на роботу прийшла думала за вихідні в холодильнику щось стухло, штин на весь коридор. А то виявляється новий парфюм в колеги . Потім виявилося що багато хто до ніші не доріс бо теж не розуміли що за сморід
КошкинДом• 24 августа в 21:44
Ответ дляПироженкА
Переживайте краше за свій гаманець
дякую, що знаєте, що для мене краще
А Я Самая Самая• 24 августа в 21:44
Ответ дляТелячі ніжноСті
Не хочу вас образити, але спотрворений нюх буває у людей з поганими хворобами, уточняти не буду
Телячі ніжноСті• 24 августа в 21:46
Ответ дляА Я Самая Самая
Ага, майже весь офіс смертельно хворий одна тільки фанатка ніші здорова як кінь
Полуничка• 24 августа в 21:47
Ответ дляЛукава Кішка
Все Kilian, кромe Good girl
А мне он фу этот good girl, а вот аplle brandy вау для меня
Где тут 0?• 24 августа в 21:48
Ось з останніх купила Lira. Наче норм спочатку, зараз нецікава плоска ванілька. Те саме з Алмаз, нагадує солодкий лимонад. Ну таке на раз
Нічна ненажера• 24 августа в 21:48
Jo malone , як на мене не вартують своїх грошей, погана стійкість, сидять близько до тіла. Я люблю стійкі і шлейфові аромати.
ПироженкА• 24 августа в 21:49
Ответ дляАлесс
На вкус и цвет фломастеры разные.
Если по теме,то Кирке🤢🤮🤮🤮😂😂😂
Не завжди так.Часто ціна створюється штучно,щоб відокремити середніх за можливостями покупців.
Береться щось з незвичним вдалим ароматом,а ціна береться просто зі стелі, робиться elite.Для того,щоб з цим ароматом не ходив кожний п´ятий.Ніяких великих затрат там немає.Це розповсюджена практика і в фешн індустрії.
ПироженкА• 24 августа в 21:50
Ответ дляКошкинДом
дякую, що знаєте, що для мене краще
Не треба дякувати, користуйтесь
Ответ дляПироженкА
Для Кирке это сделали👍,чтоб люди не падали штабелями,от шлейфа
Бавовна• 24 августа в 21:52
Ответ дляДівчина Гілмор
Герлен ідилія мені пахне застояною водою
О, мої улюблені парфуми
Бузок, конвалії, весна у флаконі