Ви змінюєте газову плиту на нову + встановлюєте витяжку, при цьому є газовий котел + лічильників, які ховаєте у короб для краси, кухня мала кв.5 хрущівка, у них там купа вимог згідно з газовими стандартами, як це правильно організувати? Згідно з законами, не можна самостійно міняти, ще вліплять штраф. Як ви це організовували?
Kristal2013• 25 августа 2025
Газовый котел нельзя прятать в мебель. Остальное все скрыли съёмными фасадами. На днях была проверка, никак замечаний. Киев, если что.
Kristal2013• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
у вас варочна панель газова? витяжка є над нею?
Газ. На две. Спецом из за хотелки меняла столешницу. Над ней вытяжка. Вытяжка выведена на улицу. Котел в вент канал , как и был изначально.
Kristal2013• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
P.S. у мене не котел, а колонка лише для обігріву води
Что котел, что колонка, в мебель нельзя.
Kristal2013• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
Це приватний будинок? Ви перед ремонтом з ними узгоджували? Робили якийсь проект?
Нет, это хрущ на венике. Ничего не согласовывали. Согласовывать нечего. Ничего не переносили, пломбы на месте. Установили поверхность, установили вытяжку, пригласили мебельщика,
озвучили что хочу, дождались изготовления, установили. Из требований, когда на днях была проверка, лёгкий доступ к счетчику и пломбам, доступ к вент каналу и дымоходу для проверки тяги. Всё.
bespe4na_mavpa• 25 августа 2025
Котёл можно закрывать мебелью, но сверху должен быть приток воздуха, мы делали в шкафу крышу не на всю глубину шкафа. Главное, чтоб вентиляционное отверстие не было полностью перекрыто отводом от вытяжки, чтоб свободно воздух от котла мог попадать в вентиляцию. Вытяжки над газовой поверхностью у нас нет, шкафы висят в один уровень
У нас газовщики несколько раз были на проверке, все норм
Ответ дляKristal2013
Можна. В мене газовий котел у шафі, контролер ходить постійно+ міняли лічильник, ніяких зауважень немає. Звісно що зверху ми зробили зазор для вентиляції.
Якщо ви змінюєте місце розташування газових приборів, то перед початком робіт повинні звернутися в газову організацію для виготовлення проекту. Якщо все залишається на місці, то ніяких узгоджувальних дій не потрібно. Просто робите все по уму. Не можна в одну вентшахту виводити і витяжку, і колонку. Витяжку розташовуєте на певній відстані від поверхні. Для маленької кухні рекомендую придивитись до варильної поверхні на 3 конфорки.
Ответ дляKristal2013
Так ви не маєте права самі установлювати газові прилади, так же у них написано
Ответ дляbespe4na_mavpa
Можете скинути фото?
Ответ для25Lida
Я хочу газ + індукцію, таких нема на 3
Lor111etta• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
яку і де?
А чому ви нічого не маєте?
Ви що,самовільно установлювали газові прилади?
Ответ длямульти1
поміняна давно на супер нову
Головне щоб виділеної потужності хватало. Я би придбала маленьку індукцію на пару конфорок на всяк випадок, і ховала би її в шухляду. Є потреба-дістав, поставив на варильну поверхню і користуєшся. Ну то я, мені газом користуватися вигідніше по ціні. Але електрична плита є, на всяк випадок, часи зараз непередбачувані.
Ответ для25Lida
Від газової багато жиру
Ответ длямульти1
Від газової багато жиру
Жир не від газу, а від того що готуєш. Від газу інші вихлопи. Але на кухні все треба прибирати незалежно від того, яка варильна поверхня. Я користуюсь газом, фільтри витяжки мию раз в місяць-півтора, закинула в пм ось і все прибирання. Але я вас не вмовляю і не відговорюю. Ви ж свій побут влаштовуєте за свої кошти. Просто я колись жила в хрущі і мала кухню 6 кв.м після перепланування, знаю що кожен сантиметр ’на вагу золота’, тому і запропонувала 3х комфорочну поверхню.
Ответ для25Lida
Мені теж вони подобаються, але от саме комбіновані ідуть 60 см...