Ann_Arbor• 25 августа в 02:35

Кіт "закопує" тарілку після того, як поїсть

Шкрібе лапами підлогу або стіну біля тарілки, ніби ховає їжу на потім. При цьому виглядає незадоволено. Пробувала ретельніше мити тарілку, змінити корм, замінити посуд і місце для харчування - всеодно така поведінка залишається. У кого коти роблять так само? Чи вдалось відучити і як? Що може означати така поведінка?
Басина• 25 августа в 02:53
Закопує, щоб вороги не знайшли його за запахом їжі. Серйозно.
Снідаю авокадо• 25 августа в 03:13
Ответ дляБасина
А Вы правы!
https://ukr.media/animals/430451/
Нагайна• 25 августа в 03:34
Моя закапывает, когда еда не нравится
автор Ann_Arbor • 25 августа в 03:41
Ответ дляНагайна
Моя закапывает, когда еда не нравится
Пробувала змінити корм. Якщо зовсім не подобається, то просто не їсть. А той, що їсть потім так ’закопує’.
Можливо дійсно треба шукати ще варіанти корму.
Нагайна• 25 августа в 03:43
Ответ дляAnn_Arbor
У каждого кота свой характер. Может и правда - заметает следы. типа поел - надо убрать за собой, как горшок )
Потішаюся• 25 августа в 03:50
Тоже самое, корм видимо чем-то похож на какашки))))
Мост_Устал• 25 августа в 04:06
Моя так копается перед пиалкой с водой. Потом пьет и уходит.
Ширли-Мырли• 25 августа в 04:31
Это природный инстинкт, как и гонки после туалета.
Впораюсь зі всим• 25 августа в 04:35
Мой кот делает тоже самое. Это природный инстинкт, ничего не нужно делать. Почитайте в интернете об этом и успокоитесь сразу после прочитанного
Грозная Пантера• 25 августа в 07:11
Ответ дляНагайна
Моя закапывает, когда еда не нравится
И мои
Perla9• 25 августа в 08:43
Ответ дляПотішаюся
А мій ходить навкруги мене і закопує мене при цьому ластиться, цілує, мурчить
ЯспАкойнаЯ• 25 августа в 08:48
Моя кошка закапывает еду, которая ей просто не нравится или несвежую, но это бывает крайне редко
ЛолитаНеРазлита• 25 августа в 09:03
Ответ дляPerla9
Чтоб другим не досталась)
ВільнаНазавжди• 25 августа в 09:36
Це нормальна поведінка нормального кота) Мій теж закопує миску після їжі, типу запас на наступний раз, раптом голодатиме. А миску з водою, навпаки, гребе перед тим як пити - це він ніби розгрібає так калюжу від сміття. Просто пам´ять про предків...
Квітка Миру• 25 августа в 10:22
Попробуйте заменить на керамическую.
Басина• 25 августа в 13:46
Ответ дляPerla9
Щоб не вкрали його золотце, його прєєєлєсть!